Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nie chce jeść

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie chce jeść

    Moje maleństwo ma siedem miesięcy i jest przy piersi, ale tylko w nocy. Bardzo ładnie jadło obiady z nami, ale odkąd zachorowało nie chce nic jeść tylko pierś. Jak mam je nauczyć z powrotem na obiadki, skoro wszystkim pluje???
  •    
       

    #2
    nie napisałaś na co choruje Twoje Maleństwo...

    ale to raczej normalne, że dziecko jak choruje to traci apetyt
    zresztą z dorosłym człowiekiem jest tak samo,
    jeśli to choroba typu, przeziębienie powiązane z kaszlem, bólem gardła, katarem musisz zrozumieć, że już samo przełykanie może sprawiać ból...

    jak dziecko wróci do zdrowia samo upomni się o coś innego niż pierś
    życzę cierpliwości....
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      jest przeziębiona...

      Skomentuj


        #4
        to wszystko tłumaczy...
        wyzdrowieje, apetyt wróci... na pewno!!
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          U mojej Helenki to normalne, że wraz jakąkolwiek chorobą jadłospis zostaje przewrócony do góry nogami. Raz chce tylko mleko, innym razem nie toleruje mleka wcale, albo w ogóle odmawia jedzenia. Wraz z powrotem do zdrowia wraca normalny apetyt i chęci na wspólne posiłki.

          Ja pozwalam dziecku na wybór jedzenia w takich sytuacjach, ważne żeby zjadła cokolwiek.

          Skomentuj


            #6
            Moja prawie roczna coreczka,gry zachoruje caly czas chce byc przy cycu. ja od zawsze tez tak mam ze gdy mi cos dolega to trace apetyt. mysle ze nie ma czym sie martwic, jak Twojemu malenstwu przejdzie przyziebienie to zgodnieje i nepewno powroci do swoich posilków. pozdrawiam

            Skomentuj


              #7
              Gabrys tak samo, tylko ze teraz po chorobie nie wrocil mu apetyt na obiadki chce cyca i w dzien mi prawie nie je, juz nie wiem co mam cudowac, nawet kupilam parowki z piersi kurczaka moze chociaz tym sie przekona(trwa to juz 2 tygodnie,ale cyca nie dostaje

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Pieczulko a dajesz swojemu malenstwu zupki dla niemowlat?

                Skomentuj


                  #9
                  tak i nic nie chcial jesc. rano kaszke a potem tylko owoca, lub jogurt naturalny zupek i dan ze sloiczka jak i przezemnie gotowanych nie chce ruszac, zreszta tej parowki tez nie ruszyl,troche marchwi i pietruszki z rosolu zjadl, i ziemniakow z maselkiem, ale to tyle co kot naplakal, a samym slodkim tez nie mozna dzieci karmic

                  jakis czas temu jadl az mu sie uszy trzesly, ale po jakims czasie zacza uzadzac strajki i tylko cyca by chcial

                  Skomentuj


                    #10
                    a mialam tak samo gdy mojej malej zeby wychodzily. a slini sie Twoj Gabrys?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      mysmy juz 2 zeby przezyli, wiec wiem ,ale teraz 2 tygodnie to trwa a nie tak jak przy zebach 2-4 dni. no nic zrobil mi sie cwaniak i testuje na ile sobie moze pozwolic, bo na obiad nie zjadl prawie nic to mu nie dalam nic innego tylko herbatke to kasze na kolacje wcinal,szalu nie bylo ale zjadl

                      Skomentuj


                        #12
                        nio to cwaniaczek z Twojego synka jest. nie ma co sie dziwic, bo mowia ze nie ma nic lepszego od cyca:>

                        Skomentuj


                          #13
                          spróbój mu dać jakies jedzenie ze słoiczka, jak mój maluch nie ma apetytu to wyciągam z szafeczki menu smakosza i jest po sprawie

                          Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

                          Skomentuj


                            #14
                            mowie ze wszystkiego probowalam!!!! sloiczkami tez pluł
                            ale przeglodzil sie jeden dzien bo nie dawalam mu nic do pojadania i nie dawalam mu jego ulubionych jogurcikow i banana a dzisiaj jadl az mu sie uszy trzesly,

                            Skomentuj


                              #15
                              Moj je 2 razy dziennie i jest git
                              Pieczulka a widzisz moze maly nie jdal glownych posilkow bo po prostu nie byl glodny

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X