Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Weekendowy wypad pod Warszawę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Weekendowy wypad pod Warszawę

    Macie jakieś sprawdzone, fajne miejsce w których dobrze się odpoczywa od zgiełku stolicy? Myśmy byli ostatnio tutaj: Hotel Palatium - to w hucie Żabiowolskiej pod Wawą.
    Polecam rodzinnie: pyszne jedzenie, elegancki wystrój, który nawet nasze dzieci łobuzy postawił do pionu, a poza tym bilard, kregielnia na miejscu no i można się wybrac na masaż.

    Może też polecicie jakies miejsca niedaleko Wawy na weekend?
  •    
       

    #2
    Odp: Weekendowy wypad pod Warszawę

    Wygodnym i co ważne tanim obiektem jest Hotel Aramis na warszawskim Mokotowie. Obiekt ten posiada ponad 200 pokoi Standard Plus oraz Komfort. Ceny zaczynają się od 85 zł za noc a śniadania od 20 zł (w formie bufetu). Tutaj można znaleźć więcej szczegółów http://www.hotelaramis.pl/ -

    Skomentuj


      #3
      Odp: Weekendowy wypad pod Warszawę

      Ja polecam wybrać się w góry bo w mieście od miasta nie odpoczniesz, a w górach i świeże powietrze, spokój i wspaniały klimat. Warto wybrać się do Terma Białka zrelaksować się, nabrać sił aby po weekendzie wrócić pełni energi do pracy czy też codziennych obowiązków.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Weekendowy wypad pod Warszawę

        Dzięki za wszelkie sugestie Ja natomiast myślałam czy nie wybrać się do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Podobno jest super.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Weekendowy wypad pod Warszawę

          A może Toruń? Piękne miasto, w sumie niedaleko, warto zwiedzić, jeżeli się go jeszcze nie zna. No i - co ważne - z Warszawy ma świetny dojazd takim połączeniem, tak że nawet samochodu fatygować nie trzeba jeśli nie chcemy stresować się w podróży.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X