Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

    My na początku używaliśmy Bebilon Nenatal Premium (specjalne dla wcześniaków ze skrajnie niską masą urodzeniową) a potem przeszliśmy na Bebilon 1, potem 2,3, i 4. Po drugich urodzinach zaczęłam kupować Nestle Junior - i to pije do dziś.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

      Napisane przez kalka23 Pokaż wiadomość
      Wg mnie najlepsze jest Bebilon, może mam takie zdanie gdyż dziecku innego nie podawałam a tym zajadał się super.
      Dla mnie tez bebilon... ale jestem w szoku - wczoraj pojechalismy po mleko a tam CENA O 6 zł wyższa.... super w Nowym roku nowe koszty...

      Skomentuj


        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

        Najlepsze mleko modyfikowane to Emfamil dostępny tylko w aptece ( ostatnio rossmann też je sprzedaje )

        Skomentuj


          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

          Bebiko

          Skomentuj


            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

            Antoś je Bebiko, próbowaliśmy też Bebilonu ale bolał go po nim brzuszek.




            Skomentuj


              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

              a ja napiszę tak:
              wszystkie mleka mają podobny skład a Bebiko i Bebilon to nawet ten sam producent i skład obu mlek początkowych jest taki sam, a tylko inne opakowania - mało tego, z racji iż Bebiko jest produkowane w polskiej fabryce i dla PL jest tańsze niż bebilon. To potwierdziła osoba pracująca w fabryce producenta.
              A teraz meritum

              Każde mleko jest dobre dla dziecka, jesli tylko mu smakuje i pasuje. Do tego trzeba dojść indywidualnie, już nie raz życie mi pokazało, że to co było dobre dla mojego dziecka i co ja chwaliłam, nie było dobre dla innego.
              Wszystkie mleka dostarczają tych samych witamin.
              Last edited by GEMELLI_3; 21-03-2013, 23:02.







              Skomentuj


                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                Najlepszym jes Bebilon jest najbardziej przystosowany do potrzeb malego dziecka o czym informuje nas sklad ale takze cena;p Ja uzywalam na poczatku pozniej zmienilam na Nan moja malec mial po nim zielone kupki i bolal go brzuszek wiec zmienilismy na bebiko i bylo wszystko ok

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                  Z początku podawałam enfamil ale córeczka strasznie po nim ulewała i miała kolki, przeszłam na bebilon, malutkiej smakuje i jest nim karmiona do dziś.

                  Skomentuj


                    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                    Niby mleka mają podobny skład ale jednak należy dobrać odpowiednie dla dziecka. Na początku kupowałam z Nana ale zauwazyłąm zesie wolno trawiło i małabardzo mało go jadła. przeszłam na Bebiko i juz było ok. Wiec jednak mleko mleku nierówne.

                    Skomentuj


                      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                      Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                      widocznie dla niej najlepsze. po bebiko wymiotowała. lekarzowi chodziło też o to żeby nie dostała alergii. ale dobra koniec tematu.
                      No właśnie ja nie polecam bebiko.Moja mała miała straszne zaparcia po tym mleku a zaczęliśmy je stosować jak mała odstawiła pierś mając zaledwie 6-7 miesięcy. Moja mama stosowała to mleko młodszej siostrze i mój siostrzeniec je pił ale u nas sie nie sprawdzilo przy drugim dziecku na pewno zastosuje inne.Próbowa ly scie może mleko gerber ciekawi mnie czy jest w porządku?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                        Ja do 1 roku podawalam mleko NAN pozniej przezucilam sie na Nestle Junior moj synek je uwielbia a pozatym jest bardzo wartosciowe

                        Skomentuj


                          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                          ja karmię pepti, xxx - mam wrażenie, że jest tańsze. Ale i tak idzie na samo mleko około 300zł miesięcznie.
                          Last edited by disne; 03-07-2020, 13:31. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                            Ja karmię zwykłym Bebiko 1. Mała nie ma zaparć, ani nic, także jak dla nas jest ok

                            Skomentuj


                              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                              Mój synek jest alergkiem, więc brzydko mówiąc był królikiem doświadczalnym mlek i przeze mnie i pediatrę. Karmię go ogólnie swoim mlekiem, ale musiałam go dokarmiać mlekiem modyfikowanym, bo był strasznym głodomorem. I zaczęliśmy od Bebika(najgorsze ze wszystkich !), Po Enfamil, Enfamil A.R, Hipp Bio Combiotik, Nutramigen i kończąc na Bebilonie Pepti 1 DHA i uważam, że najlepsze przynajmniej dla mojego dziecka było właśnie mleko Beliblon Pepti DHA, choć w szpitalach dokarmiają Nestle NAN, więc możę to też jest dobre, nie wiem. Jeśli kiedyś będę musiała dokarmiać drugie dziecko to wybiorę właśnie Nestle Nan
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                                Najlepsze mleko to kozie mleko My po 7 miesiacu życia synka podawaliśmy je i nawet wyniki się poprawiły. Jak dostwała czasem mleko modyfikoane to próby wątrobowe mu się podwyższyły znacznie, a po kozim mleko na szczęście wszystko wróciło do normy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X