Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bliźniaki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bliźniaki

    ...
  •    
       

    #2
    Witaj rownierz posiadam blizniaki szescio letnie i bardzo sa kochani cala ciaza przeszla bez problemowo porod w 39 tyg, Mateuszek 2,800 Andzelika 2,500

    Skomentuj


      #3
      DO martusia86

      #3 17-07-2008, 20:22
      martusia86
      Junior Member Zarejestrowany: Jul 2008
      Posty: 4



      --------------------------------------------------------------------------------

      Witam.
      Ja również mam córeczkę z 2007 roku.
      Mam na imię Marta, a moja córeczka Paulinka, urodziła się 18.04.
      Pozdrawiam



      HEJ , ZAKRĘCIŁAŚ SIĘ TROSZECZKĘ !!!!!!
      NA JEDNYM WĄTKU PISZESZ ŻE MASZ JEDNĄ CÓRKĘ-PAULINKĘ A NA TYM ŻE JESTEŚ MAMĄ BLIŹNIACZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Skomentuj


        #4
        A TYM WĄTKU DZIEWCZYNA-MARTUSIA86 PISZE ŻE MA -----UWAGA----3 CÓRECZKI!!!!
        JAK TY SIĘ SZYBKO ROZMNAŻASZ DZIEWCZYNO!!!!!!!!! TO JAKIŚ TWÓJ PATENT CZY MOŻE ZDRADZISZ WRESZCIE ILE MASZ DZIECI I CZY WOGÓLE MASZ??????????
        CYTUJĘ:
        Baza GG
        Odwiedzin: 73 Zamieszczone przez martusia86
        Marta, mam trzy córeczki, gg 3872537

        Marta, mam trzy córeczki, gg 3872537

        Skomentuj


          #5
          D..jkn
          Last edited by martusia86; 27-12-2010, 15:04.

          Skomentuj


            #6
            Jeśli dalej będą problemy mogą wkleić akty urodzenia

            Skomentuj


              #7
              Bliźniaki

              cześć
              jestem mamą 11-to miesięcznych bliźniaczek. dziewczyny są super. teraz zaczyna się okres wstawania i chodzenia. jak sobie radziłyście w tym okresie ze swoimi bliźniakami?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Witaj
                Niewiem czy to coś pomoże , ale przed korzystaniem z tego forum korzystałam z Baby Online.Proszę tu jest wątek blizniaki http://www.forum.polki.pl/forumdisplay.php?f=123 mam nadzieje ze pomoze CI choć trochę .Pozdrawiam
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj


                  #9
                  Witaj!
                  Mam na imię Magda i jestem mamą 20 miesięcznych bliźniaczek. Ja w tym okresie jakoś nie miałam problemów z moimi dziewczynami.
                  Teraz dopiero są cuda, jak już zaczęły chodzić co więcej dodam biegać.
                  Nie jest łatwo upilnować dwójki dzieci na spacerze. Jedna biegnie w prawo druga w lewo
                  Powodzenia życzę i wytrwałości.

                  Skomentuj


                    #10
                    hej
                    miło, że napisałaś. Przed południem dziewczynki bawią się w kojcu (zakupiliśmy duży drewniany i sprawdza się w 100%) a popołudniu jak domownicy wrócą to dziewczyny raczkują po domu. Trochę się boje tego co będzie dalej, ale jakoś radę muszę sobie dać. A jak Twoje dzieci mają na imię?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Hej!
                      Moje córeczki mają na imię Natalka i Julka. Na pewno dasz sobie radę. My mamy bliźniaków mamy zdwojoną moc

                      Skomentuj


                        #12
                        Witaj martusia jak tam twoje dziewczyny? moja parka pelna werwy

                        Skomentuj


                          #13
                          *********Bliźniaki*********

                          Witam wszystkie mamy, a w szczególności Mamy Bliźniaków Ja jestem szczęśliwą mamusią od 15.10.2008, kiedy na świat przyszli moi dwaj synkowie: Dawidek o 10:58 i Miłoszek o 11:14. proponuję poświęcić tą stronę na dzielenie się spostrzeżeniami na temat wychowywania bliźniaków. Opiekowanie się dwójką dzieci na raz to może i nieco więcej pracy, ale najwspanialsze jest to, że można obserwować i porównywać rozwój dwóch małych istotek. Coś pięknego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            #14
                            ...początki

                            Początki nie były łatwe. W sumie to moje pierwsze dzieci, więc nie za bardzo mam porównanie, jak to jest zajmować się tylko jednym maluszkiem. Najważniejsze to było wypracowanie pewnego schematu dnia. pierwsze tygodnie wspominam jako swojego rodzaju ciągły wyścig z czasem...ale teraz już jest ok. Doszłam do takiej wprawy, że udaje mi się codziennie mieć kilka godz dla siebie moje dzieci od 2 miesiąca życia przesypiają całą noc: od 22-6,albo 8. Raz nawet Miłoszek spał do 22 (z Niego to prawdziwy śpioch po mamie) Teraz jestem tak zorganizowana, że karmię je o równych porach, o tej samej godz śpią, bawię się z nimi...tak więc wszystko robimy razem- odpoczywamy razem też

                            Skomentuj


                              #15
                              bliźniaki

                              hej, ja jestem mamą dwóch cudowynych dziewczynek. urodziły się 20.12.2007. Na świat pierwsza przyszła Matylda o 11.59 a zaraz po niej Marta o 12.00 faktycznie początki były ciężkie, ale wypracowałyśmy sobie stały rytm dnia i od tego czasu jest rewelacyjnie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X