Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uśmiech noworodka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    uśmiech noworodka

    Jak zobaczyłam pierwszy uśmiech mojej córeczki to nogi mi się ugięły....mały aniołek....
    Czy pamiętacie jak wasze maluszki po raz pierwszy uśmiechnęły się . Może macie jakieś wspomnienia na ten temat
  •    
       

    #2
    Amelka pierwszy raz sie uśmiechneła 3 dni po moich urodzinach a w urodziny mego brata
    Zrobiła wujkowi małe prezent , a zaśmiała sie pierwszy raz w dzień dziecka
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Mój młodszy synek uśmiechnął się w noc po porodzie, przez sen. to był tylko taki grymas bo na uśmiech to zdecydowanie za wcześnie ale tak czy inaczej mam tę chwilę w pamięci.

      Skomentuj


        #4


        milutko
        pozdrawiam Ciebie i córeczkę

        Skomentuj


          #5
          Mnie Mama zawsze opowiadała , żę jak dzieci uśmiechaja sie przez sen to śnią im sie Aniołki
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Ja mam synka, który ma już 3 latka ale nie zapomnę jego pierwszego uśmiechu. Cudowna sprawa. Człowiek czuje, że żyje i że bezgranicznie kocha

            Skomentuj


              #7
              a ten pierwszy śmiech w głos to coś niesamowitego
              PATRYŚ 10-09-2008


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Marysia uśmiechneła się pierwszy raz tak prawdziwie nie przez grymas gdzieś o 4 czy 5 rano,obudziła się a mi tak się nie chciało wstawać, bo była ciężka noc, gdy do niej podeszła uśmichnęła się a ja już cały dzień byłam w skowronkach




                Skomentuj


                  #9
                  moja córcia ma 6 tyg. przez sen uśmiecha się często, ale takim pierwszym uśmiechem na jawie obdarzyła nas niedawno...dla matki to najpiękniejszy bezzzębny uśmiech pod słońcemwidok, który przyprawia o łzy szczęścia


                  Skomentuj


                    #10
                    moja Marysia pierwszy raz usmiechnela sie kolo 6 tyg., coz to byl za slodki niezapomniany widok

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      moja córcia pierwszy raz uśmiechnęła sie do mnie jak robiłam jej zdjęcie w dniu kiedy kończyła miesiac a dwa tygodnie temu pierwszy raz w czasie zabawy zaśmiała sie na głos (wczesniej też głośno się śmiała ale tylko przez sen)

                      Skomentuj


                        #12
                        Moja niunia tez sie pierwszy raz usmiechnela kolo mies jak miala,coz to byl za widok a teraz ma 4mies i kiedy do niej nie podejde to takie usmiechy mi sle ze az chcialo by sie ja zchrupac w głos sie smieje od dwoch mies ale tylko jak ja rozsmiesze niezle musze sie nagimnastykowac zeby to z niej wydobyc albo z nienacka ja caluje albo laskocze spiewam smiesznie i tak curkuje jak klaun ale dziala niesamowity jest taki glosny smiech malego dziecka
                        Wikunia 04.08.2008r

                        Skomentuj


                          #13
                          Milenka pierwszy raz usmiechnęła się świadomie jak miesiąc minął.

                          Skomentuj


                            #14
                            pewnie ze pamietam- tego nie da sie chyba nigdy zapomniec... Ja az sie poplakalam bo lekarze mowili mi ze nie bede mogla miec dzieci juz rozmawialismy z moim obecnym mezem(wtedy jeszcze chlopakiem) o adopcji wiec jak zobaczylam usmiech naszej ukochanej coreczki to lzy jak groch ciekly mi po policzkach... Nie ma nic piekniejszego!!!
                            olusia
                            http://www.mamacafe.pl/suwak/2044.png[/img][/url]

                            Skomentuj


                              #15
                              pierwszy usmiech

                              Jula po raz pierwszy usmiechnela sie chyba przez sen. zreszta robi to do tej pory. bardzo rozczula mnie rowniez gdy ssie cyca patrzy mi w oczy i raczy mnie usmiechem
                              Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                              http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                              http://perlasta.blogerki.pl/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X