Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda do picia

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Goplana
    replied
    Niektorym maluszkom nie starcza "picie z piersi" zwlaszcza kiedy temteratura jest wysoka - jesli widzisz ze maly potrzebuje to daj mu wody.

Leave a comment:

•    

• bachus
    replied
    Dziewczyny,
    a mój synek od paru dni domaga się picia... jest na piersi, ma 6 tyg. Nie jestem pewna czy dobrze robię podając mu tylko pierś, jak zechce czy może podawać też wodę??

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Emilka Evian dostepny jest tez w Polsce,nie wiem tylko jak to wypada cenowo w porownaniu z gerberem

Leave a comment:

• emilka620
    replied
    dotka238 nie słyszałam niestety o tej wodzie..może dziwne ale tak jest, zawsze tylko mówiono mi o wodzie Gerbera pozdrawiam

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    a słuchajcie jak karmi się dziecko mlekiem modyf. to trzeba je dopajać dodatkowo i czym? (dodam że często przed podaniem butelki mały ssie jeszcze chwilkę piersi ale się z nich nie najada dlatego go dokarmiam)
    Aniu ja karmilam synka wylacznie piersia ale latem tu w fr bylo prawie 40 stopni ciepla wiec musialam dopajac synka,pediatra zalecala wode (tutaj dla niemowlat najlepszy jest Evian).wydaje mi sie jednak ze jesli podajesz najpierw piers a pozniej dokarmiasz butelka to nie musisz dopajac,dziecko zdazy sie napic z piersi.Tak mi sie wydaje...

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Napisane przez emilka620 Pokaż wiadomość
    Wg mnie woda zawsze przed podaniem niemowlęciu powinna być przegotowywana, chyba że jest to woda Gerber, która nie wymaga gotowania ale każy robi jak uważa pozdrawiam
    Ja podawalam i podaje Evian ,jest to woda wysokogatunkowa na tyle ze nie trzeba jej przegotowywac

Leave a comment:

• ania_2288
    replied
    a słuchajcie jak karmi się dziecko mlekiem modyf. to trzeba je dopajać dodatkowo i czym? (dodam że często przed podaniem butelki mały ssie jeszcze chwilkę piersi ale się z nich nie najada dlatego go dokarmiam)

Leave a comment:

•    

• emilka620
    replied
    Wg mnie woda zawsze przed podaniem niemowlęciu powinna być przegotowywana, chyba że jest to woda Gerber, która nie wymaga gotowania ale każy robi jak uważa pozdrawiam

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Ja podawalam w temp. pokojowej ale nie przegotowywalam

Leave a comment:

• Ewa1801
    replied
    Z tego co ja wiem to jeśli woda stoi odkręcona dobę to należy ją przegótować!A tak to można tylko podgrzaćPozdrawiam

Leave a comment:

•    

• Goplana
    replied
    Ja polrocznemu synkowi tylko podgrzewalam wode mineralna, nie gotoałam jej.A jak bylo cieplo to dawalam taka w temp pokojowej bez podgrzewania.

Leave a comment:

• justysia191987
    started a topic woda do picia

woda do picia

ja chciałam zapytać czy jak będę podawać synkowi wodę mineralną niegazowana oczywiście to muszę ją najpierw przegotować i jakoś zagrzać?? w sumie to jest teraz ciepło, ale powietrze wiosenne jest zdradliwe i może go gardełko boleć jeśli woda będzie chłodna. a synek niedługo skończy pół roku

Working...
X