Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • wyakin
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
    zgodnie z wytycznymi z szpitalnego wypisu - witaminę k podawać do skończonego trzeciego miesiąca życia
    Po porodzie maluch dostaję dawkę witaminy K i to taką dużą i potem właśnie po skończeniu 8 doby bodajże trzeba podawać witaminę K do skończenia 3 miesiąca.

    Leave a comment:

  •    
       

  • kyasarin
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    zgodnie z wytycznymi z szpitalnego wypisu - witaminę k podawać do skończonego trzeciego miesiąca życia

    Leave a comment:


  • Iwonka886
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Pewnie, że trzeba podawać. Mi udzielono takich informacji przy wypisie ze szpitala przy córci ale i teraz podczas porodu syna więc uważam to za ważną sprawę wszystko dla dobra dzieciątka A tej witaminy maluch sam nie wytworzy tyle ile mu potrzeba.

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Ja jak karmiłam mm to witaminy K nie musiałam podawać. Przy naturalnym karnieniu koleżanka podawala witaminę K do ukończenia trzeciego miesiaca życia maluszka. Mi pediatra zawsze pytała się jak karmie, bo jak naturalnie to witamina K potrzebna.

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Ja podawalm witamine k do ukonczenia przez dzieck trzech miesiecy tak kazal lekarz i tego sie trzymalam

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Karmiąc piersią koniecznie trzeba podawać witaminę K. Przy karmieniu mm często mleko w swoim składzie ma już tą witaminę.

    Leave a comment:


  • emros
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Oczywiście, że tak. Podawałam do końca 3 miesiąca, a nawet nieco dłużej bo miałam jeszcze opakowanie. A witaminę D podaję ciągle, lekarz powiedział, że aż do odwołania.

    Leave a comment:

  •    
       

  • czekladka24
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    ja córeczce też podaję, Synkowi dawałąm i dwa razy w tygodniu dwie ampułki dostawał gdyż ortopeda raz mnie zapytał czy podaje dziecku, więc wywnioskowałam z rozmowy że ma za mało

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    ja także podawałam witaminę K tylko nie wiem czy dobrze pamiętam ale coś kojarzę że do końca trzeciego miesiąca, później już tylko wit,d

    Leave a comment:


  • marzenna-81
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Ja podawałam zarówno synkowi jak i córeczce.W tym artykule możesz o tym poczytać http://vitispharma.pl/zapotrzebowani...ine-d-i-k.html pisze nawet,że w mleku matki nie ma wystarczającej ilości tej witaminy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • czekladka24
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    ja cały czas podawałam do ukończenia 3go miesiąca nawet jak karmiłam piersią. Po jednej ampułeczce podawałam aby dzieci dobrze się rozwijały

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Ja podawałam przez pierwsze 3 miesiące wit K+d a później już tylko samo D. Najlepiej porozmawiać o tym z pediatrą.

    Leave a comment:


  • Klaudia877
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Widocznie już k sama się wytwarza. Czytałam o D , ze niedobory mogą wywoływać depresję, dziecko dostaje Vita D . Przy takiej pogodzie to mozna nabawić się depresji

    Leave a comment:


  • perpetua88
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Napisane przez eFkaS Pokaż wiadomość
    Chyba 3 miesiące? Pamiętam, że Vita K koleżanka podawała i mówiła o 3 miesiącach, nie ma potrzeby dłużej.
    Tak 3 miesiące, potem tylko samą d witaminę już bez K

    Leave a comment:


  • eFkaS
    replied
    Odp: Witamina K dla niemowląt - czy podajecie karmiąc piersią?

    Chyba 3 miesiące? Pamiętam, że Vita K koleżanka podawała i mówiła o 3 miesiącach, nie ma potrzeby dłużej.

    Leave a comment:

       
Working...
X