Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub mam dłuuugo karmiących piersią

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

    Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
    kasia ale się usmiałam!

    własnie sobie uświadomiłam że ja nawet nie próbuje odstawic młodego od cyca....
    kurde jemu z tym dobrze a mi w niczym nie przeszkadza. wręcz to lubie więc nnie widze powodu by przestawac.
    jak znakome mówia "ty jeszcze karmisz???" mam to naprawde gdzies , odpowiadam spokojnie że tak i tyle.
    lubie takiego przytulonego synka, już sie to raczej nie powtórzy więc korzystam ile moge z tych cudnych dla mnie chwil
    tyle moich nocnych rozmyslań
    Mi też w sumie nie przeszkadza ale tak sobie pomyślałam że on taki duży więc już chyba pora by zasypiał bez cyca i spał do rana bez pobudek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

      Witam
      Dopisuję się do klubu
      Uważam,że to coś najwspanialszego karmić piersią,uwielbiam to robić nawet kosztem spania w trójkę w łóżku
      Jestem mamą czwóreczki i wszystkie były i są na cycusiu
      Najstarsza córka,która ma teraz 12 lat ciągneła cycucha do 2 lat i 2miesięcy
      Chłopcy byli tak do około 1,5 roku noi najmłodszy "cycomaniak" to Nadusia-za tydzień skończy roczek
      Kasia ależ się uśmiałam z tym pieprzem-ja swoją starszą córę tez brałam na pieprz ale żeby się nie obsypywał to najpierw była musztarda,mówiliśmy z mężem ,że cycuś się popsuł..dała sobie spokój za trzecim podejściem
      Nadulę chciałabym karmić tak do 1,5 roczku

      Skomentuj


        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

        Napisane przez Anetyslaw Pokaż wiadomość
        Witam
        Dopisuję się do klubu
        Uważam,że to coś najwspanialszego karmić piersią,uwielbiam to robić nawet kosztem spania w trójkę w łóżku
        Jestem mamą czwóreczki i wszystkie były i są na cycusiu
        Najstarsza córka,która ma teraz 12 lat ciągneła cycucha do 2 lat i 2miesięcy
        Chłopcy byli tak do około 1,5 roku noi najmłodszy "cycomaniak" to Nadusia-za tydzień skończy roczek
        Kasia ależ się uśmiałam z tym pieprzem-ja swoją starszą córę tez brałam na pieprz ale żeby się nie obsypywał to najpierw była musztarda,mówiliśmy z mężem ,że cycuś się popsuł..dała sobie spokój za trzecim podejściem
        Nadulę chciałabym karmić tak do 1,5 roczku
        hehe ale się uśmiałam




        "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

        Skomentuj


          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

          no to ja Was żegnam mamuśki...od 3 dni mały nie cyca!!! w końcu, sam zrozumiał, mówi że jest dużym strażakiem i strażacy nie piją cyca.....mnie natomiast strasznie boli jeden cycek, pije szałwię i czekam do poniedziałku jeśli nie minie to lecę po leki zatrzymujące laktację.....ale się cieszę że przesypiam całe noce hihihihi

          Skomentuj


            Odp: Karmienie piersią

            karmienie piersią to wspaniały czas na bycie blisko z dzieciątkiem,uwielbiam karmić moją córeczkę,szczególnie jak patrzy na mnie swoimi ślicznymi,słodkimi ślipkami

            Skomentuj


              Odp: Karmienie piersią

              Ja karmiłam 7 mies. Ze względu na bliźniaki dłuzej nie dałam rady Ale w trzecim mies chłopcy zachorowali- niestety musieli być na antybiotykach, bo nic innego nie pomogło. Ale od tego czasu zdrowi, a mają już 14 mies. Tylko katar co chwile do nas zagląda...na szczęście na parę dni i znika

              Skomentuj


                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                witam, ja cycuje już od ponad 10miesięcy i mam zamiar jeszcze trochę karmić
                prosimy o głosy można głosować raz na 24godziny..
                www.bobovita. com. pl/galeria/39122

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                  Dopisuję się

                  Karmię córę piersią 2 lata i 2 miesiące i mi z tym dobrze

                  Skomentuj


                    Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                    I ja również ponad 19 mięsięcy na cycu!!!Większość się dziwi że tak długo...Ale fajnie jest

                    Skomentuj


                      Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                      To ja też dopisuję się do klubu.
                      Karmię ponad 10 miesięcy i zamierzam jeszcze troszkę...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                        No to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko dopisać sie do klubu- jeśli można oczywiście
                        Dziś mija 10 miesięcy odkąd cycujemy z moim synkiem. Szczerze, to nawet byłabym już gotowa przestawić go na butelke, ale niestety nie toleruje sztucznego mleka.... Nie karmie pod przymusem, przeciwnie- lubie nasze posiedzenia, ale nocne pobudki już powoli zaczynają mnie dobijać, bo deczko utrudniają normalne funkcjonowane w ciągu dnia , szczególnie jeśli sie pracuje...
                        No, ale czego sie nie robi dla najważniejszej osoby w swoim życiu


                        Skomentuj


                          Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                          Napisane przez ilapop Pokaż wiadomość
                          I ja również ponad 19 mięsięcy na cycu!!!Większość się dziwi że tak długo...Ale fajnie jest
                          Witam Cię serdecznie i na mama cafe sie spotykamy. Jak widać mój wątek sie rozwinął kiedy ja już zapomniałam że karmiłam HIHI. No ale moja Malwinka ma już trzy lata i od pół roku jesteśmy odstawione. Nie bardzo sobie wyobrażam karmienie 3 latka jakoś. Ale do 2 i pół roku się karmiłyśmy i było nam z tym dobrze . Pozdrawiam serdecznie wszystkie karmiace mamuśki.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                            to i ja sie dopisuje do klubu
                            moj juniorek ma prawie rok, a cysia az milo
                            i mam zamiar jeszcze go karmic piersia - jemu to sluzy, mnie to nie przeszkadza

                            witaj, gonrad

                            Skomentuj


                              Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                              my nadal cyckamy z tym, że już tylko 2 razy dziennie, rano w półśnie i wieczorem przed pójściem spać myślę, że do lata pożegnamy się z cycuchem

                              moja też mleka nie chce innego jak z cyca, jedynie kaszki toleruje, ale tak żeby z kubeczka pić to nie




                              "Tępi ludzie są jak tępe noże. Większej krzywdy nie zrobią, ale jak wkurzają".

                              Skomentuj


                                Odp: Klub mam dłuuugo karmiacych piersią

                                Coś nam klub siadł sama tu rzadko zaglądam.... Blogerki mnie wciągnęły
                                Witaj Enigma10
                                Jak tam mamuśki karmiące odzywać się!!!!
                                Ja już nie karmiąca ale za to zaangażowana
                                Pozdrowionka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X