Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile mleczka piją maluszki na raz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ile mleczka piją maluszki na raz?

    Ciekawa jestem ile jedzą Wasze maluszki? Moja mała wypija ok. 180 ml mleka modyfikowanego na raz. Chyba wszystko jest OK? Wiem, że niektóre dzieci piją jednak więcej???
  •    
       

    #2
    Moj synek ma teraz 14 mc i na raz wypije najwiecej 120 ml
    ale to jak jest juz glodny bo inaczej to tylko 90 ml....
    Zdjecia Hani i Szymka

    Hania ur.06.01.2003
    Szymcio ur.07.05.2007

    Skomentuj


      #3
      hej
      moja mala jak miala pol roku potrafila jednorazowo wypic na noc i po nocy 150-180 ml( tyle robilam a z mlekiem bylo wiecej w butelce)
      potem sie zaciela i teraz ma juz prawie 9 miesiecy i wypija jednorazowo gora 90 ml mleka
      pediatra mowi ze mala szuka nowych smakow dlatego spada jej zainteresowanie mlekiem i kasza, waszym dzieciom sie tez to zdarzylo?
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        #4
        Mój synek zawsze lubił mleczko
        kiedy miał 6 miesięcy wypijał 180ml...Potem 210-260ml.
        Teraz ma 14 miesięcy i wypija 220ml no jak jest głodny to i nawet 300ml. Tyle, że jak np: ząbkuje wypija już tylko 160ml.
        Poza tym czasem kiedy dostanie jogurcik na późny podwieczorek to wypija już 120ml w sumie różnie to bywa. Nie ma co wciskać maleństwu na siłę, pije tyle ile uważa że potrzebuje

        Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

        Różności do postów
        GALERIA OLAFKA

        Skomentuj


          #5
          moja cora ma 7 miesiecy i pije z butli raz dziennie na noc jest to kolo 260 ml ale zdaza sie tylko 120-rzadko ale jednak to zalezy ile zje w ciagu dnia jaka jest pogoda i jak bardzo chce jej sie spac nigdy nie pcham na sile bo ona wie najlepiej ile potrzebuje. Ogolnie to moja mala je malo mleka bo tylko rano jest na piersi pozniej kaszka- duuzpo, potem obiadek, jakis serek czasem owocki flacha to jej menue na calydzien czasem sie obawiam ze rzadko je bo ty w sumie tylko 5 posilkow ale sporych posilkow njak na 7 miesieczne dziecko. Co wy na to?
          www.bobasy.pl/dominika2008

          Skomentuj


            #6
            hej wera.moj pediata powiedzial ze dzieci od 6 miesiaca zycia do roku powinny zjadac 5 posilkow dziennie.moj synek ma prawie 9 miesiecy i jego menu:rano o 6 kaszka,maly kawalek chlebka z maslem,pozniej przecier owocowy,w poludnie nastepna porcja kaszki,ok.15.30 obiadek,w miedzyczasie chrupki kukurydziane,i na noc kaszka smakowa.pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              moja mala ma 11 miesiecy i zjada rano kolo 7.30 i na wieczór koło 20 po 300 mleka a i w ciagu dnia je 4 5 razy jakies desery obiady chrupki i inne
              http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To już w sumie nie wiem co sądzić o tej ilości mleka, którą mała wypija, ale pediatra mówi, że wszystko OK. I nie wmuszać w nią, nic na siłę. I pewnie ma rację, ja też nie lubię jak mi się wciska jedzenie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                  Moj synek ma 2,5m-ca powinien wypijac 120ml a wypija 60ml i to nie zawsze ale na wadze przybiera normalnie tylko klopot w tym ze ja musze czesciej mu robic mleczko ale co sie nie robi dla dzieci

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                    Mały już wie, że lepiej jeść częściej a mniej niz więcej a rzadziej



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                      moje dziecko ma 8,5 miesiąca i największa dawka mleka jaką wypija to 120 ml i tak jest od zawsze , ale 120to żadko , zazwyczaj mniej, wiecej nie wypiła nigdy , na początku sie martwiłam, ale ona przybiera bardzo dobrze , wiec dałam spokój widocznie taki typ
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                        To zależy też jacy są rodzice, czy wysocy czy niscy, grubi czy chudzi. Ja jestem niewysoka i szczupła, mąż sredniego wzrostu i szczupły, wiec nei ma sie co dziwić, ze nasza córcia też jada wg mnie nie za duzo. Ostatnio wg wagi lekarki wyszło, ze waży 8 kg. Troche sie zmartwiłam, ze wazy za mało, ale podobno dochodzi do normy i lekarka pocieszała, ze nei am po kim ważyc wiecej Myslę, ze dzieci wiedzą ile potrzebują zjeść



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                          Moje dzieci od 7-go mies piły 4 razy po 210 ml. teraz mają 14 mies i nadal piją 3 razy po 210 ml mleka. Zawsze o tych samych porach- to chyba kwestia przyzwyczajenia i biologicznego zegara dnia. Piją i jedzą identycznie, a różnica w wadze, to 1,5 kg- tak więc picie nie zawsze jest wykładnikiem wagi.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                            Moj Mati wypija okolo 70-120 mleka jednorazowo i to obojetne czy jes to mleko modyfikowane czy odciagniete chyba nie duzo jak na 7 miesiecy zwlaszcza ze od urodzenia wypija taka sama porcje mleka.
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ile mleczka piją maluszki na raz?

                              Mój synek też nie wypija i nie wypijał nigdy za wiele mleka.
                              Najwięcej ile wypił jednorazowo to było 180ml, ale to może z 5 razy się tak zdarzyło, teraz wypija 2x po 150ml dziennie
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X