Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odciąganie mleka na zapas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odciąganie mleka na zapas

    niedługo musze wrócić do pracy.chciałabym, aby synek był karmiony moim mlekiem, nie mieszanką.Czy któraś z Was miała doświadczenia z laktatorem?Kiedy najlepiej odciągać na następny dzień? ile tego mleka trzeba zostawić, aby maluszkowi starczyło na ok 8-9 godzin?



    #2
    moja mała ma 2m-ce i jak sciagam jej mleko to trzymam w temp pokojowej ok 3-4 godz ale w lodowce słyszalam za mozna przechowywac dłuzej. Ja zawsze sciagam najwiecej jak mi sie uda ale czasem wylewam bo mala chce cyca, za butelka nie przepada. ale wiem ze kazdej matce karmiacej, która pracuje przysługuja 2 przerwy po 30 min na karmienie ale to tez zalezy na ile godz idzie do pracy, musisz zerknac do kodeksu pracy

    Skomentuj


      #3
      ja mam zle doswiadczenia- ostatnio odciagnelam sobie troche pokarmu bo mialam wrazenie ze mala sie nie najada myslalam ze moze cyca zle lapie czy co...no wiec od tej pory jak sobie odciagnelam to brodawki mnie tak straszliwie bola ze jak mala ssie to ja placze z bolu a dodam ze przedtem to w ogole mnie nie bolalo! ale to moze zalezy od kobiety itp



      Skomentuj

             
      Working...
      X