Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wózek JANE CARRERA PRO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wózek JANE CARRERA PRO

    Dziewczyny czy któraś z Was posiada taki wózek???bo zastanawiam się nad kupnem. chciałabym znać opinie na ten temat.jeśli coś wiecie- napiszcie.
    będę wdzięczna..
  •    
       

    #2
    Mnie się bardzo ten wózek podoba (chyba najładniejszy z wszystkich
    Carrera) Nie podoba mi się jedynie gondola w tych wózkach tzn ten
    uchwyt przy budzie. Ale ogólnie wózek fajny, oglądałam go w sklepie.
    Co do funkcjonalności to niestety nie pomogę bo nie mam takiego.

    Skomentuj


      #3
      Nikomu nie polecam parasolki dla maleńkiego dziecka. Preferuję sztywne plecy w wózku.

      Poza tym podobają mi się wózki Jane

      Skomentuj


        #4
        Colleen Ty zawsze coś napiszesz szybciutko
        podoba mi się z jane typ nomad- ale jest dużo droższy
        http://www.allegro.pl/item503393097_...gwarancja.html o taką carrerę mi chodzi

        Skomentuj


          #5
          http://www.allegro.pl/item500351684_...ight_nowy.html za to ten model mi sie nie podoba:/ ten pręt przy budce wg. mnie beznadziejny...
          lola_lu to nie typowa parasolka. to jest chyba spacerówka.dla prawie rocznego dziecka chyba ok

          Skomentuj


            #6
            Plecy gną się jak w parasolce.

            Nie twierdzę że to jakaś tragedia, ale np. moja córa nie chciała jeździć w parasolce.

            Skomentuj


              #7
              tak?????plecy się gną??? mam bebe confort loola i tam sie trochę gna plecy- bo się składa jak spacerówkanie podoba mi sie ten wózek ktory mam.w takim razie muszę sie dobrze zastanowic:/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                noi moja córka nie chce jeździć w tym wózku który mamy:/

                Skomentuj


                  #9
                  Polecam jakis wózeczek składany na płasko, u nas pomogło

                  Skomentuj


                    #10
                    jaki???

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja mam taki:

                      http://baby.shop.ebay.co.uk/items/Pu...=p3286.c0.m282

                      Ale jest sporo innych. Wszystko to kwestia gustu i innych upodobań.

                      Skomentuj


                        #12
                        Jak się gną plecy, bo ja nie rozumiem?? Już kiedyś ktoś pisał (nie wiem
                        czy to Ty lola?) na temat Chicco Enjoy a chciałam kupić taki i też
                        zrezygnowałam, ale tak szczerze to nie wiem o co chodzi

                        Skomentuj


                          #13
                          Plecy w tych parasolkach żeby się tak elegancko składać zbudowane są z czegoś w rodzaju plastikowej drabinki. Która siłą rzeczy się odkształca, a poprzeczne plastiki czuć pod plecami. jednym dzieciom jest wszystko jedno a inne po prostu nie tolerują niewygodnego oparcia. Ja musiałam wkładać za każdym razem poduchę pod całe plecy, nie było to dla mnie komfortowe. Sztywne plecy załatwiły sprawę. Ale podkreślam, to tylko mój przypadek. Widzę sporo dzieci w parasolkach i jakoś żyją. Ale jestem zdania, że czasami takie przypadki też warto rozważyć

                          Skomentuj


                            #14
                            nie tylko ty masz taki przypadek...:P

                            Skomentuj


                              #15
                              Prosto i zwięźle dziewczyny. Jeżeli chcecie mieć wózek ze sztywnym oparciem to nie kupujcie wózka składanego w parasolkę. Ja osobiście proponuje wózek Nomad firmy Jane ze sztywnymi plecami. Też na początku chciałam kupić parasolkę bo chodziło mi o to aby zajmowała mało miejsca ale w sklepie mi wytłumaczono że wózek składany w parasolkę jest węższy od wózka składanego w pół ale za to jest o wiele dłuższy natomiast wózek składany w pół jest krótszy ale trochę szerszy od parasolek czyli na jedno wychodzi po złożeniu. Ale po rozłożeniu wózek składany w pół daje więcej miejsca i sztywne plecy mojemu dziecku.
                              Ja kupiłam takiego Nomada:
                              www.sklep-jane.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X