Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdy dziecko jest niespokojne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gdy dziecko jest niespokojne

    co zrobić gdy dziecko jest nie spokojne często płacze szybko się denerwuje i czasami ma problem z uspokojeniem się czy to oznacza że jest zbyt nerwowe?
  •    
       

    #2
    Mam ten samproblem i nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, mnie też się zawsze wydaje, że mj synek jest nerwowy, ale nie wiem czy u takich małych dzieci można to tak nazwać. Byłam z nim nawet u neurologa i wszystko było wporządku. Po prostu niektóre dzieci mają taki temperament i chcą być cały czas w centrum uwagi.


    http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
    Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
    16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
    27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
    20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
    20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

    Skomentuj


      #3
      ja też myślałam że jest chory lub coś mu dolega ale okazało się że jest wszystko ok Kupiłam mu jedynie herbatkę na spokojne chwile i czasami jest spokojniejszy ale nie zawsze

      Skomentuj


        #4
        Na mojego herbatki nie działają, dawałam mu też syrop hydroksizinum, czopki Viburcol i Luminalum i nic, a zbadałam go już pod każdym względem, więc teraz dałam sobie spokój, jaki jest taki jest, napewno nic mu złego nie dolega i to mnie cieszy.


        http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
        Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
        16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
        27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
        20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
        20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

        Skomentuj


          #5
          Luminalum boję sie stosować, ma skutki uboczne

          Mój syn jest bardzo niespokojny od jakiś 2 tyg. myślałam że to przez kolki, ale wiem że ma taki temperament.
          Płacze i wścieka się bez powodu.
          Jest czasami nie do uspokojenia i do utrzymania - a ma dopiero 6 tygodni.
          Często brak mi już cierpliwości...

          Skomentuj


            #6
            mały źłośnik

            Witam!
            Mój synek niedawno skonczył roczek i mam z nim problem-mianowicie w domu jest strasznie nerwowy, szybko się denerwuje, krzyczy, gryzie, nieraz nawet jak czegoś niedostanie to rzuca się na ziemie-oczywiście niezawsze- natomiast na dworze jest spokojny, ale boi się byle czego, dzisiaj w sklepie dziewczynka do niego podeszła i zaczeła piskliwie z nim rozmawiać a on się rozpłakał, boi się szczekania psów, hałasu, dużych samochodów... już niewim co robić- czasami mi wstyd. na codzień jest ślicznym, zdrowym, cieklawskim dzieckiem.





            Skomentuj


              #7
              Napisane przez meggi_w Pokaż wiadomość
              Na mojego herbatki nie działają, dawałam mu też syrop hydroksizinum, czopki Viburcol i Luminalum i nic, a zbadałam go już pod każdym względem, więc teraz dałam sobie spokój, jaki jest taki jest, napewno nic mu złego nie dolega i to mnie cieszy.
              meggi ,czy podawalas luminal i hydroksyzyne po konsultacji z lekarzemhmmm...dostalam duze oczy na twoj post.Moj maly tez ma temperament,na codzien jest baaaaardzo zywym dzieckiem,wesolym i pogodnym ale ma swoj charakterek jak kazdy mezczyzna,i miewa tez baaaardzo zle chwile,wtedy podaje herbatke z melisy .Kochane mamcie nasze dzieci jeszcze nie mowia ,one tylko wysylaja do nas sygnaly,my mozemy je zrozumiec lub nie i do czsu kiedy sie nie nauczymy tej ich mowy to beda sie na nas wsciekac po prostu i juz.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: gdy dziecko jest niespokojne

                Mój syn ma przepisane iq taki preparat wyciszający i skutkuje, jednak używamy go na żądanie z zaleceń psychologa wtedy gdy zależy nam aby dziecko było spokojne np. jakieś ważne konsultacje lekarskie lub badania - dodam że mam niepełnosprawne dziecko. czasami gdy wybieramy się do kościoła też podajemy te leki dziecku. ale na co dzień staramy się jednak samodzielnie radzić sobie z naszym nadpobudliwym dzieckiem.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X