Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy do spacerówki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kiedy do spacerówki???

    Mam problem- mój synuś niedługo kończy 6 miesięcy, sam jeszcze nie siedzi ale z podparciem bardzo ładnie, na spacerach leży z 15-20 min. a póżniej złości się i podnosi główkę. Czy to już czas na przesiadkę do spacerówki? Wasze dzieci kiedy zaczeły jeździć w spacerówkach?





  •    
       

    #2
    Amelka jeździ w spacerówce odkąd skończyła pół roku kiedy już stabilnie siedziała.Myślę , że to dobry czas.Obecnie jeszcze używamy wózka Nestor 2w1 wiec tam spacerówka jest od razu z głębokim.Amelka nawet w głębokim miała podwyższone siedzenie bo ile można leżeć prawda Do dzisiaj na spanie jej obniżam.
    Mam koleżankę której synek ma 5m-cy a od 4 jeździł w sapcerówce jej wybór
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Moj synio jest wrzesniowy a do spacerowki pzreszedl 7 miesiecy pozniej bo ... mial malo miejsca w gondoli Tez nie siedzial pewnie ale jezdzil w pozycji pollezacej i bylo ok. A probowalas dac mu pod glowke np poduszke by mial wyzej ?

      Skomentuj


        #4
        Moja jakoś na 7m-cy

        Skomentuj


          #5
          Moj synus przeszedl do spacerowki jak mial ok.6 miesiecy.Siedzial jeszcze troche malo stabilnie ale z gondolki wystawaly mu juz nogi wiec nie mielismy specjalnie wyboru.

          Skomentuj


            #6


            Mój synek ma juz prawie 5 i poł miesiąca i planujemy z mężem kupic mu już spacerówke bo też jest bardzo ciekawy świata ale dodam że bez podparcia teżsam nie umie siedzieć.

            Skomentuj


              #7
              Ja Julkę pierwszy raz "zapakowałam" do spacerówki jak miała 6 miesięcy. Siedziała już dość dobrze, ale dodatkowo w wózku była wkładka redukcyjna przez co małej było wygodnie.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
                Ja Julkę pierwszy raz "zapakowałam" do spacerówki jak miała 6 miesięcy. Siedziała już dość dobrze, ale dodatkowo w wózku była wkładka redukcyjna przez co małej było wygodnie.
                my dokładnie tak samo
                jak mały miał równo 6 miesięcy siedział chwiejnie ale tez mamy wkładke redukcyjną
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  My też tak koło 6 miesięcy. Mała wyglądała komicznie, moja kruszynka drobniutka ( siedziała już sama ) a wózek ogromniasty (emmaljunga) Ale była bardzo zadowolona, że może podziwiać świat

                  Tylko nie wiem czy bym się zdecydowała na pierwszy spacer w spacerówce przy takiej pogodzie. Chyba bym poczekała aż się ociepli. Dodam, że u mnie na termometrze -13, więc ogólnie siedzimy w domu.

                  Skomentuj


                    #10
                    u nas jest tylko -8 stopni, ale jest cieplutko i słonecznie. Ja mam wózek 2w1 coneco galaxy i mały już tam niema wygodnie i mało miejsca... Dawałam mu podusię pod głowę ale to mu niewystarcza mam tylko problem bo troszkę sie boi jeżdzić- próbowaliśmy w domu bo jest tyłem do osoby prowadzącej...





                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      a wkładkę redukcyjną mamy z fotelika ale sądzę że niebędzie mu potrzebna





                      Skomentuj


                        #12
                        U nas około -9 ale spacer to konieczność (oczywiście jak będzie zimniej to odpada). Mała gorzej śpi, jak nie idziemy no i jeszcze psa przy okazji trzeba zabrać na spacer.

                        kruszyna23 - może na spacerku będzie lepiej, bo go coś zainteresuje. Albo czekają Was początkowo częste przystanki i rozmowy z maluszkiem. Ja do tej pory często się zatrzymuje i coś jej opowiadam, a potem ruszamy dalej.

                        Właśnie zmykamy na spacer
                        Pozdrawiam


                        Skomentuj


                          #13
                          My używamy spacerówki od jakiegoś miesiąca. dopiero jak Maja zaczęła sama siedzieć. wcześniej zjeżdżała nam na dół mimo że była przypięta pasami. Teraz jeździ typową spacerówką(baby design espiro active) i jest bardzo zadowolona. Rozgląda się i wcale jej nie przeszkadza że mnie nie widzi. Kruszyna23 może Twój dzidziuś na spacerku tak zainteresuje się otoczeniem że przestanie się bać tak jak moja Majka.
                          a u nas przez cały dzień -14 więc ze spacerem dałam spokój, ale córcia za to jest strasznie marudna, bo jest przyzwyczajona do 2 spacerków dziennie. oby wytrzymać do wiosnyjuż się nie mogę doczekać
                          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                          Skomentuj


                            #14
                            wczoraj po domku z nim jeżdziliśmy i było nawet, nawet- najbardziej mu się podobało duże okienko na budce przez które może zaglądać w sobote idziemy na spacer już w spacerówie mąż ma wolne więc w razie czego będzie go zagadywał. u nas w dzień jest najwyżej -8 stopni
                            pozdrowionka





                            Skomentuj


                              #15
                              Ja zaczęłam wozić synka w spacerówce jak miał 5,5 miesiąca. Siedział już dość stabilniei był ogromny płaczkiedy go chciałam położyć w wózku.


                              http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                              Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                              16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                              27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                              20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                              20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X