Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy za stópki??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy za stópki??

    Czy wasze dzieci chwytaja sie za stópki?? Moja córcia ma 4mies i nic ani razu sie nie zainteresowała swoimi nózkami
    Wikunia 04.08.2008r
  •    
       

    #2
    moja ma 8 miesiseciy i tylko przy przebieraniu czasami chwyci sie za stopki a tak to zero zainteresowania

    Skomentuj


      #3
      gABRYS MIAL OK 6 MIESIECY JAK JE DO BUZI WZIA, A TAK to czasem je zlapal jak siedzial i tyle, a tak to tez przy przewijaniu,ale ostatnio znalazl sobie lepsza zabawe,wykreca sie jak umie i ucieka

      Skomentuj


        #4
        naszego synka nie interesowały stópki wcale, podczas gdy jego rówieśnicy zajadali się swoimi palcami od nóg
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #5
          Moj ma 4 i pol m-ca i narazie tez zero zainteresowania dolnymi konczynami

          Skomentuj


            #6


            Moja córeczka odkryła swoje dolne kończyny ok.5m-ąca, a jak skończyła 7m-cy wsadziła sobie paluszki do buzi.ogólnie mało się stópkami bawiła.dzis ma 11m-cy i sporadycznie złapie się za stopę, najczęściej przy zmianie pieluchy...

            Skomentuj


              #7
              Natalka też jeszcze nie bierze stopek do buzi, na razie patrzy sie na nie jak zmieniam jej pieluche i czasami dotyka swoich ud
              Natalka - 24 lipca 2008r.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8


                Kacperek też się jeszcze nie interesuje swoimi nóżkami za to teraz bardzo go interesują uszy ciągle się za nie łapie aż ma już je calutkie czerwone

                Skomentuj


                  #9
                  Mój synek zainteresował sie stópkami pod koniec 4 misiaca. I interesuja go do tej pory Zawsze jak sobie na łóżku lezy lub sam w łózeczku łapie za stópki i do buzi ja tak nie potrafie...:P
                  Bartuś 26.06.08
                  Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                  Skomentuj


                    #10
                    Mój syncio zaczął łapać nóżynki jak skończył 4 miesiące, a do buzi
                    wkładał miesiąc później.
                    Teraz nadal sobie złapie ale już nie gryzie paluszków,

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Synek zaczął wkładać do buzki i lapać jak miał skończone m-ce ,teraz nadal uwielbia swoje stópki ,łapie ,gryzie i co by to nie jeszcze
                      Sylwia 9 latek
                      Damianek 17 m-cy


                      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kiedy za stópki??

                        Nasza Milenka ok 4 miesiąca zaczęła bawić się stopami, może nawet wcześniej trochę. Jak miała 4 miesiące to brała stopy do buzi z uwielbieniem. Teraz już ją to nie rajcuje. Teraz ćwiczy dłonie, a konkretniej kciuka i coraz ładniej i szybciej wszystko chwyta.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kiedy za stópki??

                          Mój brzdąc też czasami sobie ssał paluszki u stópek To był śmieszny widok. Potem jak był starszy to tak dla zabawy robił jak się z tego śmiałam, bo mu się to podobało.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kiedy za stópki??

                            I nasz synek zainteresował się stopami jakoś tak jak skończył 4 miesiące. Zabawnie to wyglądało. tak naprawdę słodko. Do buzi stopami dosięgał później.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kiedy za stópki??

                              W naszym przypadku to jakoś na pół roczku synek zainteresował się stopkami. Dużo czasu spędził w szpitalach od urodzenia, dlatego jego rozwój był trochę opóźniony niż u innych zdrowych dzieci. Ale później szybko nadrobił zaległości. Synek najbardziej lubił klaskać stopami i nawet fajnie mu to wychodziło.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X