Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

koniec karmienia piersią-pomóżcie...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    mi lekarka przepisała dzisiaj tabletki coś na "p" kurde taka dziwna nazwa:-) niemogę ich znależć w nescie może któraś z was brała takie tabletki???
    Myślę że niebędą mi potrzebne, ale wole się zorientować co i jak
    Żeczywiście moje piersi znoszą to całkiem dobrze ałe cholerka nieumiem sobie poradzić w nocy, bo mój mały syneczek jest przyzwyczajony do jedzenie co 2 godzinki. a jak mu dam butlę to i tak będzie chcoiał za 2 godziny. Narazie w dzień dostaje jeden raz pierś za to w nocy je cały czas, niewiem czy to dobre podejście???





    Skomentuj

    •    
         

      #17
      musisz zaakceptować fakt, że dzieci jedzą w nocy, wiadomo bez przesady... ale Twój synek ma dopiero 6 miesięcy.

      Kruszyna po tym co ostatnio napisałaś zastanawiam się, czego ty oczekujesz od swojego dziecka? myślałam, że chciałaś przestać karmić piersią, a wygląda na to, że chcesz mieć święty spokój nawet w nocy.

      Może tak być, że Twój synek akurat zje butlę mleka z kaszką na kolację i prześpi całą noc i w zupełności mu to wystarczy ale może być też tak, że będzie się budził co 1,2,3 godziny a nawet co pół godziny po to by zjeść albo się napić - takie życie.
      Last edited by izabela22; 09-01-2009, 14:28.
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #18
        źle mnie zrozumiałaś martwię sie tym że jak będzie chciał jeść co dwie godziny butlę to żebym go nieprzekarmiła. Więc następnym razem nieoceniaj ludzi po paru przeczytanych zdaniach. A nawet jakbym z takiego powodu chciała go przestać karmić to moja sprawa.





        Skomentuj


          #19
          kruszyna23 powiem Ci,że ja mojej corce od urodzenia dawałam butelke.odciągalam swoj pokarm i jej dawałam tak aż do 3 m-cy.(ale dostawała pół mojego mleka,poł sztucznego)Kiedy już nie chciałam jej dawać mojego to i tak musiałam odciagać,żeby piersi mnie nie bolaly i to trwało gdzieś ponad 1 m-ąc.odciągaj wtedy kiedy musisz,jak czujesz że zaczynaja boleć.z czasem zniknie Ci pokarm.bo coraz mniej bedzie sie go produkowało.
          Daj swojemu dziecku butle, np. karm go co 3-4h, a na noc daj mleko z kleikiem(bardziej kaloryczne), zobaczysz że z czasem sie przyzwyczai

          Skomentuj


            #20
            Pilnuj dokładnie godzin karmienia, ja karmiłam dziecko tak jak w szpitalu co 3h, jeśli stwierdzisz że wygląda na głodnego to daj mu wodęoszukaj go troszkę, no chyba ze nie wytrzyma.
            Albo stopniowo wydłużaj porę karmienia np.co 15min.
            Ja mojej córki od 2-mąca nie karmilam w nocy,wiesz jak mam fajnie
            czasem dam jej wody w nocy i tyle,a i tak jest z niej klocuszek

            Skomentuj


              #21
              mój mały dostaje teraz ząbki więc zjada tylko ok 130ml mleka, a tej nocy tylko 2 razy jadł cyca ale tak bardzo malutko... je co 3 -3,5 godziny, tydzień temu próbowałam z tym mleczkiem na dobry sen ale mu niesmakowało dzisisaj znowu sprubujemy w nocy karmie go piersia a w dzien dostaje raz ok14,piersi wytrzymują mi pare godzin ale zauważyłam już że po paru dniach mam o wiele mniej mleka





              Skomentuj


                #22
                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                źle mnie zrozumiałaś martwię sie tym że jak będzie chciał jeść co dwie godziny butlę to żebym go nieprzekarmiła. Więc następnym razem nieoceniaj ludzi po paru przeczytanych zdaniach. A nawet jakbym z takiego powodu chciała go przestać karmić to moja sprawa.
                może i ja Ciebie źle zrozumiałam, ale Ty też niezbyt jasno się wyraziłaś, jeśli poczułaś się urażona - przepraszam nie o to mi chodziło, nie moim zamiarem było ocena Ciebie.

                swoją drogą, nawet nie zdążysz zorientować się jak łatwo pójdzie Ci odstawienie od piersi,
                jeśli dasz na noc mleko z kaszką lub kleikiem, powinno wystarczyć na dłużej, potem próbuj w nocy podawać wodę jeśli nie chcesz przekarmić, a synek będzie się budził. ale uwierz mi dzieci budzą się w nocy.... z różnych powodów, a twój zwłaszcza teraz - kiedy zaczął ząbkować.

                a jeśli chcesz odstawić od piersi w nocy musi pomóc Ci w tym tatuś synka....
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  dzięki dziewczyny za rady dzisaj to wypróbujemy tak szczerze mówiąc odstawiam małego od wtorku a on już w dzień niechce cycyka bo zamało jest już w nim mleka, a w nocy je ale na śpiocha a tak apropos to jakiej wody używacie do przyżadzania mieszanki??? niewim czy to prawda ale woda Gerber jest ponoć najlepsza i niewymaga wcześniejszego zagotowania, czy to prawda? bo jeśli tak to wygodniej jest w nocy podgrzać tylko taką wodę i przygotować mleczko





                  Skomentuj


                    #24
                    ja osobiście nie zjadłabym nic zmieszanego z wodą, która nie byłaby zagotowana (czytaj. surowa), tym bardziej nie podałabym dziecku.
                    Wody Gerber nigdy nie używałam, więc na jej temat się nie wypowiem, ale znalazłam coś takiego http://gerber.webtel.pl/produkty_pro...7&objectId=756

                    jest tam napisane, że nie wymaga gotowania przed podaniem do picia, ja rozumiem do picia jako czystej wody.
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      #25
                      ja używam wody Gerber od pierwszych dni zycia.nie trzeba jej gotować,jak dla mnie to duża wygoda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja przestawiłam dziecko na mleko modyfikowane z dnia na dzień, pokarm sobie wyciskałam z piersi do momentu aż poczułam ulge i zakładałam na piersi bandaż elastyczny, po półtora tygodnia nie było śladu mleka.


                        http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                        Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                        16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                        27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                        20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                        20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                        Skomentuj


                          #27
                          mój maluszek mnie zadziwił dzisiaj i niechce wogóle piersi, a z produkcją mleka to kiespkawo na moje szczęście dzieisja mija tydzień i już mleczka prawei niema, karmię go raz dziennie i to w nocy bo w dzień niechce. Mam jeszcze pytanko, jak z tymi nocnymi karmieniami butelką, jak sobie radziłyście i przygotowałyście mieszanki żeby dziecku szybko podać jak się obudzi ibędzie głodne????





                          Skomentuj


                            #28
                            ja miałam zawsze koło łóżka wodę w termosie i wodę gerbera,robiłam mix(żeby była ciepla-taka do podania). nie musiałam przynajmniej latać do kuchni.

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja do termosu kładłam taka wode akurat do wypicia i jak się budził to wsypywałam od razu mleczko i gotowe i jak zjadał i zasypiał to wstawałam przygotowac kolejna wodę na nastepna pobudkę.


                              http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                              Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                              16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                              27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                              20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                              20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X