Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda do picia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    woda do picia

    ja chciałam zapytać czy jak będę podawać synkowi wodę mineralną niegazowana oczywiście to muszę ją najpierw przegotować i jakoś zagrzać?? w sumie to jest teraz ciepło, ale powietrze wiosenne jest zdradliwe i może go gardełko boleć jeśli woda będzie chłodna. a synek niedługo skończy pół roku
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia
  •    
       

    #2
    Ja polrocznemu synkowi tylko podgrzewalam wode mineralna, nie gotoałam jej.A jak bylo cieplo to dawalam taka w temp pokojowej bez podgrzewania.

    Skomentuj


      #3
      Z tego co ja wiem to jeśli woda stoi odkręcona dobę to należy ją przegótować!A tak to można tylko podgrzaćPozdrawiam
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        Ja podawalam w temp. pokojowej ale nie przegotowywalam

        Skomentuj


          #5
          Wg mnie woda zawsze przed podaniem niemowlęciu powinna być przegotowywana, chyba że jest to woda Gerber, która nie wymaga gotowania ale każy robi jak uważa pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            a słuchajcie jak karmi się dziecko mlekiem modyf. to trzeba je dopajać dodatkowo i czym? (dodam że często przed podaniem butelki mały ssie jeszcze chwilkę piersi ale się z nich nie najada dlatego go dokarmiam)
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez emilka620 Pokaż wiadomość
              Wg mnie woda zawsze przed podaniem niemowlęciu powinna być przegotowywana, chyba że jest to woda Gerber, która nie wymaga gotowania ale każy robi jak uważa pozdrawiam
              Ja podawalam i podaje Evian ,jest to woda wysokogatunkowa na tyle ze nie trzeba jej przegotowywac

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                a słuchajcie jak karmi się dziecko mlekiem modyf. to trzeba je dopajać dodatkowo i czym? (dodam że często przed podaniem butelki mały ssie jeszcze chwilkę piersi ale się z nich nie najada dlatego go dokarmiam)
                Aniu ja karmilam synka wylacznie piersia ale latem tu w fr bylo prawie 40 stopni ciepla wiec musialam dopajac synka,pediatra zalecala wode (tutaj dla niemowlat najlepszy jest Evian).wydaje mi sie jednak ze jesli podajesz najpierw piers a pozniej dokarmiasz butelka to nie musisz dopajac,dziecko zdazy sie napic z piersi.Tak mi sie wydaje...

                Skomentuj


                  #9
                  dotka238 nie słyszałam niestety o tej wodzie..może dziwne ale tak jest, zawsze tylko mówiono mi o wodzie Gerbera pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    Emilka Evian dostepny jest tez w Polsce,nie wiem tylko jak to wypada cenowo w porownaniu z gerberem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dziewczyny,
                      a mój synek od paru dni domaga się picia... jest na piersi, ma 6 tyg. Nie jestem pewna czy dobrze robię podając mu tylko pierś, jak zechce czy może podawać też wodę??
                      Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
                      gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

                      Skomentuj


                        #12
                        Niektorym maluszkom nie starcza "picie z piersi" zwlaszcza kiedy temteratura jest wysoka - jesli widzisz ze maly potrzebuje to daj mu wody.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X