Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co na śniadanko ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Napisane przez dpietrzak81 Pokaż wiadomość
    Edyta05:
    tylko nie gotuj za długo bo sie twardy zrobi. O ja też mykam właśnie słyszę, że moja Amelka też coś popiskuje- a w nocy już dawo nie je
    miłej nocki
    WITAM Od razu muszę się pohwalić-serek -rewelacja!!!Amelka jadła aż miło było patrzećDZiś rano robiłam jej kasze mannę,ale nie chciała tego jeść,woli bardziej konkretne rzeczy
    Co do spania zazdroszczę Ami musi sobuie zjeść w nocy...nic nie skutkuje,zjada i natychmiast zasypia na darmo mycie zębów.
    AMELKA UR.27.03.2008

    Skomentuj


      #62
      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Witam.Aleście się opisały a ja padłam do wyra a mialam jeszcze tu zaglądnąć. Piszecie o warzywach, nowalijki o tej porze roku raczej są niezdrowe dla dziecka a zwłaszcza alergika. Pani doktor do której chodzę z małą powiedziała że dzieci mają alergię nie na same warzywa ale na środki chemiczne które zawierają.Jak będzie sezon to dopiero będę małej podawać i to z własnego ogródka.
      Nowalijek małej nie podaję jeśli są z nieznanego żródła,u mnie mam sklep z ekologiczną zwnością.A zamiast pomidorów daję jej sos pomidorowy na chlebek,bo w tym miasteczku jest też ekologiczna produkcja żywności w tym tego właśnie sosu jest naprawdę pyszny i smakuje naprawdę jak świerze pomidory
      AMELKA UR.27.03.2008

      Skomentuj


        #63
        Edyta cieszę się, z udanego wyrobu. kiedyś miałam manię zdrowiej żywności więć mam jeszcze kilka takich przepisików my jutro robimy prawdziwy budyń

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          #64
          Hej jak masz ich więcej, to ja chętnaNa budyń też.
          A co do ekologicznej żywności,myślę,że to trochę ściema jest.OK.zgodzę się że może nie nawożą sztucznie,ale te uprawy czasami są przy drogach,gdzie niezły ruch jest i nikt mi nie powie, że przez to są zdrowsze.
          AMELKA UR.27.03.2008

          Skomentuj

                 
          Working...
          X