Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie

    Mam pytanie moje dziecko ma 18 dni i przy każdym karmieniu czy z piersi czy z butelki zachłyśnie się, zakrztusi. Nie wiem co mam zrobić żeby się jej nic nie stało. Bardzo się o nią boje. Gdy zbliża się pora karmienia ja już przechodzę stres i podczas karmienia tez. PROSZĘ O POMOC????

    #2
    Napisane przez Małgorzata Maik Pokaż wiadomość
    Mam pytanie moje dziecko ma 18 dni i przy każdym karmieniu czy z piersi czy z butelki zachłyśnie się, zakrztusi. Nie wiem co mam zrobić żeby się jej nic nie stało. Bardzo się o nią boje. Gdy zbliża się pora karmienia ja już przechodzę stres i podczas karmienia tez. PROSZĘ O POMOC????
    witam moja Klaudunia tez tak miała , jak sie zachłysnie to szybko biore ja do gory albo delikatnie poklepuje plecki i nic jej nie jest. Moja mala to mały zarłoczek i szybko chciałaby sie najesc wiec je jak zarłoczek strasznie szybko ciagnie. Z cyca staram sie wczesniej spóscic troche mleka i jest lepiej a jak daje jej witaminki z butelki to jest ok, juz jest ok bo wczesniej tez sie krztusiła i szybko brałam ja do góry albo na boczek. Trzeba dac dzidzi troszke czasu moja po 1,5 m-c sie nauczyła jesc wolniej a jak z cyca za szybko leci to wrzeszczy. Ja tez sie stesowałam:-)Teraz ma 2 m-ce i ida jej ząbki:-( biedactwo cierpi

    Skomentuj

           
    Working...
    X