Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziekuje

    Skomentuj

    •    
         

      a u nas spadło -15




      Skomentuj


        Witam Wszystkie Mamy.
        Piękna zimaa my w domku..nie wychodzimy bo
        Moja Sandra przeziębiła się miała wysoką temp.katarek w sobote była u Nas pediatra,ale juz jest prawie ok.
        A Święta były wspaniałe

        Skomentuj


          czesc Nicola pozanjesz miejsce ze zdjecia?
          Patryczek


          http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

          Skomentuj


            Napisane przez edysob Pokaż wiadomość
            czesc Nicola pozanjesz miejsce ze zdjecia?
            Oczywiście ,że poznaje często chodzimy przez ten park a latem czy jesienią jest pięknie.

            Skomentuj


              hej dziewczyny dawno mnie nie bylo ale mam straszny zawrot glowy z mala caly czas chce zeby z nia za raczke chodzic po calym domku,sama tez juz potrafi ale boi sie i nic tylko ciagnie mnie zeby z nia chodzic,albo raczej biegac bo zasuwa jak szalona,a wieczorem jak juz spi to juz tutaj nikogo niema wiec niemam jak nawet z wami poklikacale zawsze na biezaco czytam i zdjecia ogladam wiec wiem co sie dziejewogole wszystkie bobaski wasze sa cudne,szkoda ze ja nieumiem zdjecia dodac,probowalam ale mi nie wychodzizazdroszcze wam tej pieknej polskiej zimy,u nas ponad 8 stopni na plus i zero sniegu,szkoda bo ja strasznie kocham zime
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                Kochana powiedz o której mniej więcej jestes na forum to i ja postaram sie byc.Jezeli masz gg to zapraszam , bo jak tu nikogo niema jestem wlasnie na gg

                Widze ze Twoja to juz na całego chce chodzic
                Amelka tylko za dwie raczki pedzi a za jedna sie puszcza i upada, ale ma jeszcze czas.
                U nas -4 brr zimno ale juz po spacerku.
                Do wieczorka
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  a ja to roznie czasem zerkne w ciagu dnia,teraz na przyklad mala spi to mam chwilke,albo wieczorem jestem ale pozno bo kolo23,24,lub wlasnie tak kolo poludniaa gg to musze sobie sciagnac bo niemam jakos nie uzywam,musze zaczacno juz sie obudzila musze pedzic
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    A moja buszuje właśnie, pisze kiedy ona nie widzi bo zaraz do klawiatury sie ciagnie Papa
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      witajcie!

                      dziewczyny gdzie wy mieszkacie ze tyle śniegu u was u mnie tez jest snieg ale nie tyle!! za to za oknem brrrrrr -23 ale wiecie tu szczere pola

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzis myślałam ze zamarzne w samochodzie. jak wyszłam z pracy o 18 to mi akumulator padł ale tak ze nawet podłaczenie przewodów do drugiego auta nie pomogło zadzwoniłam po męża zeby po mnie przyjechał (musiał mała zabrac bo nie mamy z kom zostawic) i po drodze gume złapał. na szczęście za nim jechał sąsiad i odwiózł ich z powrotem do domu, a po mnie kuzyn przyjechał. moje autko zostało przed sklepem i mam nadzieje ze jutro tam będzie bo nawet alarm sie rozłaczył

                        Skomentuj


                          jak ty nie ruszzylas to zlodzieje tez nie odjada

                          Skomentuj


                            Hej Mamcie
                            U nas temperatura -5 póki co , w nocy ma być -15 brrr.

                            Moniko mam nadzieje ze autko będzie jutro już jeżdzilo
                            Amela jeszcze nie śpi , dziś coś marnie śpi a i marudna.Co chwila to na ręce by chciała , a jak niemoże gdzieś wejść to szczypie moje nogi i zaciska buzieco za złośnik.Myślicie , że jej to minie?
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Hej mamusie


                              Piękne fotki u nas też cudna zima sniegu pełno jest i zimno -13 jest teraz jutro ma niby być -24mam nadzieję ze sie mylą brrr

                              Mój tez za raczke posuwa i czasem sam próbuje ale jeszcze sie boi dorosnie do tego


                              ale od 3 dni to mamy problem z nim a dokladnie ze spaniem w ciagu dnia;
                              dziś to masakra usnął po wielkim płaczu o 12 na 20 minut i potem o 17 na zmus go mąż wybujał na kolanach bo sie aż zanosił idą mu czwórki i trójki górne i jest strasznie nic nie jest w stanie go usoić w dzień a w nocy to też tak nie bardzo budzi sie i placz i nerwy wszystko naraz.
                              Gdzie sie podziało to potulne dziecko przy ktorym wystarczyło sie połozyc pogłaskac i za chwilke smacznie spało........ach te ząbkowanie ja juz nie mam siły
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                Oj Monika to ty miałaś przejscia z tym autemi jeszcze ta guma i dziecko w srodku całe szceście ze ten sąsiad sie napatocczył

                                u nas w aucie tez dziś zamarzl zamek i mąz musiał motorkiem po mleko zasuwaćzmarzł okropnie
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X