Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Śniadania i kolacje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Śniadania i kolacje

    Witam wszystkie mamy,co podajecie swoim pociechom na śniadanie i kolację,bo mi już brak pomysłów co podawać??
  •    
       

    #2
    Witaj Dancio, nie wiem ile Twoje dziecko ma lat ale chyba rocznik 2006? tak jak mój synek. Na śniadanko i kolacje podaje Alanowi często chleb z masłem i do tego twarożek ze śmietaną-on to uwielbia,czasem chleb z wędliną a na wędlinie rysuje ketchupem oczy,nos i usta, chleb z dżemem,zapiekankę z żóltym serem i troszke cebuli-robię ją w opiekaczu,czasem robie mu omlet na słodko(np.smaruje odrobiną nutelli) albo omlet posypuje żóltym serem,kiedy jest jeszcze na patelce-żeby sie roztopił.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj


      #3
      Odp: Śniadania i kolacje

      u nas na sniadanko i kolacje jest kaszka zmieszana z potarkowanym owocem na pzemia nbabnan, jabłko. do tego ciepla herbatka z soczkiem. Czasami dziewczyny na sniadanie wola zjesc platki na mleku i kromeczke chleba z maselkiem i serkiem.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Śniadania i kolacje

        My jemy wszyscy razem i to samo, bułeczki z wędliną z zółtym serem ,pomidorem ,ogórkiem,troszke majonezu i własnoręczie wychodowany koperek lub szczypiorek.To śniadanie bo jak wiadomo musi być pełnowartościowe i syte więc do tego wedle zachcianki jest herbata owocowa lub kako.( nie wypuszcze nikogo z domu bez śniadania)
        Nie uznaje nutelli na śniadanie dla mnie to moze być przekąska w ciągu dnia a nie wartościowy posiłek( tv kłamie) a dla dziecka nadpobudliwego wręcz niedopuszczalne.
        Kolacja lekka lecz ma utrzymać brzuszek do rana: pieczywko najlepiej ciemne ( nie ma potem problemów z zaparciami i jak to bywa w zyciu nic w ciagu dnia nie zaskoczy, a wyjdzie rano)
        z dzemkiem ,serkiem czesto sama urabiam z rzodkiewka ,koperkiem cebulką spazonym pomidorkiem i zielonym ogórkiem, chrupki na mleku no a jak maja ochote to zapiekanki lub parówki lub jajeczniczka.
        A zapomniałam moje dzieci uwielbiają paste rybną...
        Last edited by koliberek71; 22-03-2013, 13:04.


        Skomentuj


          #5
          Odp: Śniadania i kolacje

          U nas na śniadanie Maja zjada np:
          - jajecznicę
          - parówkę
          - pieczywo z serem lub wędliną
          Jak zje coś z tego powyżej to dostaje jogurt najczęściej naturalny z owocem.

          Kolacja:
          - kaszka owocowa
          - butla mleka



          Skomentuj


            #6
            Odp: Śniadania i kolacje

            My na sniadanko jemy pyszne kolorowe kanapeczki moj malec je uwielbia! na kolacyjke jemy pyszna owocowa kaszke z hernatka

            Skomentuj

                   
            Working...
            X