Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy siara?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy siara?

    Mam pytanie, średnio od którego tyg. ciąży można spodziewć się wypływania z piersi siary? bo jakoś tak martwi mnie, że piersi mam bardzo nabrzmiałe, ale nie bolą mnie, nie są zbyt wrażliwe i nic nie leci - 35 tydz.c.

    czy można pod koniec ciąży jakoś wywnioskowac czy będzie sie miało pokarm tuż po urodzeniu???

    proszę Was o wskazówki, bo mleka modyfikowane to obcy ni jeszcze rozdział
  •    
       

    #2
    przed ciaza niekoniecznie musi ci leciec siara. moja kolezanka miala juz przed porodem a ja nie. a po porodzie mysle ze bedziesz miala od razu jesli urodzisz silami natury. po cesarce pokarm jest pozniej. pozdrawiam i n ie masz sie czym martwic
    Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

    http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



    http://perlasta.blogerki.pl/

    Skomentuj


      #3
      Sikornik ,
      nie jest powiedziane ze przed porodem będzie wypływać siara.U mnie nic takiego nie miało miejsca.Zaraz po porodzie zaczęłam mała przystawiać do piersi i siara była.
      Niczym sie nie martw
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        dzięki dziewczynyi
        chyba po prostu wariuję z oczekiwania na synka i czepiam sie najdrobniejszych szczegółów...
        ile człowiek ma wątpliwości

        Skomentuj


          #5
          o widze ze z wątku kwietniowek
          mi tez nic nie lecialo przed porodem co wiecej mialam takie malutkie cycuszki ze balam sie ze nie wykarmie malego ale jak urodzilam i zaczelam go przystawiac to mleczka mialam pod dostatkiem, teraz ciagle mam male piersi a mleka tyle ze moglabym wykarmic caly oddzial noworodkow pozdrawiam!
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            #6
            siara

            Witaj mi też nic nie leciało dopiero zaraz po porodzie przystawili mi małą do piersi i wtedy zaczął się nawał pokarmu a martwiłam się że nie wykarmię małej

            Skomentuj


              #7
              no to ja już jestem spokojna

              ale masz ładną tą dzidzię aniu_2288

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mi nic nie wypływało przed porodem,zaczęło leciec dopiero jak przystawiłam synka do piersi.Wydaje mi sie że najczęsciej sira zaczyna leciec po porodzie,żadko kiedy przed.
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  Mam pytanie, średnio od którego tyg. ciąży można spodziewć się wypływania z piersi siary? bo jakoś tak martwi mnie, że piersi mam bardzo nabrzmiałe, ale nie bolą mnie, nie są zbyt wrażliwe i nic nie leci - 35 tydz.c.

                  czy można pod koniec ciąży jakoś wywnioskowac czy będzie sie miało pokarm tuż po urodzeniu???

                  proszę Was o wskazówki, bo mleka modyfikowane to obcy ni jeszcze rozdział
                  Wiesz na ogół gruczoły mleczne u kobiet w ciąży zaczynają pracę dopiero w 6-tym miesiącu ciąży, a brodawki w większości przypadków są 'zaczopowane (jeśli ściśniesz lekko swoje brodawki zobaczysz takie białe punkciki) po to by zapobiec przedwczesnemu wypływowi pokarmu. Dopiero dzidzia swoim ssaniem powoduje, że pokarm wypływa...Oczywiście tak się dzieje w większości wypadków, ale nie we wszystkich, jeśli Twoje brodawki są nieustannie podrażnione (a tak się dzieje często z powodu nadwrażliwości na dotyk i ocieranie o bieliznę) możliwe jest że pokarm wypłynie wcześniej. Ale nie martw się, to kiedy pokarm zacznie wypływać albo wielkość piersi wcale nie świadczy o tym ile pokarmu będziesz miała.
                  Ja nie miałam żadnych przedwczesnych wypływów mleka, a po urodzeniu za to na niedobór pokarmu nie mogłam narzekać

                  Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                  Różności do postów
                  GALERIA OLAFKA

                  Skomentuj


                    #10
                    jeszcze mi zostało 6 tyg. a białe punkciki mam na sutkach,
                    w ogóle brodawki mam ogromne i bardzo ciemne, ale ponoć to norma
                    zresztą nie bardzo mnie to denerwuje przy rozmiarze 90D, ale mam cichą nadzieję, że spadną w swoim czasie choć o rozmiar

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mi nic nie lecialo przed porodem sikornik ja przed ciaza mialam rozm.B,w ciazy doszlam do D a po porodzie E !!!Brodawki sa takie zeby dzidzia latwiej cyca znalazla pozniej po kilku miesiacach wszystko sie stabilizuje,ja karmiac mialam rozmiar C przez caly czas a teraz wrocilo B chociaz te ciazowe piersi mi sie podobaly bardziej

                      Skomentuj


                        #12
                        dotka238

                        a długi czas po porodzie utrzymała Ci się miseczka E? czyli zaraz po porodzie jeszcze sie powiększają? to ja nawet jeszcze nie inwestuję w staniki do karmienia, bo i tak nie wiem jaki rozmiar mnie czeka
                        mam dwa do szpitala właśnie 90D, ale coś czuję że będą za małe

                        ogólnie przed ciążą miałam rozmiar 75/80 C

                        Skomentuj


                          #13
                          Nie kupuj za duzo stanikow dopoki sie wszystko nie ustabilizuje 2 na zmiane wystarcza,piersi po porodzie napelniaja sie mlekiem u mnie byly ogromne przez jakis miesiac,pozniej sie unormowalo pewnie kazda kobitka to przechodzi inaczej.Co do stanikow do karmienia to fajnie jest miec jeden w szpitalu bo jak zaczyna naplywac mleczko polozna doradzila zeby miec go ubranego przez 24 h.na poczatku mnie to dziwilo ale tona prawde pomaga i piersi tak nie bola polecam wkladki laktacyjne nie wiem jak to sie w polsce nazywa,takie plastikowe (ja mialam aventu)dziwnie to wyglada jak masz to w staniku ale na poczatku pomaga zeby nie twardnialy piersi jak masz nawal pokarmu

                          Skomentuj


                            #14
                            sikorniksorry ze ja tak nie na temat ale...ty z Pily jestes?

                            Skomentuj


                              #15
                              z Piły od 15 roku życia czyli od 11 lat...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X