Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dziecko w łóżku rodziców

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

dziecko w łóżku rodziców

Witam! Zastanawiam się ile z Was miało i przez jaki czas maleństwo na noc w swoim łóżku? Moja mała ma 8 miesięcy i wciąż śpi z nami. Jakoś nie możemy jej do własnego łóżeczka spokojnie kłaść spać. Jak była całkiem malusia to nie raz się krztusiła i poprostu się baliśmy no ale teraz to chyba czas najwyższy na zmianę..? Tak właściwie córka w łóżku nam w niczym nie przeszkadza A ranna pobudka, szarpanie mamę za włosy jest całkiem miłe Tylko że im dziecko starsze tym trudniej będzie je pewnie przyzwyczaić do swojego łózeczka, tak sądzę..
    Jak sprawa wygląda czy wyglądała u Was? Jak maleństwo przechodziło tą zmianę?
    Jeżeli taki wątek istnieje to musiałam go przeoczyć. Pozdrawiam
  •    

Emilka zanim zalozysz nowy temat to poszukaj czy juz takowego nie ma bo robi sie bajzel na kolkach !
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=698

Skomentuj

Ups ups.. przeglądałam wątki widocznie mało uważnie moja wina..
      Goplana a da się jakoś wątek usunąć?

Skomentuj

Musisz poprosic administratora ale watpie by to zrobil bo sie obija nieziemsko :P
        Kontynuuj watek w tym temacie z linku ok ?Dzieki

Skomentuj

No chyba powinnaś zacząć przekonywać dziekco do spania we własnym łóżeczku. Wprawdzie wspólne łóżko z rodzicami duża frajda i poczucie bezpieczeństwa, ale faktycznie im dłużej tym może być trudniej.

Skomentuj

Monka a czemu Ty w każdym swoim poście odsyłasz do portalu ebobas.pl?

Skomentuj

Czy Wasze maleństwo śpi z Wami w łóżku???

Witam

Tak mnie zastanowia ile z Nas zabiera maleństwo do łóżka na noc żeby z nami spało? Mój synek śpi ze mną od kilku miesięcy. Na początku zabierałam go do łóżka bo bylo mi wygodniej go karmić gdyż karmię piersią. I przynajmniej on sobie jadl kiedy chciał a ja odpoczywałam a teraz tak się przyzwyczaiłam się do tego że śpi obok mnie ten moj mały skarbik że mnie jest ciężko się przestawić na to żeby on spał w swoim łóżeczku. Niestety zdaję sobie sprawę z tego że prędzej czy później będzie to musiało nastąpić ale na chwilę obecną uwielbiam miec maluszka przy sobie. Spię spokojniej wiedząc że jest bezpieczny koło mnie i że nie muszę się zrywać zakażdym jego malym kwęknięciem. Ale miłoby było dowiedzieć się też jakiś dobrych sposobów na odzywczajenie dziecka spania z rodzicami.

Skomentuj

•    

Hej. Moja córcia ma już 13 miesięcy i od urodzenia śpi z nami w łóżku. Jak na razie nie mam zamiaru jej odzwyczajać od spania z nami, bo uwielbiam jak moje dziecko śpi koło mnie
                PAULINA 07.07.2008

http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

Skomentuj

Hej. Ja mam dwójkę dzieciaczków. Starsza córa (ma prawie 3 lata) zawsze ze mną spała. Długo karmiłam i tak jakoś wyszło. Fajnie spać z dzieciątkiem, ale później kłopot straszny odzwyczaić Młodszego syna (ma roczek) karmiłam tylko pół roku. Przez pierwsze miesiące spał ze mną, ale to dlatego że ciężko było mi wstawać w nocy ze względu na ból po nacięciu krocza (przeszkadzało ponad dwa miesiące od porodu) Kiedy tylko skończył 4 miesiące zaczęłam przekładać go do łóżeczka i udało się. Mały kocha spać w łóżeczku i to jest naprawdę wielka wygoda. Sposobów oduczania dziecka spania w łóżku rodziców jest mnóstwo, ale jedno jest pewne: im starsze dziecko, tym trudniej!!!

Skomentuj

Moj babel spi od poczatku sam,do 3 m-cy mialam kolyske stawialam ja na noc kolo lozka zeby go miec blisko,a pozniej lozeczko.Wyjatkiem jest choroba malego ,zabkowanie a czasem sam przywedruje jak mu sie cos niedobrego przysni i nie mam serca go odmosic bo nieczesto mu sie to zdarza a jak przyjemnie jest jak sie wtuli

Skomentuj

•    

Tu jest też podobny temat: http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=698

Dawniej Marti

Skomentuj

ach te dzieci...

Moja miunia ma teraz trzynaście miesięcy i obecnie na siłę chce się wprowadzić do naszego łóżka. W prawdzie co wieczór zasypia w naszym, ale później przenoszę ją do łóżeczka. Jednak kiedy się obudzi i zorientuje, że śpi nie tam gdzie by chciała, od razu podnosi krzyk. w takiej sytuacji znowu lulanie w łóżku i ponowne przenoszenie do łóżeczka, ale ile razy można przenosić czasami zdarza się, że prześpi noc w łóżeczku, ale jest i tak, że śpi razem z nami

Skomentuj

Ja chyba jestem inna bo moja niunia nigdy nie sypia z nami. Czasmi tylko rano tzn koło 6.00 biorę ją do siebie i zdarzy się że przysnie.
                          Natomisat w nocy zdecydowanie wolę żeby spała sama. I ja się czuję swobodniej i chyba jej wygodniej.
                          Mała ma teraz 6 miesięcy a juz za miesiąc wyprowadzamy się do swojego mieszkanka i niunia bedzie spała w osobnym pokoju.

Skomentuj

mój szkrab śpi ze mną maż narazie jest za granicą ale myślę powoli odnosić go do łóżeczka szkoda mi bo bardzo lubię czuć go przy sobie starszy syn spał naprzemian to z nami to sam nie było to zbyt niewygodne a jak skończył trzy lata sam chciał spać osobno tyle że już na łóżku łóżeczka nie lubił
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

Skomentuj

mój maluch też ze mną śpi i chociaż mam mało miejsca w łóżku (bo mąż i mały rozpychają się) to bardzo lubię spać z mały bo po pierwsze wygodniej karmić a po drugie bardzo lubię czuć jego ciepełko
                              http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=13660&c=46

Prosimy bardzo o ocenę zdjęcia i o głosik

Skomentuj

Working...
                              X