Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problem z piersiami

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Problem z piersiami

W kwietniu urodziłam drógą córe. Początkowo przez 3 dni nie miałam mleka przez co miałam strasznie poranione brodawki, bo Juleńka zawsze prubowała coś wyciągnąć. Przez to dokarmiałam ją początkowo mlekiem sztucznym potem już swoim ale tylko przez butelke bo za bardzo bolało. Teraz prawie dwa miesiące temu zaczeła mnie boleć głównie prawa pierś boleć. Brodawka była mocno wysuszona, zaczerwieniona i okropnie bolała. Od lekarza dostałam maść przeciw grzybiczną. Pomogło, ale głównie na ból i zaczerwienienie bo sucha jest do tej pory. Po ok tygodniu zaczeła mnie boleć cała pierś od środka. Okazało się że całe chorubsko przedostało się do środka i konieczne były antybiotyki. Pomogły. Jednak dalej brodawka jest mocno wysuszona i często boli podczas karmienia. Żadne kremy nie działają. Higieny to chyba nigdy tak nie przestrzegałam. Codziennie zmieniam piżame, biustonosz, ręcznik. Dwa razy w tygodniu zmieniam pościel. Mąż już nie wie jak wyglądają piersi. Jednak nic nie pomaga. Wszystko dzieje się w Wielkie Brytani dlatego piszę z prośbą czy ktoś nie zna jakiegoś magicznego lekarstwa?? Może w Polsce jest "cudowne" lekarstwo??

Niestety nie znam cudownego środka na coś takiego ale łącze się z Tobą w tych trudnych chwilach...
    pozdrawiam Cię

Skomentuj

nie wiem czy masz dostęp do maści bephanten jest bardzo tłusta i goi brodawki

JULA

MAJA

OLGA

Skomentuj

Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        nie wiem czy masz dostęp do maści bephanten jest bardzo tłusta i goi brodawki
        Juz we wtorek lece do polski na szl przedswiatecznych zakupow wiec napewno bede miala dostep Wielkie dzieki mam nadzieje ze pomoze

Skomentuj

Working...
        X