Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja coreczka nie chce pic..!!??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moja coreczka nie chce pic..!!??

    [B][FONT="Comic Sans MS"]Witam wszystkch
    Jestem mama juz prawie 7 miesiecznej Emilki
    Karmie butelka, latem nie bylo problemu z dopajaniem chetnie wypijala wode czy rumianek teraz wystarczy jej mleko .Probowalam prawie wszystkiego (procz slodzonych wod i soczkow) Czy to normalne ????A moze zima dzieci tak jak i dorosli po prostu nie maja ochoty na dodatkowe napoje????????
  •    
       

    #2
    Witaj
    Twoja córeczka może po prostu nie chcę tyle pić?Pragnienie na płyny pobiera z mleka.
    A co do zimy to hmmm moja córeczka wypija dziennie ok pół litra wody badź owocowej herbatki(niesłodzonej) więc tu nie ma reguły.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      hej a Ty przypadkiem ile wypijasz plynow w ciagu doby?

      ja tez zamartwialam sie ze moje dziecko ma jakis wodowstret tzn nie ma potrzeby picia, probowalam podawac jej soczki w roznych proporcjach z woda, herbatki, jedyne na co co jakis czas ma chec to odrobinka samej wody, ale i tak sporadycznie ja pije, jest na bebilonie pepti, ktorego tez nie wypija az tyle

      i tak mnie olsnilo ze moze takie nasze geny bo ja tez moge caly dzien byc na 1 kawie i nie mam potrzeby picia, nie suszy mnie, wiec i moje dziecie moze tak ma?
      Dianeczka mama czy tata?

      GG ? 11887428

      Skomentuj


        #4
        No jesli chodzi o mnie to duzo wypijam w ciagu dnia ....ale moze ma to po tacie.....bo moj maz caly dzien potrafi przezyc o jednej herbatce lub kawce......nie wiem moze nie ma powodow do zmartwien bo Emilka rozwija sie dobrze i rosnie nam zdrowo i nie ma sie czego doszukiwac ale chyba jak wiekszosc "nowych mam " wszystko jest dla mnie nowe i gdziekolwiek cos uslysze albo przeczytam ,odwoluje to do corci . Czy oby dobrze ja karmie ,a czy dobrze ubieram a czy wystarczajaco spiewam i opowiadam ...itd.........Chce zeby bylo jej jak najlepiej -w kazdej dziedzinie .
        Ja normalnie na jej punkcie mam obsesje!!!!!

        Skomentuj


          #5
          Wyluzuj troche i nie czytaj za dużo gazet
          Poczytaj nasze forum:P

          Skomentuj


            #6
            No wlasnie nie czytam......gdybym zaczela ,doba bylalby za krotka ...............kazda wolna chwile spedzam z coreczka ..........

            Skomentuj


              #7
              u nas jest podobnie. Ja nie należę do specjalnie spragnionych osób i moja córeczka też raczej nie pije za wiele. Inna rzecz to to, że nie potrafi pić z niekapka, zwykłego kubeczka czy butelki Ma prawie 7 miesięcy
              happiness is easy

              Skomentuj

                     
              Working...
              X