Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Karmienie

Czesc! Karmię Moją Córkę Piersią.chciałam Się Zapytać Kiedy I Czy Wogóle Muszę Wprowadzać Mleko Modyfikowane? Dziecko Map 3 Miesiace.proszę O Odpowiedz.
  •    

Hej. Według mnie nie musisz karmić sztucznie. Jeżeli masz pokarm to karm piersią jak najdłużej. Ja karmiłam tylko miesiąc miałam słaby pokarm mała niedojadała. Bardzo żałuję że dłużej nie dawałam cyca. Teraz wiem że mogłam się postarać i próbować karmić dalej. Mleko matki jest dla dzieciaczka najlepsze
    NIKOLKA-30.08.2008

Skomentuj

tez uwazam, ze mleko modyfikowane nie jest potrzebne.Jezeli dziecko sie najada, prawidlowo przybiera na wadze, to nie musisz dokarmiac. jakarmialm piersia do 4 miesiaca, ale i dokarmialam butla czasami, bo nie mialam wystarczajaco pokarmu. Chcialam malego jak najszybciej przestawic na butelke, bo to troche meczace bylo dla mnie. I maly zalapal o co chodzi, wiec przestalam dawac cycusia. A dzisiaj bardzo tego zaluje, bo od paru tygodni w ogole nie chce pic tego mleka. mam do siebie ogromny zal, ze tak szybko sie poddalam. karm jak najdluzej piersia.
      FRANEK 16.08.2008

Skomentuj

Hej ja od urodzenia karmilam moja corcie piersia i mlekiem modyfikowanym , ale wiecej dawalam piersi , a karmilam ja do 7 miesiaca , bo od 5 m. zaczelam jej wprowadzac juz kaszki , deserki i obiadki , ale piers byla nadal ale na wieczor i na noc , a w ciagu dnia mleko modyfikowane . Obecnie jest na mleku , w nocy juz wogole jej nic nie daje , śpi smacznie .
        Katarzyna

Skomentuj

ja moje pierwsze dziecko karmiłam piersią do 10 miesiąca, a drugie niecały miesiąc (Malwinka nie najadała się moim mlekiem)
          spokojnie możesz karmic piersią samą piersią do 6 miesiąca o ile bobasek będzie się najadał, bo już od 6 miesiąca mozesz wprowadzać stałe pokarmy

Skomentuj

Jezeli dzidzia ladnie sie rozwija i przybiera na wadze to chyba nie musisz jej niczym dokarmiac Do 6 miesiaca mozesz karmic tylko piersia ,ja wprowadzilam inne pokarmy w 5 miesiacu

Skomentuj

tylko piers

a po szóstym miesiącu odciagaj swoje mleko i dawaj jej zagęszczone z kaszką . Dopiero potem możesz dawac równiez modyfikowane ale teraz nie ma żadnej potrzeby by dawac jej cokolwiek innego

Skomentuj

Working...
              X