Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczeństwo to podstawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • jjmka
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    to u nas jest plac zabaw dla dzieci - i niby jest zakaz ze dzieci szkole podczas lekcji wf nie moga z niego korzystac bo to sa klasy 5-6 podstawowki wiec duze byki - ale ostatnio dyrektor szkoły -nauczyciel wf wypuscil te dzieciaki na bisko szkolne czesc osob a czesc na plac, chłopcy grali w pilke tak ze pilki szly na pla, a dzieciaki co poszyly na plac to tak sie darly, wariowały, szalaly iz musialysmy sie zwijac z Młoda bo sie bała - i ja nie wytrzymalam i podeszlam do tego dyrektora i powiedzialam swoje cztery grosze - moze nie powinnam ale mnie wzielo cos i siewkurzylam
    Czyli Zosia nadal ma tak że się boi hałasu? Pamiętam kiedys pisałaś że się boi jak pies głośno zaszczeka, czy samochód przejedzie, nie przeszło jej to? Dalej tak się lęka?

    Leave a comment:

  •    
       

  • 27otsifem
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    to u nas jest plac zabaw dla dzieci - i niby jest zakaz ze dzieci szkole podczas lekcji wf nie moga z niego korzystac bo to sa klasy 5-6 podstawowki wiec duze byki - ale ostatnio dyrektor szkoły -nauczyciel wf wypuscil te dzieciaki na bisko szkolne czesc osob a czesc na plac, chłopcy grali w pilke tak ze pilki szly na pla, a dzieciaki co poszyly na plac to tak sie darly, wariowały, szalaly iz musialysmy sie zwijac z Młoda bo sie bała - i ja nie wytrzymalam i podeszlam do tego dyrektora i powiedzialam swoje cztery grosze - moze nie powinnam ale mnie wzielo cos i siewkurzylam

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    oj tak piwko na ławeczce na placu to jest to, a potem głupoty do głowy przychodzą, wczoraj byliśmy z Majką na piaskownicy i są deski powyrywane i zasadzie to jest teraz niebezpiecznie bo drzazgi mogą dzieciom powchodzic, no normalnie cholera myslałam że mnie wezmie jak to zobaczyłam

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    niestety teraz nikt tego nie szanuje a młodzież jak to młodzież i tak sobie gdzieś miejsce znajdą aby zapalić i piwko wypić

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    No właśnie i jak tu dziecko same puścić żeby się bawiło, moja jakby znalazła to na pewno by sie takim szkłem zaczęła bawić,rany boskie na każdym kroku trzeba mieć oczy szeroko otwarte

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    na ten co my chodzimy też wchodzić każdy może chociaż jest to szkolny ogrodzony Ale kapsle ,butelki czy puszki też się tam znajdą

    Leave a comment:


  • jjmka
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Napisane przez szafa Pokaż wiadomość
    Różnie bywa z tym bezpieczeństwem na placach zabaw. Ja ostatnio dostałam piłką w twarz no i po okularach. Doobrze, że tylko okulary ucierpiały a nie moje oczy Mama chłopca, który mnie tak załatwił ( a bez okularów jestem prawie ślepa ) zaproponowała, żebym wybrała inne oprawki ale raczej w internecie- nie wiem dlaczego tak ale spoko ) a ona zwróci koszty. I znalazłam ładne model Santino na kodano.pl, cena nawet nawet i promocja na 2 parę. Ona już wie ile ma mi zwrócić, a ja za "szkody moralne" będę miala druga parę oprawek za 1 zł
    Ale pech, to i tak się wszystko dobrze skończyło i odkupiła Ci te okulary. U mnie na placu zabaw w piaskownicy ostatnio znalazłam mnóstwo szkieł po butelkach. Mimo że plac jest ogrodzony i każdy ma do niego klucz to ludzie nie zamykają i wieczormi na ławeczki włazi kto chce.

    Leave a comment:

  •    
       

  • szafa
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Różnie bywa z tym bezpieczeństwem na placach zabaw. Ja ostatnio dostałam piłką w twarz no i po okularach. Doobrze, że tylko okulary ucierpiały a nie moje oczy Mama chłopca, który mnie tak załatwił ( a bez okularów jestem prawie ślepa ) zaproponowała, żebym wybrała inne oprawki ale raczej w internecie- nie wiem dlaczego tak ale spoko ) a ona zwróci koszty. I znalazłam ładne model Santino na kodano.pl, cena nawet nawet i promocja na 2 parę. Ona już wie ile ma mi zwrócić, a ja za "szkody moralne" będę miala druga parę oprawek za 1 zł

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    na moim placu zabaw nie zauważyłam niebezpieczeństw poza jednym , przeklęte kocie i psie kupy, mnóstwo bakterii i obrzydlistwo, fuj, chodzę tylko na te ogrodzone

    Leave a comment:


  • inesita28
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    My mamy malutki plac zabaw, czasami chodzę z synkiem i z córeczką przyjaciółki. Jest bezpiecznie, ale to chyba dlatego, że jest ot nieduży plac zabaw i miejscowość mała. Każdy dba o to by było czysto i bezpiecznie bo w sumie to dla dobra naszych dzieci.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Margerytka28
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Ja czuję się na placu zabaw bezpiecznie, dopóki nie zobaczę psa, który leci luzem... wtedy nóż mi się w kieszeni otwiera, zwłaszcza jak właściciel podąża sobie spacerkiem za nim i nie patrzy gdzie ów pies sra za przeproszeniem...

    Czy tak ciężko na smyczy? No kurcze

    Leave a comment:


  • Amko
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    To prawda,świetne miejsca na zabawę. A co sądzicie o wycieczkach z dzieckiem na basen? Bo moim zdaniem to podstawowa sprawa podczas zimy,gdzie dziecko świetnie się bawi a przy tym uczy.


    www.Amko.com.pl

    Leave a comment:


  • kamka88
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Świetna sprawa z tymi bezpiecznymi miejscami! Nawet udało mi się znaleźc fajny plac zabaw w moim mieście! A i mam już w planach dodac jeszcze jeden którego tam nie ma a jest równie wspaniały MiniMini+ dostaje duży + z tę akcję

    Leave a comment:


  • Dorota225
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    ja wiedziałam, bo czasem z młodym oglądam minimini, niestety z mojego miasta mają tam tylko jedną propozycję, ale chyba sama zgłoszę kolejne, bo można zgłaszać swoje propozycje

    Leave a comment:


  • ja29
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Powiem szczerze że jestem zaskoczona nawet nie wiedziałam, że coś takiego powstało. Co prawda jakiś czas temu mój 5 letni syn mówił mi coś o dobrych placach zabaw. że coś rybka mini mini ale jakoś uwagi nie zwróciłam. widocznie na kanale, który on namiętnie ogląda była taka informacja. Fajna sprawa, aby takich bezpiecznych placów powstawało jak najwięcej.

    Leave a comment:

       
Working...
X