Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krew pepowinowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Krew pepowinowa

    hej dziewczyny co sadzicie o pobieraniu od noworodkow krwi pepowinowej??czy ktoras z Was zdecydowala sie na przechowywanie krwi?
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







  •    
       

    #2
    Jak ktoś ma możliwość i stać na uiszczanie rocznych opłat za przechowywanie
    krwi to ja jestem jak najbardziej za !!! Ja marzę o tym by taki proceder mniej
    kosztował będąc w ciąży czytałam i interesowałam się ale nie było to na moją kieszeń.
    Ja wiem ..., że zdrowie nie ma swojej ceny, ale mimo wszystko nie każdego na
    to stać i ubolewam nad tym ogromnie
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Całkowicie popieram poprzedniczkę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Krew pepowinowa

        Witajcie,

        ja zdecydowałam się na pobranie krwi z pępowiny i jej zdeponowanie w jednym z banków komercyjnych. Powodów za podjęciem takiej decyzji jest mnóstwo, a co do kosztów nie do końca się zgodzę, największy wkład jest na początku, potem koszty się rozkładają, są możliwości różnych rat i promocje.

        A czy Ty Olcm80 zdecydowałaś się na pobranie? Może dołączy się do nas ktoś, kto przechowuje krew lub ma taki zamiar i wymienimy się doświadczeniami?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Krew pepowinowa

          Witam na forum. Jeżeli chodzi o koszty to już sprawa względna,dla jednych będzie to mało,a dla drugich wręcz przeciwnie. Ja także jestem zwolenniczką takiego rozwiązania,ponieważ później systematycznie się to zwraca.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X