Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    ale chyba nie na niej tylko jak były ściągniete ze sie tak wywraze? dziewczyny jeszcze w kwestii czym zajac dziecko odkrylam ostatnio fajna strone fb kobitka ma te bloga kreawytnie w domu https://www.facebook.com/pages/Kreat...729095?fref=ts swietne inspiracje do zabaw dla tych mlodyszych i starszych dzieci wiec polecam
    Polubiłam stronkę z pewnością się kiedys przyda jak juz w głowie zabraknie pomysłów, jak na razie Majce jak się nudzi to sama sobie wymyśla dziwne zabawy, chociażby próby stania na głowie

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      Polubiłam stronkę z pewnością się kiedys przyda jak juz w głowie zabraknie pomysłów, jak na razie Majce jak się nudzi to sama sobie wymyśla dziwne zabawy, chociażby próby stania na głowie

      ja niektore pomysly kobitki prowadzaca te strone juz wykorzystałam do zabaw z Zosia, a Maja będzie akrobatkom jak nic , u nas Zosia tez potrafi sie zajac sobą sama - wazne aby byly ksiazeczki lub miseczki i cos do przesypywania np. groch albo kasza i dziecie zadowolone

      Skomentuj


        #78
        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

        Fajna ta strona Ja lubię takie kreatywne zabawy Ostatnio Z Kubą zrobiliśmy eksperyment Jajko włożyliśmy do kubka i zalaliśmy wodą po 20 godzinach jajko staje się miękki jak piłeczka ale się zachwycał pobawił się pobawił ale jak chciał aby od płytek się odbiło to pękło

        Skomentuj


          #79
          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          ja niektore pomysly kobitki prowadzaca te strone juz wykorzystałam do zabaw z Zosia, a Maja będzie akrobatkom jak nic , u nas Zosia tez potrafi sie zajac sobą sama - wazne aby byly ksiazeczki lub miseczki i cos do przesypywania np. groch albo kasza i dziecie zadowolone
          Chyba wszystko na to wskazuje że będzie akrobatką jakoś bo w Święta ćwiczyła szpagat, ja aż oczy zamykałam, a babcia ją dopingowała żeby jeszcze i jeszcze, bo babcia potrafi szpagat zrobic

          Skomentuj


            #80
            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
            Chyba wszystko na to wskazuje że będzie akrobatką jakoś bo w Święta ćwiczyła szpagat, ja aż oczy zamykałam, a babcia ją dopingowała żeby jeszcze i jeszcze, bo babcia potrafi szpagat zrobic
            to już wiesz po kim Twoja Maja matakie gimnastyczno-akrobatyczne zdolności ja kiedyś umiałam bo troszku cwiczyłam gimnastykę artystyczną ale teraz po tylu latach to bym nie próbowała, a Twoja Mama pewno wysportowana kobitka jest

            Skomentuj


              #81
              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              to już wiesz po kim Twoja Maja matakie gimnastyczno-akrobatyczne zdolności ja kiedyś umiałam bo troszku cwiczyłam gimnastykę artystyczną ale teraz po tylu latach to bym nie próbowała, a Twoja Mama pewno wysportowana kobitka jest
              Teściowa jej tak wysportowana moja mama nie, jest raczej otyła, ale tościowa zawsze na weselach kończy Can Cana szpagatem

              Skomentuj


                #82
                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                jak się mój malec nudzi, to znaczy że to co jest wydaje mu się nie aktracyjnę więc mu śpiewam i zaczyam się bawić jego zabawkami by zobaczył jakie są fajne, po chwili mnie naśladuje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                  Jest mnóstwo zabaw i gier choć większość wymaga też naszego udziału. Ja z siostrzeńcem robimy farby z mydła, obrazki z grochu i makaronów. Przeważnie robię z nim zajęcia plastyczne, często też wymyślam mu jakieś kreatywne zagadki, łamigłówki, czy maluje labirynty :P

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                    Polecam rowerek biegowy toyz!
                    Fiki-miki materace

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                      Zabaw jest całą masa wszystko zależy od wieku dziecka. W księgarniach jest też dużo książek z pomysłami na zabawy w zależności od wieku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                        Mój chrześniak ma podobnie, ciągle tylko na tablecie coś ogląda albo gra. Zawsze jak jest u mnie to drukuję mu kolorowanki z jego ulubionymi bohaterami, robię farby z mydła i kolorujemy, albo gramy w kalambury, monopol

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                          Oj dzieci bardzo szybko teraz łapią i opanowanie tabletów czy smartfonów jest dla nich pestką ale lepiej jak najdłużej ich dzieciom nie dawać

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Oj dzieci bardzo szybko teraz łapią i opanowanie tabletów czy smartfonów jest dla nich pestką ale lepiej jak najdłużej ich dzieciom nie dawać
                            Też to zauważyłam, nawet moja 9 miesięczna córeczka, jak widzi telefon to wyciąga paluszki i chce po ekranie jeździć :P

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                              Mój synuś ostatnio dorwał telefon dziadka i był bardzo zdziwiony, że nie może na ekranie przesuwać zdjęć ;p - dziadek ma zwykły telefon a nie spartfon

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Czym zająć dziecko gdy sie nudzi

                                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                                Mój synuś ostatnio dorwał telefon dziadka i był bardzo zdziwiony, że nie może na ekranie przesuwać zdjęć ;p - dziadek ma zwykły telefon a nie spartfon
                                chciałabym zobaczyć minę twojego synka ogólnie gdzie nie spojrzeć to faktycznie wszystko robią na dotyk. Niestety dziecko później często nie chce malować czy pisać, bo to już wysiłek a na tablecie palcem pojeździ i gotowe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X