Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rodzeństwo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rodzeństwo

    Mam dwoje dzieci. W sumie fajnie się razem dogadują. Czasami jest pewna rywalizacja, ale taka zdrowa. Zawsze z mężem mamy oko na takie sprawy, żeby nie było specjalnie spięć i zazdrości między nimi. A jak jest u Was?
  •    
       

    #2
    a u mnie zero zazdrosci, starsza cora paulink ma 5 lat i tak wszyscy gadali ze bedzie zazdrosna ze jeszcze zobacze,a ja jedyne co zobaczylam to wielka milosc i troske,paulinka jest jedyna osoba z domownikow ktora potrafi wprawic victorie w tak chisteryczny smiech ze az cala czerwona sie robi. jedyne co paulinka robila zlego to nie zdawala sobie sprawy ze vicunia nie umie robic fikolkow i musialysmy o tym duzo rozmawiac bo pare razy najadlam sie strachu.
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie

    Skomentuj


      #3
      u mnie tez nie ma zazdrosci , ale roznica wieku jest duza bo 11 lat...

      Skomentuj


        #4
        rodzeństwo!

        Umnie jeszcze wieksza bo syn ma 14,córka 11.a najmłotrze 5miesięcy!Kochają go ogromnie a jeśli chodzi o rozpieszczanie to do granic możliwości!!!!
        witam wszystkich bardzo miło!

        Skomentuj


          #5
          U mnie są dwa latka różnicy. Starszy Miłoszek w sumie nie okazuje jakoś specjalnie zazdrości. Jednak kiedy leżałam w szpitalu przed porodem drugiego synka, przestał się do mnie odzywać, nie chciał się przytulać. Kiedy przyszedł z tatą do szpitala powiedział "Masz kwiatki. Choć tatuś idziemy". Kiedy wróciliśmy z maluchem do domu przeżyłam najgorszą chwilę w życiu. Dobę po powrocie Miłoszek popatrzył jak karmię jego braciszka, usiadł w2 swoim pokoju na łóżeczku i cichutko poakał. Koszmar! Myślałam, że serce mi pęknie.
          Teraz jest ok. Miłoszek uwielbia Mikołaja Czasem tylko kiedy mały pije cherbatkę z butli ze smokiem Miłosz też chce

          Skomentuj


            #6
            o mamo az mi sie lezka zakrecila
            PAULINKA 31.8.2003
            VICTORIA 20.5.2008

            12.1.2009r raczkowanie
            13.1.2009 pozegnanie cycunia
            16.1.2009 samodzielne siadanie

            Skomentuj


              #7
              u mnie jest 9 lat różnicy i tez nie ma zazdrościwręcz przeciwnie
              starszy uwilbia małego przytulać, całować, bawić się
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                o mamo az mi sie lezka zakrecila
                Ja na samo wspomnienie prawie płaczę. Cieszę się, że mamy to już za sobą.

                Skomentuj


                  #9
                  Kurcze, fajnie jest mieć więcej dzieci. Myślę że i z taką zazdrością między nimi można sobie poradzić. Tylko mądrze podejść do tematu.

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez groszek Pokaż wiadomość
                    Kurcze, fajnie jest mieć więcej dzieci. Myślę że i z taką zazdrością między nimi można sobie poradzić. Tylko mądrze podejść do tematu.
                    Fajnie jak jest większa rodzina. Wiadomo, że i obowiązków robi się więcej, ale myślę że warto!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A propos zazdrości, to gdzie jej więcej, jak się Wam wydaje? Jak duża różnica wieku, to niby to starsze dziecko jest na tyle mądre, że rozumie, że mniejsze zabiera rodzicom więcej czasu...

                      Skomentuj


                        #12
                        A ja się martwie bo jedno dziecko już mam, jak urodzi sie 2 to bedzie miec dopiero roczek...

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez paastyleczka Pokaż wiadomość
                          A ja się martwie bo jedno dziecko już mam, jak urodzi sie 2 to bedzie miec dopiero roczek...
                          mysle ze ten maluch niue bedzie az tak zazdrosny, to jeszce malenstwo mysle ze najwiecej zazdrosci jest u 2,3 i 4 latkow pozniej dziecko jewst na tyle duze i dojzale ze jest wstanie wiele zrozumiec.
                          PAULINKA 31.8.2003
                          VICTORIA 20.5.2008

                          12.1.2009r raczkowanie
                          13.1.2009 pozegnanie cycunia
                          16.1.2009 samodzielne siadanie

                          Skomentuj


                            #14
                            Taaa.. tylko ze on jest taki "mami cycek",,, ani rusz jak mnie nie widzi

                            Skomentuj


                              #15
                              U mie jest 2,5 lata. Olwka ma 3 latka a Juleńka 7m-c. Oliwka niebardzo chce się z siostrzyczką bawić ale gdy młodsza leż na brzuszku to Oliweńka jest pierwsza przy niej i wtedy się bawią ((często jest to turlanie Juleńki po calym dywanie więc trzeba pilnować)) jednak gdy Jlueńka leży w bujaczku i niechcący szturchnie Oliwke to ona na nią "warczy". Jest tez problem jak Julcia się czymś bawi to Oliwka zarat to chce ale i tak w zamian da coś innego. Problemem jest też ciągle zabierany smoczek który Oliwka uwielbia

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X