Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biustonosze do karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    biustonosze do karmienia

    Witam wszystkich

    Co prawda nie jestem mamą, ale chciałabym sprezentować mojej koleżance biustonosz do karmienia.

    Co polecacie?
  •    
       

    #2
    odradzam taki prezent!
    ciężko ci będzie na "oko" dobrać rozmiar, ja sama po porodzie nie byłam pewna rozmiar miseczki, pracuję w Smyku, mamy takie rzeczy i generalnie nie powinnam mieć z tym problemu. zmierzyłam kilka, zakupiłam 2 i powiem jedno :
    co firma to różnica w tym samym niby rozmiarze!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      może lepiej kup porządne wkładki laktacyjne, tego z początku trzeba wiele
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        witajcie!
        ja miałam kilka, ale ostatni zakup to był strzał w 10-tkę, a mianowicie kupiłam biustonosz mama mimosa firmy Alles, jak dla mnie super, polecam wszystkim karmiącym mamom, bardzo wygodny i nie czuje się w nim jak karmiąca mama, a jak atrakcyjna kobieta na prawdę tak wygodnego biustonosza w życiu nie miałam

        http://alles.pl/alles/stronka/mama/mama_MIMOSA.jpg
        http://alles.pl/alles/stronka/mama/Bi_Mama_Bianca.jpg
        taniej na allegro

        Skomentuj


          #5
          Rozmiar nie jest problemem, ponieważ został mi podany

          Skomentuj


            #6
            rozmiar rozmiarowi nierówny.
            ja tez niby wiedziałam jaki mam sobie kupić, a po zmierzeniu wzięłam całkiem inny rozmiar.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Dajcie spokój dziewczyny, no to pójdzie do sklepu z koleżanką,
              albo umówi się na wymianę.
              Doradźcie!
              Moim zdaniem super prezent,lepszy niż wkładki laktacyjne
              Ja niestety nie doradzę bo ja używałam normalnych tylko bez
              fiszbin. Miałam jeden i zanim odpięłam a później zapięłam miseczkę
              to szybciej stanik po prostu zadarłam do góry

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                bardzo fajny prezet tymbardziej ze takie rzeczy sa drogie dosc a dzidzus pochlania takie funduszae ze niejednokrotnie na takie rzeczy brakuje.
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
                  bardzo fajny prezet tymbardziej ze takie rzeczy sa drogie dosc a dzidzus pochlania takie funduszae ze niejednokrotnie na takie rzeczy brakuje.
                  no i własnie

                  Skomentuj


                    #10
                    lepszy jak dla mnie jest rozpinany z przodu
                    wtedy jest do dyspozycji cała pierś a nie jej "kawałek"
                    mnie osobiście te z odpinaną miseczką przeszkadzają
                    a poza tym Majka lubi głaskać pierś jak je więc ten kawałek co wystaje z miseczki jej nie wystarcza


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja też uważam, że to dobry pomysł na prezent, radzę zajrzeć na podane przeze mnie strony a;lbo poszukać na allegro tam jest podane w jaki sposób dobrać rozmiar, ja korzystałam z wytycznych producenta i biustonosz leży idealnie
                      pozdrawiam i życzę udanych zakupów

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        lepszy jak dla mnie jest rozpinany z przodu
                        wtedy jest do dyspozycji cała pierś a nie jej "kawałek"
                        mnie osobiście te z odpinaną miseczką przeszkadzają
                        a poza tym Majka lubi głaskać pierś jak je więc ten kawałek co wystaje z miseczki jej nie wystarcza
                        ano właśnie u nas to samo, dlatego te biustonosze, o których pisałam mają dodatkowy plus, bo w nich nie ma okienka na cyca, ale odpina się cała miska, a ramiączko nie ucieka tak jak w zwykłych biustonoszach, bardzo sprytne rozwiązanie

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                          może lepiej kup porządne wkładki laktacyjne, tego z początku trzeba wiele
                          ja na przykład nie chciałabym dostać takiego prezentu.....

                          a jeśli chodzi o biustonosz to rzeczywiście ładne i kobiece biustonosze do karmienia są bardzo drogie,
                          a te zwykłe biustonosze były dla mnie mało atrakcyjne i czułam się w nich średnio kobieco.... zwłaszcza, że lubię usztywnione i zgrabne dlatego szybko znalazłam inne wyjście kupiłam biustonosz nieco większego rozmiaru (nie dla karmiących) taki jaki mi się podobał z tym, że z odczepianymi z przodu ramiączkami.
                          wtedy czułam, że moje piersi nie służą jedynie do karmienia ale mogą też ładnie wyglądać i że mogę czuć się komfortowo..... i fajnie....
                          Last edited by izabela22; 20-11-2008, 14:35.
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #14
                            Z rozmiarem to faktycznie bywa problem bo mi po urodzeniu biust urusł o dwie miseczki!! A co do biustonosz, który ja miałam był okropny!! Szwy były tak nie dopasowane że z każdej strony gryzło. Dlatego też kupuje sportowy i wygodny do noszenia i wygodny do karmienia

                            Skomentuj


                              #15
                              Dziękuję bardzo wszystkim za rady Z polecenia odwiedziłam sklep internetowy dlazmyslow.pl i zaszalałam, mianowicie zamówiłam tam koszulkę do karmienia. Zima idzie więc taki prezent powinien jeszcze bardziej ucieszyć moją koleżankę. W końcu czego się nie robi dla bliskich? Teraz oczekiwanie co ona na to

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X