Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze święta dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pierwsze święta dziecka

    Mamy proszę napiszcie jak wyglądały pierwsze święta spędzone z nowo narodzonymi maluszkami? Czy szykowałyście coś specjalnego?
  •    
       

    #2
    też jestem ciekawa, bo niewiem jak to wszystko zorganizować:-)





    Skomentuj


      #3
      te swieta planujemy tylko we troje chociaz maluszek jeszcze sie nie urodzil ale plan jest taki: zywa choinka, duzo swiatelek i dwukolorowe ozdoby, potrawy swiateczne ale nie za tlusto i troche mniej, bo nie bedzie na to czasu by gotowac tyle, wiecej salatek, gosci nie wiecej niz 2-4 osoby na dzien zeby przebrnac przez karmienie i przewijanie bez wiekszego stresu -uwazam, ze to nie czas by godzic wszystkie obowiazki pani domu gdy jest nowy lokator
      OLIWIER 16.12.2008

      Skomentuj


        #4
        Co prawda moja Malusia bedzie z nami obchodzic Swieta dopiero te Wielkanocne, ale tez szykuje cos specjalnego bo pomyslalam razem z moim Kochanie, ze odrazu w te Swieta zrobimy dla Malej Chrzciny Takze calusia rodzinka sie zbierze, zeby swietowac.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          #5
          u nas bedzie podobnie, my wczesniej nie damy rady stawic sie w PL, a chcemy zeby cala rodzinka byla wówczas razem gdy bedziemy chrzcic naszego potomka, ale do wielkanocnych swiat jeszcze daleko - przygotowaniam specjalów zapewne zajmie sie tesciowa hehe
          OLIWIER 16.12.2008

          Skomentuj


            #6
            mnie to wszystko czeka za rok wiec chetnie poczytam co wszystkie mamy maja do napisania na ten temat
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #7
              W te Swieta moj synek skonczy 5 -cy ,wiec nic specjalnego z nich nie bedzie rozumial nowoscia dla niego bedzie to ,ze w tym czasie w domu bedzie wiecej osob niz zwykle , zje (o ile mu posmakuje ) swoja pierwsza zupke w zyciu . Dostanie kilka nowych zabawek no i w 2 dzien Swiat bedzie ochrzczony ,wiec mysle ,ze to i tak duzo wrazen jak na takiego szkraba

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Muj synuś dzień przed wigilią skończy 5 miesięcy:-) Wiem że nic niebędzie pamiętał, ale chcemy żeby to były udane święta:-) W tym roku ubraliśmy już choinkę wcześniej, w duuuuuużo kolorowych światełek,mój synuś uwielbia wszystko co się świeci i wyraznie był zadowolony z tego faktu
                scenariusza jeszcze niemam ale wim że czekają nas dwie wigilie z rodziną męża i moją, więc dużo gotowania niemam- tylko jakieś drobnostki na te dwie wieczerze:-)





                Skomentuj


                  #9
                  A ja umywam rece od swiat bo w wigilie jedziemy do moich rodzicow zostajemy na pierwszy dzien swiat gdyz robia imieniny bo maja wspolne a na drugi dzien swiat jedziemy do tesciow i zotajemy conajmniej dwa dni.takze wyjezdzamy rano w wigilie z domu a wracamy dwa dni po wietachto nawet dobrze sie skalada bo siedzenie w kuchni przy dziecku to troche meczace,chyba caly dzien w garach bym siedziala a tak pomoge mamie przy wigili maz zajmie sie dzieckiem i w swieta tak samonajlepiej zwiac z domu hihi
                  Wikunia 04.08.2008r

                  Skomentuj


                    #10
                    Drugie święta z dzieckiem

                    A jak zaplanujecie drugie święta?
                    Do nas chyba przyjdzie mikołaj, gdyz w zeszlym roku Amelka za mała
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      my pewnie do tesciow pojedziemy. ale na pewno szybciej ubiewrzemy choinke. w zeszlym rokuJulka miala tylko 2 miesiace to nic nie kontaktowala. teraz pewnie spodoba jej sie kolorowe drzewko
                      Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                      http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                      http://perlasta.blogerki.pl/

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez perlasta Pokaż wiadomość
                        my pewnie do tesciow pojedziemy. ale na pewno szybciej ubiewrzemy choinke. w zeszlym rokuJulka miala tylko 2 miesiace to nic nie kontaktowala. teraz pewnie spodoba jej sie kolorowe drzewko
                        WIesz ja sie bałam ze Amelka wszystko pościaga , ale nie.Miała 9 m-cy i wcale ja to nie interesowalo.
                        W te swieta bedzie miala 21 m-cy
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          WIesz ja sie bałam ze Amelka wszystko pościaga , ale nie.Miała 9 m-cy i wcale ja to nie interesowalo.
                          W te swieta bedzie miala 21 m-cy
                          Za to mój ciągnął wszystko co było w zasięgu jego malutkich łapek ale najcenniejsze bombki powiesiłam na górze choinki

                          Skomentuj


                            #14
                            to jakaś telepatia chyba, bo dzisiaj już przeglądałam allegro co by małemu sprawić a tutaj proszę... podciągnięty wątek świąteczny

                            Też się zastanawiałam nad Mikołajem ale kurcze boję się, że Julek się wystraszy. Pamiętam siebie z dzieciństwa, że płakałam jak już z daleko Mikołaja widziałam, a przecież byłam dużo starsza no ale nic ... zobaczymy jeszcze

                            Ale mam już prezent na Mikołaja. Julek zainteresował się czytanymi bajkami, więc sprezentuję mu Przygody Mikołajka obydwa tomy.
                            A pod choinkę to jeszcze nie wiem... moze taki gigant samochód z Wadera
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #15
                              Tree ja do tej pory niewiem co Amelce kupić..
                              Ale pomysł z autem jest fajny,dla Julka

                              Myślałam o klockach drewnianych takich:http://allegro.pl/item739352621_drew...y_zabawki.html
                              bo niunia uwielbia budować
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X