Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

    Każdy chce zapewnić swojemu dziecku wszystko czego potrzebuje. Zapełniamy jego czas wolny różnymi zajęciami dodatkowymi, są też tacy, którzy podporządkowują całe swoje życie i czas dziecka na konkursach typu talent show lub wyborach małych miss. A co Wy sądzicie na ten temat?

    Więcej na temat wyborów Małej Miss w Polsce przeczytacie na naszej stronie: http://babyonline.pl/wybory-malej-mi...,15692,r1.html
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

    właśnie przeczytałam tren artykuł i tak myślę, że wybory małych miss nie są aż tak złe, dopóki nie przesadzamy z tym i traktujemy to tylko jako zabawę

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

      ja jestem zafascynowana tym jak inni mogą wplątywać swoje dzieci w tak idiotyczną zabawę. później małe dziewczynki w życiu dorosłym stawiają tylko na swoją urodę i dzięki niej chcą ułatwiać sobie życie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

        nie dorabiaj tak wielkiej ideologii. myślę, że woda sodowa nie uderzy im do głowy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kontrowersyjne wybory Małej Miss już w Polsce

          ja jestem przeciwko, to tylko niepotrzebna presja dla dzieci, raj dla pedofili i niepotrzebne koncentrowanie się na wyglądzie u małych dzieci

          Skomentuj

                 
          Working...
          X