Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

A propos koziego mleka- czy mogłabys opisać swoje doswiadczenia z jego stosowaniem u dziecka? I jeszcze jedno pytanie - jakie mleko kozie podawałaś?
    Moja koleżanka, która mieszka w Niemczech zachwala mleko modyfikowane na bazie mleka koziego Bambinchen. Czy znasz moze ten produkt. W Niemczech jest już dostępne podobno od wielu lat.

Skomentuj

•    

My od 2 miesiąca życia używamy Bebilon. Mała nie ma żadnych problemów z kupką i bólem brzuszka. U nas sprawdził się w 100%.
      Polecam mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
      Pozdrawiam

Skomentuj

ja próbowałam bebilon, nan i bebiko, i hipp. Z tego wszystkiego najlepszy był bebilon. ale również nan ten bifidus. To jest z dodatkowym błonnikiem. Miał super działanie, dziecko nie miało ani zaparć ani biegunek, wypróżniało się bezproblemowo

Skomentuj

Moja córka miała zaparcia po mleku modyfikowanym , przez kilka dni musiała brać dicopeg junior , potem jelitka się unormowały. Cieszę się , że są takie alternatywy bo córka czesto przez nowe rzeczy ma zaparcia. Dlatego muszę wprowadzać po mału wszystko.

Skomentuj

W szpitalu córka była karmiona NAN-em i przy nim zostaliśmy. Syn kiedyś dostał Bebilon, ale go nie chciał pić. Potem dostał NAN 3 i je wypija z przyjemnością.

Skomentuj

Ja karmie piersią ale podawałam również Bebilon. Jak dla mnie bardzo dobre mleko dla dzieci, Nan również polecam bo stosowałam go przy starszych dzieciakach.

Skomentuj

Moim dzieciom najbardziej przypadło do gustu NAN i BEBIKO są bardzo podobne smaki mleka. Bebilon u nas nie sprawdziło się kompletnie, dzieci nie chciały pić

Skomentuj

•    

Ja od początku podawałam synkowi Bebiko i bardzo dobrze nam się sprawdza tym bardziej że jakiś czas temu został ulepszony jeszcze skład tego mleka.

Skomentuj

U nas od początku też jest Bebiko. Synek zawsze chiał je pić, nigdy nie miał po nim problemów z brzuszkiem czy z kupką. Nam cenowo też pasowało, dlatego nie zmieniałam na inne. Zostaliśmy przy pierwszym wyborze i nie żałujemy.

Skomentuj

To co według nas jest najlepsze niekoniecznie musi być najlepsze dla maluszka. Są dzieci mniej wybredne, a i te bardziej. U nas sprawdziło się bebiko, enfamil niby taki super, a córcia nie chciała go pić.

Skomentuj

•    

Napisane przez happypuppy
                        Marka Bebilon jest bardzo dobra. Ja podaje Bebilon Pronutra-Advance. Jestem zadowolona. Mały nie ma żadnych problemów z jego tolerancją. Jest ok. Jeśli chodzi o zakup, to z powodzeniem można je kupować w każdej stacjonarnej aptece DOZ, bo ceny mają porównywalne z ofertą internetową, a realizacja jest "od ręki".
                        W końcu nie trzeba zamawiać mleka online tylko w DOZ można bebilon dostać i to spory wybór także tych na ulewanie, kolki.

Skomentuj

Ja uważam że mleko jest niezbyt zdrowe najlepsze mleko to owsiane

Skomentuj

Working...
                          X