Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co na śniadanko ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    u nas jajko tez juz dluzszy czas jest jedzone,tak na marginesie ja podaje kaszke z butli ok.20 godz i maly spi cala nocke do 7-8 rano.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Lulla kochana no coś Ty !!! O 18 to ja jem i Julek właśnie coś nie mlecznego, a do rana do on jeszcze ze 3-4 butlę mleka wypija

      Majek ja dałam jajecznicę na masełku jak Julcio 11 miesięcy skończył.
      To była pierwsza taka smażona potrawa jego.

      Dwa dni temu dałam mu makrelę wędzoną, ale miał biegunkę po niej a dzisiaj rybkę w panierce smażoną. Ciekawe czy będzie jakaś rewolucja
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #18
        Ooo, no to ok! Już się wystraszyłam że dziecko głodzisz (żartuję)

        Moja uwielbia wędzoną rybę, jak tylko poczuje to sama się dopomina. Trochę też jej zawsze dam, tylko niewiele bo to słone za bardzo. W ogóle Viki znacznie chętniej je ryby, niż mięso.


        Skomentuj


          #19
          Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
          Ooo, no to ok! Już się wystraszyłam że dziecko głodzisz (żartuję)

          Moja uwielbia wędzoną rybę, jak tylko poczuje to sama się dopomina. Trochę też jej zawsze dam, tylko niewiele bo to słone za bardzo. W ogóle Viki znacznie chętniej je ryby, niż mięso.
          Ja trochę sie boje dawac Alanowi ryby ze względu na ości,wiem ,że np.w mintaju nie powinno byc ości ale zawsze sie może jakaś trafic.
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            #20
            ja daje małemu na sniadanko i paroweczki i chlebek z dzemem i paste jajeczna i kaszke.

            Skomentuj


              #21
              A ja mam problem ze śniadaniami.Mala jak wstanie to dostaje mleko Bebilon Pepti wypija go około 150ml, potem śniadanie ja jem kanapki a ona samą bułeczkę grahamkę albo chleb czasem kanapkę z wędliną.Ze względu na to że jest uczulona na białko mleka odpada ser żółty nabiał jogurty itp.i tu jest problem bo wydaje mi się że samej suchej bułki nie będzie bez przerwy jeść, zwłaszcza że niechce jeść kaszek.


              Skomentuj


                #22
                anna31wlasnie sobie przypomnialam ze moja znajoma robila swojej corce tosty z chleba z pieciu zboz i na to rozsmarowywala banana.chlebek opiec w tosterze wystarczy bo na cieplym latwiej sie smaruje,to bylo pyszne,jadlysmy razem z mala

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  dziewczyny dobrze,że się zapytałamJuż trochę mnie oświeciłyście i widzę,z nie jestem sama z problemem..Jesteście kochanePiszcie.
                  AMELKA UR.27.03.2008

                  Skomentuj


                    #24
                    Anna31 A jakieś dżemy, powidła, pasty, warzywka takie co się na chlebek nadają (np pomidor, ogórek zielony, rzodkiewka). Nie wiem w jakim wieku córkę masz, ale ona chyba jest ten sam rocznik co moja? (2007) Moja niunia to już po troszku próbuje tego wszystkiego.


                    Skomentuj


                      #25
                      Pomidory to ja już też małemu dawałam co do ogórka... to trochę się jeszcze
                      boję, ale przyjdzie sezon ogórkowy też dam.
                      A dżemy , marmolady to bardzo dobry pomysł
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        NA MARGINESIE ..Co do kolacji,Ami je mleko o 19.30i budzi się o 1-wszej w i znów je póżniej jeszcze o 6-tej. -nie mogę jej odzwyczaić jadania we nocy
                        majajula,ty to masz fajnie,moja spała tak w 5-tym do ok.8-mego m-ca,teraz to mogę sobie pomarzyć..
                        AMELKA UR.27.03.2008

                        Skomentuj


                          #27
                          U nas też ze śniadaniami jest problem. Melcia jest ogólnie serkojadem tylko nabiał się liczy. A ile dni pod rząd można jeść,, sejek". Staramy się namawiać na naleśniczki, kanapeczki itp a i tak znika tylko serek.

                          AMELKA 08.02.2007

                          Skomentuj


                            #28
                            Moja też lubi ogórki,szkoda tylko,że nie mam dostępu do twarogu
                            AMELKA UR.27.03.2008

                            Skomentuj


                              #29
                              Tutaj jest tylko taki biały ser ,ale z takimi kulkami
                              AMELKA UR.27.03.2008

                              Skomentuj


                                #30
                                Edyta a to gdzie Ty mieszkasz? Serek z kulkami... chodzi Ci o wiejski?
                                Bo jeśli tak to spokojnie możesz taki podać
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X