Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak to jest z Kubusiami?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Dowiadywałam sie kiedyś w urzedzie czy Imię Kuba to to samo co Jakub i tak jest Kuba to zdrobnienie od jakuba maly kuba duzy jakub tak jak mala ala duza alicja !!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak to jest z Kubusiami?

      Dla mnie Jakub to pełne imie Kubuś zdrobnienie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak to jest z Kubusiami?

        Napisane przez agniecha1793 Pokaż wiadomość
        Dla mnie Jakub to pełne imie Kubuś zdrobnienie
        dokladnie tak ale teraz wchodzi nowy przepis... i bedzie mozna nazwac syna Kuba

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak to jest z Kubusiami?

          nie słyszalam o tym przepisie... hmmm Po co tu tak kombinowac:P Kuba Kubus Jakub i tak każdy woła jak sie mu podoba:P

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak to jest z Kubusiami?

            Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
            dziwne, że nie ma w kalendarzu skoro uznali imię w USC ale pewnie nie ma to żadnego wpływu na zgodę czy sprzeciw urzędu,
            gdybym miała dać synkowi na imię Kuba, dałabym Jakub - chociażby ze względów przyszłości, jak do niego będą mówić: Panie Kubo? lepiej chyba Panie Jakubie.... ale to tylko moje zdanie,
            Wasz synuś już ma nadane imię, a do czasu kiedy będzie obchodził imieniny może pojawi się to imię w kalendarzu, póki co małe dzieci imienin nie obchodzą.
            Nie wiedziałam, ze jest takie imię, tzn, jego wersja oficjalna, ze nie Jakub, tylko Kuba.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak to jest z Kubusiami?

              ja rownież o tym nie wiedzialam chciaz mam brata Jakuba a moze Kube?

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak to jest z Kubusiami?

                No własnie jakub to to samo co kuba czy jak to jest??? zawsze mnie to ciekawiło i nigdy nie miałam się od kogo dowiedzieć. Są mamusie Kubów i Jakubów??? Jeśli tak to proszę o odp na moje pytanie. Buziaki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak to jest z Kubusiami?

                  Napisane przez loozak11 Pokaż wiadomość
                  No własnie jakub to to samo co kuba czy jak to jest??? zawsze mnie to ciekawiło i nigdy nie miałam się od kogo dowiedzieć. Są mamusie Kubów i Jakubów??? Jeśli tak to proszę o odp na moje pytanie. Buziaki
                  Witam jest różnica pomiędzy Kubą a Jakubem. W zasadzie kiedyś Jakub to było imię a Kuba było jak by zdrobnienie. NA dzień dziejszy można nazwać dziecko Kuba. Ja mam w akcie urodzenia Kuba Bartłmiej, więc nazywa się Kuba. Ale niedy obchodzi imieniny, hmm no właśnie kiedy? XD

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X