Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam mamusie!
    czy Wasze dzieciaczki sypiają w dzien ?bo mój synek to jak przysnie na 15 minut to jest sukces
    PATRYŚ 10-09-2008


    Skomentuj

    •    
         

      Witam

      WItam nowa Mamusie
      Nie przejmuj sie wypowiedziami Colleen , i ja mialam z nia do czynienia.Ona robi po swojemu a Ty rób po swojemu.,,NIe jej cyrk i nie jej małpy '' mowiac wprost.
      Ciesze sie ze jest nas coraz wiecej.Tylko gdzie te Mamcie sa
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Witajcie!
        ale jestem wkurzona w poniedziałek byłam z Ola u neurologa(wzmozone napięcie mięśniowe i złe ułożenie lewej dłoni) , pani doktor potwierdziła wzmozone napięcie ale nie obejrzeła raczki i dziś musiałyśmy tam wrócić. problem w tym ze ta sama pani "doktor" dziś stwierdziła, że dziecko ma niewładną rączkę, a nie napięcie szok!!! tym bardziej ze obiema rączkami w czasie badania Ola chwyciła lekarkę i usiadła. zwróciłam na to uwage a ona na to, że widocznie dziecko ma jeszcze jakies odruchy niekontrolowane!!!!!!!!!!!!!! takiej diagnozy sie nie spodziewałam na koniec wizyty zapytałam tą paną czy przypadkiem dzis czegoś nie piła

        Skomentuj


          Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
          u mnie tak smao było :-) ja troszkę bałam się mu cokolwiek dać ,ale na szczęście moja mma mnie przekonała do tego- gdyby nie ona to wierzyłabym tym wszystkim gazetą które mówią żeby nic niepodawać dziecią karmionym piersią do 6 miesiąca...
          witam nowa mame:::::::
          ja zaczelam wprowadzac nowew rzeczy jak vica miala 5,5 miesiaca i tez nie mam problemu z nowosciami wcina az jej sie uszy trzesa. kazdy dzieciaczek inny niema reguly.
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            a starszej paulinie zaczelam wprowadzac jak miala 2 miesiace i tez zyje. nic jej nie jest i rosnie jak na drozdzach. monkia nie martw sie konowalow na tym swiecie nie brakuje jak ja bylam w 2 miesiacy i dostalam azs to lekarka stwierdzila ze to swiezb i dala mi krem ktory spalil mi skore tak ze na r wyladowalam. idz do innego lekarza a pozatym zeby takie rzeczy stwierdzic wydaje i sie ze trzeba jakies badania porobic a juz napewno wypadalo by zasiegnac tez opini innego lekarza a nie tylko gdybac bo podejzewam ze jak by ja do muru przyuprzec to zara by zaczela sie jakac.
            PAULINKA 31.8.2003
            VICTORIA 20.5.2008

            12.1.2009r raczkowanie
            13.1.2009 pozegnanie cycunia
            16.1.2009 samodzielne siadanie

            Skomentuj


              czesc dziweczyny
              jest tam kto??
              dzis bylam z patrykiem na kontroli w przychodni po wyjsciu ze szpitala
              i wiecie co mi powiedzial ten pierd... lekarz ze nie potrzebnie tak panikowalam moglam poczekac, skoro goraczka dziecka ponad 39 po czopku nie jest niepokojaca to chyba ja przesadza rzeczywiscie
              Monika nie martw sie pojdziesz jeszcze pare razy to za kazdym razem
              ci co innego powiedza!
              Patryczek


              http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

              Skomentuj


                Napisane przez Monika26 Pokaż wiadomość
                Witajcie!
                ale jestem wkurzona w poniedziałek byłam z Ola u neurologa(wzmozone napięcie mięśniowe i złe ułożenie lewej dłoni) , pani doktor potwierdziła wzmozone napięcie ale nie obejrzeła raczki i dziś musiałyśmy tam wrócić. problem w tym ze ta sama pani "doktor" dziś stwierdziła, że dziecko ma niewładną rączkę, a nie napięcie szok!!! tym bardziej ze obiema rączkami w czasie badania Ola chwyciła lekarkę i usiadła. zwróciłam na to uwage a ona na to, że widocznie dziecko ma jeszcze jakies odruchy niekontrolowane!!!!!!!!!!!!!! takiej diagnozy sie nie spodziewałam na koniec wizyty zapytałam tą paną czy przypadkiem dzis czegoś nie piła

                Moniko dzis ogladalam program MamoToJa i tam Paweł Zawitkowski powiedzial ze niema czegos takiego jak Zespol Napiecia Miesniowego itp.
                Powiedzial takze ze dziecko ma prawo do ktoregos miesiaca napinac miesnie.Podal przyklad stawania np.na nozki , aby dziecko stanelo musi napiec miesnie!!
                Niewiem czy ma racje ale lubie tego fizjoterapeute
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez edysob Pokaż wiadomość
                  czesc dziweczyny
                  jest tam kto??
                  dzis bylam z patrykiem na kontroli w przychodni po wyjsciu ze szpitala
                  i wiecie co mi powiedzial ten pierd... lekarz ze nie potrzebnie tak panikowalam moglam poczekac, skoro goraczka dziecka ponad 39 po czopku nie jest niepokojaca to chyba ja przesadza rzeczywiscie
                  Monika nie martw sie pojdziesz jeszcze pare razy to za kazdym razem
                  ci co innego powiedza!
                  brak słów
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    czesc Iza
                    skoro mu nic nie bylo to czemu nas do szpitala przyjeli
                    wychodzi na to ze lekarze ze szpitala tez panikowali
                    albo sie nie znaja. Bez powodu nie przyjeli by nas i nie trzymali 4 dni
                    Po nowym roku zmieniam lekarza...
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      Witama tu znowu pusto

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja juz w poniedziałek chce zmienic lekarza .Ta moja przychodnia mnie rozbraja.
                        Amelka byla zdrowa miala tylko mala wysypke na brodzie (wiem juz ze od sliny) wiec chcialam ja zwarzyc i zmierzyc.To powiedzieli ze jest chora
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez nicola Pokaż wiadomość
                          Witama tu znowu pusto
                          Witaj
                          Wcale nie pusto
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            witaj Nicola
                            Iza nauczyla sie Amelka juz sama siadac?
                            Patryczek


                            http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                            Skomentuj


                              Ooo widze ,że nowa Mama kruszyna zaliczyła starcie z naszą koleżanką?
                              A ja Wam sie pochwalę ,że moja mała już robi kupkę w nocniczek...

                              Skomentuj


                                cześć dziewczyny! jak ja tu dawno nie byłam!
                                nicola naprawdę? suuuper! a ile ma twoja dziewczynka?
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X