Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak to jest z Kubusiami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak to jest z Kubusiami?

    Czy macie ten sam problem co ja? Kiedy są imieniny Kuby?Słyszałam,że wszystkie Kubusie obchodzą je w tym samym dniu co Jakub.....
  •    
       

    #2
    Mój brat to Jakub każdy mówi Kuba i obchodzi imieniny 1 czerwca
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      my mamy synka Kubusia.właściwie ma na imię Jakub i obchodzi imieninki 1-ego czerwca.
      http://www.mamacafe.pl/suwak/3216.png

      Kubunio ur.11.12.2007r.

      Skomentuj


        #4
        Kurcze dla mnie Jakub zawsze byl Kuba Nie rozrozniam tego jako dwoch imion.

        Skomentuj


          #5
          Mam synka Kubusia i rowniez obchodzi urodziny w dzien dziecka czyli 1 czerwca.


          Jakub imieniny obchodzi: 28 stycznia, 5 lutego, 7 lutego, 9 lutego, 22 lutego, 3 marca, 14 marca, 3 kwietnia, 17 kwietnia, 27 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 1 maja, 6 maja, 1 czerwca, 5 czerwca, 8 czerwca, 5 lipca, 14 lipca, 25 lipca, 6 sierpnia, 23 sierpnia, 2 września, 9 września, 9 października, 21 października, 1 listopada, 19 listopada, 27 listopada i 28 listopada.


          Imienin KUBY jako tako nie znalazlam ;/

          Skomentuj


            #6
            Ja też mam synka Kubusia i bedzie obchodzłi imieniny 1 czerwca.
            Dla nas Jakub to zawsze Kuba zdrobniale:P)

            Skomentuj


              #7
              u nas podobnie Jakub to Kubus, Kuba, Jakubek
              a tutaj mowia na niego Kobi - od Jakoba

              w sumie chyba imieniny wyznacza sie samemu to zalezy jakiego patrona chcesz miec. slyszalam tez opinie ze wypiera sie dzien pierwszy po urodzinach... u nas wychodzi 1 czerwca
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To prawda ellaja1728 imieniny sa zaraz urodzinach.Amelka ma imieniny 30 marca wiec krotko po urodzinach
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  Zakladajac ten temat mialam na mysli Kubę-bo tak ma na imię mój synek-3m....a nie Jakub.Kuba to oddzielne imię....i blednie na Jakuba mowi sie Kuba....to moze byc zdrobnienie a nie to samo imie.Moj synek ma na imie KUBA i niestety nie ma imienia tego w kalendarzu :-(

                  Skomentuj


                    #10
                    dziwne, że nie ma w kalendarzu skoro uznali imię w USC ale pewnie nie ma to żadnego wpływu na zgodę czy sprzeciw urzędu,
                    gdybym miała dać synkowi na imię Kuba, dałabym Jakub - chociażby ze względów przyszłości, jak do niego będą mówić: Panie Kubo? lepiej chyba Panie Jakubie.... ale to tylko moje zdanie,
                    Wasz synuś już ma nadane imię, a do czasu kiedy będzie obchodził imieniny może pojawi się to imię w kalendarzu, póki co małe dzieci imienin nie obchodzą.
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                      dziwne, że nie ma w kalendarzu skoro uznali imię w USC ale pewnie nie ma to żadnego wpływu na zgodę czy sprzeciw urzędu,
                      gdybym miała dać synkowi na imię Kuba, dałabym Jakub - chociażby ze względów przyszłości, jak do niego będą mówić: Panie Kubo? lepiej chyba Panie Jakubie.... ale to tylko moje zdanie,
                      .
                      Dokładnie

                      Skomentuj


                        #12
                        Jak to male dzieci nie obchodza imienin?W jakiej kulturze?W mojej rodzinie od narodzin obchodzi sie tez imieniny.......A co do przyszłosci mojego synka to nie mam najmniejszych watpliwosci ze Kuba jest tak samo powaznym imieniem jak Jakub......Ja mam na imie Olimpia i jestem dorsla kobieta i swietnie sobie radze zarazem ja jak i inni ludzie z tak dziwnym imieniem.....Nie rozumiem co takiego dziwnego jest w powiedzeniu:-Panie Kubo?

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja tez nigdy nie rozroznialam Kuby jako osobne imię, ale teraz mozna praktycznie kazde nieobraźliwe imie traktowac jako osobne.
                          Jezeli takie wazne sa imieniny w waszej rodzinie to trzeba bylo pomyslec o tym zanim daliscie tak na imie synowi albo obchodzic z Jakubem. bo tlumaczenie ze sa to dwa inne imiona to sory ale ja tego nie kupuje(jest to imie wywodzace sie od zdrobnienia imienia Jakub),

                          też tak jak rozdzielily sie imiona bartosz i bartlomiej i imieniny sa w te same dni

                          U mnie nie obchodzi sie imienin u dzieci, a ja nie mam zamiaru obchodzic wlasnych imienin- ten dzien nic dla mnie nie znaczy, tymbardziej ze mam 3 dni do wyboru, obchodze urodziny- i jest to moj szczegolny dzien a wiek i tak wszyscy znaja i nie mam sie co kryc.

                          Skomentuj


                            #14
                            Imie Magda i Magdalena to tez dwan osobne imiona i na mnie mimo, z ejetsem Magdalena mowia Magda. Jednka np pamietam, ze w dzienniku skzolnym bylo wpisane moje imie Magdalena i kolezanki Magda, bo tak mialysmy w akcie urodzenia. Magdy jest 25 maja, a Magdaleny 29. To tak na marginesie co do rozrozniania imion.

                            Wracajac do Kuby to raczej nic nie stoi na przeszkodzie zeby imieniny obchodzic w ten sma dzien con Jakub.

                            U mnie sie imieniny zawsze obchodzilo. Pamietam, ze wlasnie najbardziej gdy bylam dzieckiem, teraz juz nie obchodze.
                            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                            Skomentuj


                              #15
                              Witajcie moj kuba urodzil sie 6 sierpnia akurat w jakuba i tego samego dnia co ma urodziny sa tez imieninu... Imie jakub to to samo imie co KUba !!!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X