Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trampolina - dobry pomysł?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Trampolina - dobry pomysł?

    Hej, chciałam zasięgnąć opinii, może ktoś już ma doświadczenie. Oczywiście sprzedawcy sprzętu najchętniej by nam i 100 wcisnęli, pytanie tylko czy po postawieniu jednej w ogrodzie od razu mam się szykować na złamane nogi, płacz, darcie się i bicie po głowie z wyskoku? Wieksze niż zazwyczaj, to znaczy Znalazłam koło domu jedną nawet niedrogą, warto?
    Dzięki z góry
  •    
       

    #2
    Odp: Trampolina - dobry pomysł?

    Myślę, że na trampolinie za bardzo krzywdy nikt sobie nie zrobi. Jest miękko i zazwyczaj są otoczone siatką ochronną. Zabawa za to wyśmienita, nawet dla dorosłych

    Skomentuj


      #3
      Odp: Trampolina - dobry pomysł?

      A ile dzieciaki mają lat? Jeżeli powyżej 7 to mysle, że smialo można rozwazyć zakup. Zawsze to oprocz niezlej zabawy trochę ruchu...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Trampolina - dobry pomysł?

        Pewnie - poza tym tego typu aktywność, podskoki pobudzają przysadkę. I podobne ćwiczenia stosuje się na rozwój mowy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Trampolina - dobry pomysł?

          To ciekawa opcja ale tyko sezonowa,bo zimą trudno wyobrazić sobie skaczące dzieci na trampolinie,to nawet nie wchodzi w grę. Latem jak najbardziej tak

          Skomentuj


            #6
            Odp: Trampolina - dobry pomysł?

            Zawsze mi się wydawało, że trampolina może mieć zły wpływ na kręgosłup, czy wiecie może czy jest w tym trochę prawdy? Zastanawiam się tego lata, czy nie kupić trampoliny, ale jednak zrezygnowałam...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Trampolina - dobry pomysł?

              Jeśli chcesz kupowac takie typowo sezonowe zabaki to proponuję Ci zrobić to np. zimą w przypadku trampoliny-będzie tańsza. Dziecko jest zachwycone ale niestety jak ze wszystkim bywa na jakiś czas tylko

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                Jesli juz zdecydujecie się kupić trampolinę, to warto zainwestować w solidniejszą, taka za 700-800zł dobrej firmy, nam taka marketowa za 300 zł roku nie wytrzymała, wszystko się porozrywało, stelaż się chwiał, siatka podarła.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                  u nas trampolina to strzal w dziesiatke!! Dzieci byly bardzo zadowlone ze ja dostaly, skakaly caly pierwszy dzien ciezko bylo je zagonic do domku. Potem kazdego nastepnego dnia rwonie z checia skakaly. Juz 2 lata mamy trampoline i nadal sie nei znudzila Wiec sadze ze to prezent na bardzo dlugo i naprawde nie nudzacy sie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                    Bardzo dobry pomysł. Moja Majka w te wakacje u swojego kuzynostwa pierwszy raz skakała na trampolinie i nie chciała z niej schodzić. gdybym miała możliwość to też bym ją kupiła. Z resztą u mnie na osiedlu Ci co mają tarasy na parterze to często właśnie mają trampoliny. Widzę jaką to radość sprawia dzieciakom i nie nudzi się.



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                      To prawda, to jeden z lepszych wynalazków. Moja koleżanka też ją zakupiła dla swoich dzieciaków, oczywiście skaczą aż padną. Czasem wrzuca Im do środka jakieś piłki i mają za zadanie je wyłowić. Oczywiście kto pierwszy. A w trampolinie to nie jest takie łatwe. Jeszcze jeden drugiemu przeszkadza i skiknie obok i tamten się przewali. Nawet dla obserwującego to jest fajna zabawa, można się uśmiać i ubawić razem z nimi. Tylko szkoda, że są takie drogie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                        To fakt. Cena mnie też przeraża. Moja szwagierka ma taką fajną trampolinę dla 3 latków. Tylko ona bardzo malutka i z tego co kojarzę kosztuje ok 150 zł. Ma też taki uchwyt do trzymania z przodu żeby dziecko mogło się trzymać podczas skakania. Też w sumie fajna...



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                          droga jest ale np nasza kosztowala okolo 700zl ale zlozyli sie babcie prababcia i chrzestni takze mnie osobiscie nic to nei kosztowalo. Dzieci zadowolone a i ci ktorzy dali kase tezze sprawili przyjemnosc i dzieci to cieszy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                            A widzisz. To też jest zawsze jakieś rozwiązanie jak ma się takie dobre duszyczki, które dorzuca się do prezentu.



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Trampolina - dobry pomysł?

                              Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                              A widzisz. To też jest zawsze jakieś rozwiązanie jak ma się takie dobre duszyczki, które dorzuca się do prezentu.
                              u nas sie zawsze przed urodzinami pytaja czy na cos sie skaldamy wiekszego czy klazdy kupuje indywidualnie jak mam fajny pomysl to sie skladamy w tym roku na udrodzinki nei miala mpojecia i kazdy kupil indywidualnie. Potem wpadlam na pomysl ze moglismy sie zlozyc na ta bryczke do roweru dla dzieci

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X