Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Imiona dzieci

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• mojmaluch
    replied
    Odp: Imiona dla dziewczynek

Ja mam Gabrysię i Natalkę. Pierwsze imię wybrał mąż, drugie ja

Leave a comment:

•    

• admace
    replied
    Odp: Imię dla chłopca

My nazwaliśmy syna Arkadiusz Adam, dostał imię po własnym ojcu Arkadiuszu Mikołaju i z tego tytułu mam dwóch Arków w domu i nie powiem bardzo mi się to podoba. Córa będzie Zofią albo Aleksandrą.

Leave a comment:

• elab1
    replied

To rzecz gustu. Imiona dla dzieci wybierałam ja, mąż musiał się dostosować. Lubie oryginalne imiona, nie takie co to po kilka w okolicy można znaleźc. Syn nazywa się Maurycy - jest jeden, wyjątkowy. Od razu wiadomo o kogo chodzi. Podobał mi się też Igor, Ksawery.
    Córcia - Inga. Ładnie też Maja, Zuzia, Lenka

Leave a comment:

• Kathrina18
    replied

Ja mam Weronikę, i Kasię. Wybieraliśmy razem z mężem i w sumie nie było sporów. Teraz czekamy na bliźniaki i dziewczynka będzie Klaudia. Zdecydowała najstarsza córka, ale mi też się to imię podoba

Leave a comment:

• megg1234
    replied

Ja mam Kalinkę

Leave a comment:

• dancio2006
    replied

Jeśli będę miała drugie dziecko,a będzie to dziewczynka na imię jej dam Laura albo Klaudia.

Leave a comment:

• marzena3
    replied

oj moze w przyszłosci bedzie synus to chciała bym zeby był Marcel ale mojemu mezowi sie nie podoba wiec to sie jeszcze okaze.

Leave a comment:

•    

• marzena3
    replied

a ja mam Roksane i Milene!!! nigdy nie przywiazywałam jakos imion do znajomych czy kogos lubie czy nie i dla tego to imie. Roksana to było moje marzenie zeby moja corka miała tak na imie a ze sa blizniaczki to maz chciał Milene ja natomiast chciałam Kornelie (ale moze nic straconego)

Leave a comment:

• koliberek71
    replied

Mi się bardzo podoba Michał ,Jakub,Dominik....mam Grzenia lepsze to jak pomysł babci jedna chciala Wojtka(Wojtek bez portek) a druga pragnela Ireneusza i tak do mojego Grzenia wołam Miniek a on wie o co chodzi...

Leave a comment:

• koliberek71
    replied

Ezol.. jest mi bardzo przyjemnie ze ktoś jeszcze ma tak jak ja na imie,w podstawówce byłam "elka chochelka" a potem to kukulka i tak mi zostało do dziś.Mieszkam na starych śmieciach i wciąż spotykam kumpli z lat mlodośći i nikt mi nie mowi per pani ani po imieniu tylko kukułka.
    A co do imion to u ,nas jest bum na Maje jak Olka była chrzczona , to byly święta WN i było duzo chrztów a Maj bylo 6 a w tym jedna Maja Maja.To juz przesada.Moja przyjaciolka ma termin na grudzień i miał być syn Mieszko a okazało się ze będzie Maja.
    Moim zdaniem imie musi pasowaś do nazwiska przede wszystkim-potem musi miec zdrobnienie bo do maluszka nie da się wołać jak na dorosłego a najlepiej jak pasuje do osoby ktora to imie nosi-magia imion -poczytaj o imionach na dany miesiąc dla dziecka-to się sprawdza.No i najpiekniejsze imiona są te proste i nasze rodzime(starodawne)ani dziecku ani sobie wstydu nie narobisz

Leave a comment:

•    

• Kira13x
    replied

Ja mam Aleksandrę i Zuzannę
    Przy Olce była ciekawa historia, najpierw byliśmy już praktycznie całkiem nastawieni na Dominikę, ale później sąsiad tym wdzięcznym imieniem nazwał swoją krowę Były kolejne długie obrady, w końcu stwierdziliśmy, że imię pierwszego dziecka powinno się zaczynać na pierwsza literę alfabetu- no i została nam Aleksandra.
    Gdy byłam w ciąży z Zuzą, wszyscy byliśmy zgodnie, że imię powinno być tym razem na ostatnia literę- Zuzanna została przegłosowana.

Leave a comment:

• Kira13x
    replied

Nie mam wprawdzie synka, ale zawsze podobało mi się imie Filipek, mam chrześnika Filipa i jeszcze dwóch sąsiadów Poza tym bardzo ładnie jest Mateusz albo Paweł.

Leave a comment:

• kruszyna23
    replied

Długo nie mogliśmy dojść do porozumienia w kwesti imienia, ale pod koniec ciąży wpadłam na pomysł i wybrałam kilka imion które na pewno mężowi by się nie spodobały i to jedno na którym mi zależało i wysłałam esmsa em do pracy on miał wybrać to które mu się podobało i za drugim razem wybrał Cyprian a jaki był dumny że to jego imię wygrało :-P

Leave a comment:

• magda197666
    replied

U nas jest Iga początkowo miała być Julka, potem Dominika, ale zostaliśmy przy Idze
    a Marcin z początku miał być Jasiem, potem Franiem, później jeszcze Stasiem, ale został Marcinkiem

Leave a comment:

• ja-mamusia
    replied

u nas jest Igor, twarde, meskie imie i takie mialo byc... czemu igor? bo mial byc sebastian lub wiktor i zostal igor

Leave a comment:

Working...
X