Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Majek fajne te mleczka. Sama się zastanawiam czy nie kupić małemu takiego, bo on zaczyna ostatnio wybrzydzać. I tak ograniczył picie mleka
    do jednej butelki rano a i z niej chce zrezygnować.

    Mam jednak pytanie. Chyba mogę mu zmienić mleko (bo jest na bebilonie)
    na Nestle miodowe ? On ma 15 miesięcy to chyba nie będzie problemu, co ? Można zagęszczać kleikiem to Nestele ?
    Chyba, że do naszego bebilonu dodać miód ???
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Tree ja nie znam sie na mlekach ale myślę że jest na tyle duzy i nie jest to jego główne jedzenie że nie powinno być poblemu.
      ja daję mojej bebiko od czasu do czasu jak wisi na cycu godzinami a ja mam tego już dość i zauwazyłam że robi wtedy rzadsze i cuchnące kupki
      jak jej nie dam ze 2 dni to znowu jest spoko dlatego nad tym nestle się zastanawiam


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Tree mysle ze mozesz sprobowac. Julek to juz duzy chlop Moze mleczko mu zasmakuje - ja mojemu daje na przemian waniliowe i miodowe. I mozna zageszczac to mleko - szkoda ze smakowe nie sa zageszczane same w sobie ( jest osobny Junior z kleikiem ale bezsmakowy ze tak powiem ).
        Ja samego miodu mojemu jeszcze nie dawalam, jakos odwagi nie mam. Mysle ze ten miod z mleka jest jakis "inny"

        Skomentuj


          A ja już dawałam miód Ale wiecie nie na "surowo" że się tak wyrażę. Tylko piekłam pałki z kurczaka w rekawie i pod koniec smażenia polałam je
          miodem. Bardzo mu smakowało
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            bedziecie na mnie zle

            bo Wam powiem ze najlepsze jest mlecio mamuni

            Skomentuj


              wiemy wiemy
              ale przychodzi czas że mleko mamuni nie wystarcza


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                annse3 a czy twierdzimy inaczej ? Tylko kiedys trzeba przejsc na modyfikowane i takim tu piszemy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  A tak mi się przypomniało..
                  Wiecie, że tylko w Polsce są takie długodystansowe cyckowe mamy ?? (nie licząc krajów trzeciego świata)
                  W innych krajach Europy 6 miesięcy i koniec z maminym mlekiem
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                    bo Wam powiem ze najlepsze jest mlecio mamuni
                    Wiemy że najlepsze ale... ja karmiłam 19 m a i tak moja mała jest alergikiem i pije Bebilon Pepti.


                    Skomentuj


                      Ja tam dalej będę cyca dawała ale jakieś waniliowe mogłaby sobie na kolację wypijać albo rano. poza tym wole modyfikowane niż krowie


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moj byl na cycuniu ok.9mcy,pozniej mieszanka z butli,teraz cyc jest tylko do ogladaniahihi,przez tatunia.Wiem ,moge byc tylko szczesliwa ze maly nie ma alergii.Wiem jak trudno jest takim mamom...

                        Skomentuj


                          ja polecalabym mleczko z miodem,waniliowe jest za slodkie,a jak jeszcze sie zagęści kaszką to wogole jest słodkie jak cukier...polecam miodowe,bo nie jest takie slodkie

                          Skomentuj


                            Ja dawałam i teraz też daje Bebiko.
                            Po Bebilonie moja mała i córki mojej siostry bolał brzuszek.

                            Co dziecko to inne mleko nie ma najlepszego dla wszystkich dzieci, bo każde ma inny organizm.
                            I trzeba indywidualnie dobrać sobie mleczko, a miodu to bym nie dodawała sama, bo strasznie ciężki jest, a ten w mlekach modyfikowanych to pewnie jest zupełnie inny miodzik.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              Ja daje Enfamil 1 AR Kallinka ma refluks a do tego mieszkamy w Irlandii i potrzebne bylo mleko ktrore rowniez dostane w Polsce...(wakacje, gwiazdka) czesc czasu spedzam z mala u dziadkow...
                              mleko jest rewelacyjne, spi po nim ladnie nie ma kolek, nie ulewa...tylko dzien po zmianie zatwardzenie sie pojawilo...walczymy z nim rumiankiem i koprem i woda (wszystko na cieplo)i zobaczymy.
                              Nie karmie piersia bomala strasznie na piersi wymiotowala pomimo mojej diety, nie rosla i miala biegunke...ja dostalam infekcji nerek i antybiotyki...i tak przygoda z piersia sie skonczyla a na lekach pokarm zaniknal w ciagu 12 godzin i nie wrocil pomimo przystawiania....(na piersi musialam dokarmiac zal. lekarza i dodawac proszki na recepte do mleka a teraz samo mleko wiec zdrowiej wg mnie)

                              Skomentuj


                                wiecie koiety jestescie rewelacyjnymi mamami jak czytam wasze posty i zmartwienia...
                                moja znajoma 8 miesiecznemu dzecku dawala szynke ze stolu w wielkichkawalkach mowiac ze on pogryzie...dawala parowki ugotowane ale na zimno w cakosci! chjleb z maslem! dziecko zyje ale nie chce wiedziec jak sie ma jego watroba!
                                normalnie jak na to patrzylam to mnie zmrozilo...
                                a dziadkowie nie lepsi...matka daje jogurt(taki zwykly "dla doroslych") a dziadek ze nie ma dawac tego swinstwa takiemu malemu dziecku po czym po minucie daje mu plaster szynki ze stolu, caly! nawet nie pokrojony! cud ze sie nie udusil ten maluch!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X