Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jakie wkladki laktacyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jakie wkladki laktacyjne

    wczasie karmienia piersia są one niezbedne
    jestem ciekawa jakie się u was sprawdziły i dlaczego byście je poleciły

    ja używałam bella, gerber i chicco
    i jak chicco spróbowałam tak ich już 5 miesięcy używam

    są bardzo chłonne całą noc wytrzymają (inne nie dawały rady z moim mlekiem)
    doskonale się dopasowują i są cieniutkie


    JULA

    MAJA

    OLGA
  •    
       

    #2
    moim piersiom zadne nie sprostaly w domu uzywalam pieluchy tetrowej

    Skomentuj


      #3
      u nas sprawdziły się j&j, bella i canpol przeciekały

      Skomentuj


        #4
        ja też używałam chicco, rewelacja.
        a czasem gerber też są niezłe
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          babyOno jak dla mnie tez bardzo ok, nie przesiakaja,

          Skomentuj


            #6
            Hej ja używałam Bella i Canpol ale nie byłam z nich zadowolona bo przesiąkały musiałam non stop zmieniać, teraz używam J&J i jest troszkę lepiej chociaż nie ma rewelacji, ale musze spróbować jeszcze chico jeśli tak je polecacie. Pozdrawiam
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #7
              Ja używałam początkowo j&j i były beznadziejne. Po 2 godzinach były kompletnie przemoczone!! Potem zaczełam używać aventu i są one rewelacyjne!! Są bardzo chłonne, mają wygodne opakowanie ((pakowane po 20sztuk w jeden zamykany woreczek)) ich rozmiar jest odpowiednia a pasek klejący dobrze trzyma mimo że używałam go rzadko. Jednak teraz przerzuciłam się na Tommee Tippee. Są to wkładki dostępne w Wielkiej Brytani i nie wiem jak w polsce. Jednak te wydają mi się najlepsze!! Są one znacznie większe od każdych, innych dobrze chłoną ((jednak podczas nawałów niebardzo zdadzą egzamin)), a co najlepsze w nich to rodzaj pakowania!! Każde pudełko zaiwrera 50 sztuk, które zostały popakowane w małe woreczki, a w każdym z nich znajduje się jedna para ((tzn 2 sztuki)) jest to świetna sprawa bo bez obaw można jeden komplet schować do torebki bez stresów, że się zabrudzi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja uzywam bella sa dobre na dzien ale na noc juz sie nie nadaja (jak dla mnie)

                Skomentuj


                  #9
                  Ja tez używam bella jestem z nich zadowolona
                  pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    dodam że chicco pakowane są w pudełka 30 lub 60 sztuk a dodatkowo każda wkładka osobno w woreczek (złożona jest na pól i dzięki temu zajmuje mało miejsca0
                    i jest wyprofilowana
                    http://www.allegro.pl/item489043205_...cco_30szt.html


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja uzywam avent juz ponad osiem miesiecy i jestem strasznie zadowolona,probowalam innych tanszych,ale nie maja nawet porownania do aventa,przemakaly i byly bardzo niewygodne,wrecz czolam jak mnie uwieraja,a avent jest bardzo delikatny i mieciutki,w dodatku swietnie chlonne sa,nigdy mi sie nie zdarzylo by przemokly,nawet podczas nawalu,polecam:P
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj


                        #12
                        na poczatku tez mialam canpola ale strasznie przeciekaly- tylko tetra mnie ratowala
                        pozniej powrot na uczelnie- probowalam j&j bo pomyslalam ze cienkie dyskretne- ale lipa
                        w ostatecznosci kupilam kiedys z ciekawosci wkladek zwyklych rossmannowych i powiem wam ze moze wygladu nie maja ale dla mnie byly naprawde najlepsze
                        jak w tych reklamach- dobra jakosc za niska cene

                        Skomentuj


                          #13
                          ja na poczatku uzywala j&j przez jakies 2 i pol miesiaca a pozniej z ciekawosci kupilam babyono i sa jak dla mnie rewelacyjne a kosztuja prawie polowe mniej niz j&j. babyono sprawdzaja sie nawet w nocy zwlaszcza jak mi z prawej piersi leci non stop rano jak sie budze wkladaka jest cala mokra i ciezka jak diabli a piers sucha. polecam
                          Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

                          — Alighieri Dante

                          Skomentuj


                            #14
                            ja uzywam BABYONO (wiadomo dlaczego- zapraszam na ponizszy link) i jestem z nich zadowolona

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja używałam Bella, a teraz Penaten. Zarówno jedne jak i drugie bardzo dobre.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X