Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieci rok po roku.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieci rok po roku.

    hej. mam dwie wspaniałe córeczki w wieku 26 miesiecy i 11 miesiecy, które ogromnie dają mi w kośc. jest ktoś w podobnej sytuacji czy sama jestem na tym swiecie z moją depresją?
  •    
       

    #2
    witam!
    Pewnie że nie jesteś sama.
    ja mam synka w wieku 3 lat i 4 miesięcy i córeczkę 1 i 11 miesięcy.między nimi jest różnica roku i 5 miesięcy

    Skomentuj


      #3
      cześć
      synek urodzony 8 września 2006 córcia urodzona 30 listopad 2007
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        #4
        hej!

        Ja co prawda nie mam dzieci tok po roku, bo mam aż jedno
        Ale mój brat jest o całe dziesięć miesięcy ode mnie młodszy.
        Ja jestem z listopada a on z września. Był czas, że gotowała kilka rodzajów obiadów - dla mnie, dla brata i dla rodziców, ale dała radę.
        Teraz mówi, tak z perspektywy czasu, że to było najlepsze co mogło być.
        Bo gdyby nie miała nas tak szybko po sobie, to nie wie czy by miała dwójkę
        dzieci. Chodziło, jej głównie o pracę.
        Także trzymajcie się mamuśki Dacie radę


        Skomentuj


          #5
          Odp: Dzieci rok po roku.

          Mój brat jest młodszy ode mnie o 15 miesięcy,jak pytam mamę jakie ma wspomnienia z tamtego okresu jak byliśmy bardzo mali to mówi,że było bardzo bardzo ciężko.Za to dla mnie i brata tak mała różnica wieku była bardzo dobra,razem zawsze się bawiliśmy,razem chodziliśmy do tej samej grupy w przedszkolu-miło to wspominam.W szkole też wiedziałam,że mam kogoś bliskiego obok siebie.Plusem było też to,że mój brat miał wszystkie książki w szkole po mnie i mama miała w ten sposób jeden wydatek mniej.



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dzieci rok po roku.

            Ja mam dzieci rok po roku-syna i córkę.Ostatnio ciężko z nimi wytrzymać jak są razem.






            Skomentuj


              #7
              Odp: Dzieci rok po roku.

              Ewo, ja mam co prawda tylko jedno dziecko, wiec sama mogę co najwyżej domyslać się, jak ciężko jest z dwójką.
              Mam jednak koleżankę, która ma dwójkę, pomiedzy którą jest 1,5 roku różnicy. Pamietam, jak jej ciężko było, ale teraz, gdy dzieci poszły już do szkoły, mówi, że z perspektywy czasu cieszy się, że tak wyszło. Przez pewnien czasy było bardzo źle, ale teraz ma dzieciarnię odchowaną i jest jej łatwiej. Choć oczywiscie problemy zawsze są, tylko inne.
              Nie jesteś sama. I pamietaj, że da sie to przeżyć. Z czasem bedzie lepiej. Nic nie trwa wiecznie. Trzymaj się.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dzieci rok po roku.

                Zawsze z mężem marzyliśmy, by mieć dzieci rok po roku. Życie potoczyło się tak, że mamy bliźniaki. Z każdym miesiacem przekonywałam się, że łatwiej mieć dwójkę dzieci na raz, niż po roku albo 1,5 znowu wracać do pieluch, nocnego wstawania i karmienia. Podziwiam mamy, które decydują sie na dzieci rok po roku. Wszystkiego najlepszego w nowym roku

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dzieci rok po roku.

                  Ja co prawda tak jak połowa tutaj mam posiadam na razie tylko jedno dziecko, ale mam siostrę o 1 rok i 2 miesiące starszą, z racji tego, że miałyśmy kompletnie różne charaktery bez przerwy się biłyśmy, mama miałaby z nami ciężko gdyby nie babcie, które pomagały przez pierwsze 2 lata. Podziwiam matki które mają dzieci z małą różnicą wieku, wiem, że z perspektywy czasu takie rozwiązanie jest lepsze, ale nie oszukujmy się, każda matka musi przechodzić każdy kryzys (choćby bunt dwulatka) ze zdwojoną siłą. Ja się bałam zajść w kolejną ciążę, a kiedy mój synuś wszedł w wiek buntu utwierdzam się w przekonaniu, że kolejne będziemy mieć kiedy pójdzie do szkoły.

                  Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                  Różności do postów
                  GALERIA OLAFKA

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dzieci rok po roku.

                    podziwiam WAS!!! Ja przy mojej 14 miesiecznej na pytania o rodzenstwo dla niej reaguje stuknieciem w czolo... Nie wyobrazam sobie ciazy przy mojej corce obecnie i zajmowania sie malym dzieckiem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dzieci rok po roku.

                      Napisane przez annaniol Pokaż wiadomość
                      podziwiam WAS!!! Ja przy mojej 14 miesiecznej na pytania o rodzenstwo dla niej reaguje stuknieciem w czolo... Nie wyobrazam sobie ciazy przy mojej corce obecnie i zajmowania sie malym dzieckiem.
                      Ja mam dzieci z małą różnicą wieku, a dokładnie 16 miesięcy. Na początku było trudno, ale teraz kiedy młodszy synek ma 1,5 roczku to jest znacznie lepiej Czasami chłopcy płakali obaj na raz i nie wiedziałam którego najpierw mam przytulić. Teraz cieszę się, że zdecydowaliśmy się tak szybko na drugie dziecko


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dzieci rok po roku.

                        Jeśli by mi się tak przytrafiło to na pewno bym się cieszyła, ze będę miała drugie dziecko, ale jak było nam dane zaplanować to nie zdecydowaliśmy sie na tak małą różnicę wieku. Chcieliśmy dwa lata nie wyszło mamy po trzech.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dzieci rok po roku.

                          ja mam dzieci rok po roku i sobie radzimy

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X