Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

3miesięczny chłopiec kręci się przy karmieniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    3miesięczny chłopiec kręci się przy karmieniu

    mój synek prawie od początku jest karmiony mlekiem z butelki, często mu się zdarza, że podczas karmienia kręci się, tzn. rusza główką w prawo w lewo i wszędzie gdzie się da, oznaczać by to mogło że np. nie chce już jeść, ale kręcą główką ciągnie smoczka i pije mleko, więc nie wiem z czego to wynika, karmię go w pokoju gdzie jest cisza i spokój a on mimo to rozgląda się i wierci, no i do tego kręci się jak musi mu się odbić i jak puszcza gazy. ale dlaczego kręci główką? to przeszkadza jemu i mi, bo muszę latać za nim z butelką.
    Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
    http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia
  •    
       

    #2
    Może nie pasuje mu butelka i smoczek od niej, może smoczek ma za dużą lub za małą dziurkę i albo synek się niecierpliwi się, że mleko nie leci albo leci za duzo. Ja osobiście poleciłabym Ci zmienić butlę, ja używałam AVENT i smok odpowiedni do wieku- jest w miarę antykolkowa, dziecko nie łyka przy jedzeniu tyle powietrza, albo inna butlę antykolkową

    Skomentuj


      #3
      ja tez myślę,że to wina smoczka i butelki, nie piszesz nic ,czy przy tym płacze i czy najada się, tzn wypija wszystko i czy przybiera prawidłowo na wadze? Może po prostu taka wiercipięta z niego?

      Skomentuj


        #4
        może poprostu jest ciekawski.

        Skomentuj


          #5
          Witaj
          Moja córeczka także tak robiła.Jeszcze nie dawno jak dawałam jej butelkę kręciła główką w interesujące ją miejsce.Teraz sama pije a i tak się przy tym bawi.Główka na prawo i lewo.
          Twój synek widocznie jest ciekawski.
          Jeżeli synek przybiera na wadze dobrze to ok.Jeżeli nie spytaj się lekarza dla własnego spokoju
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            dalsze problemy z karmieniem

            synek skończył już 3,5 miesiąca, warzy 6620, ale od dwóch tygodni jakoś stracił apetyt, nie wypija wszystkiego, połowę przygotowanego mleka musze wylewać, przy karmieniu płacze ma przy tym gazy i jak ma mu sie odbić to też płacze, czasami na sam widok butelki wpada w szał, pomimo że jest głodny. nie wiem już jak mam go karmić.
            Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
            http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

            Skomentuj


              #7
              A moze mleczko mu nie sluzy?
              Jezeli od kilku tygodni stale masz problem z karmieniem tak malego dziecka moze warto byloby sonsultowac sie z pediatra?Ja chyba tak bym zrobila

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                zgadzam się z dotka238

                jeżeli piszesz że wpada w szał widząc butelkę z mlekiem to widocznie po wypiciu jego ma ból brzuszka
                radziłabym zmienić mleko

                a w ogóle jakie dajesz mu mleko?

                Skomentuj


                  #9
                  synek dostaje Bebiko 1, ale zmieniłam mu smoczek i już jest oki. tylko teraz mam problem z wprowadzaniem stałych pokarmów, nie wiem co na poczatek i jak to przyżądzać, poradzicie coś??
                  Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                  http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                  Skomentuj


                    #10
                    Myślę że Twoje dziecko jest jeszcze za małe na stałe pokarmy.Jeśli karmisz butelką to najlepiej wprowadzać stałe pokarmy po ukączeniu5m.Jeśli chcesz gotować sama zupki to najlepiej zacząć od takiej z ziemniaczka marchewki i pietruszki.


                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X