Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposób na niejadka:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sposób na niejadka:(

    Witam dziewczyny,moje dziecko ma pol roku i nie chce jesc,zjada tylko na snie i to nie zawsze bo sie budzi z krzykiem,zje 20ml i po jedzeniu rozglada sie smieje itd.nieraz 5godzin potrfi nie jesc i to nie chce,juz nie mam sily.pomozcie! Ps.Mleka.butelki zmienialam u lekarzy bylam,waga w porzadku badania tez.
  •    
       

    #2
    A i dodam jeszcze ze np wczoraj 5godzin nie jadla nie pociagla ani razu uspalam ja i zjadla 180! I badz tu czlowieku madry

    Skomentuj


      #3
      Czy ktos moze mi pomoc?

      Skomentuj


        #4
        Najwyrazniej tyle potrzebuje, skoro waga ok to ja zostaw w sokoju, niech je ile chce nawet po 5 godz przerwie.

        Skomentuj


          #5
          Tyle ze ona chyba nie ma odruchu łaknienia jeszcze mi nigdy nie zawołała o jedzenie to troche nienormalne jakbym jej na sile nie dawala to by jadla dwa razy dziennie

          Skomentuj


            #6
            Avena, mam dokladnie ten sam problem z moim szkrabem, też ma pół roku i 6 tyg. temu miał gorączkę 3 dniową. Nie dawałam mu wówczas mleka, bo lekarz tak zalecił. I od tamtego momentu jakby się "zaciął" , nie chce pic mleka, do tego zaczęły mu wychodzić kolejne ząbki i z łyżeczki też nie chce jeść. Karmiłam go na śnie i potrafil zjeść całą porcję mleka. W ciągu dnia próbowałam podawać małe porcje jedzenia. Kaszki, deserki, owoce, zupki. Bardzo mu posmakował Sinlac( który nie tylko jest dla alergików, ale również dla niejadków), dodawałam do niego owoce, marchewke. I tak każdego dnia. Aż czasami juz sil nie miałam.Teraz już jest trochę lepiej, ale musze małego zabawiać podczas jedzenia.
            A może twojej córeczce też ząbki zaczynają wychodzić? U nas te ząbki to już 4 tydzień sie wybijają. Teraz juz się dziąsła przecięły, więc nie ma takiej opuchlizny i mały chętniej buziole otwiera.
            Napisz ile mała waży i czy podajesz juz jej coś innego oprócz mleka.pozdrawiam.
            FRANEK 16.08.2008

            Skomentuj

                   
            Working...
            X