Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczeństwo to podstawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    niestety teraz nikt tego nie szanuje a młodzież jak to młodzież i tak sobie gdzieś miejsce znajdą aby zapalić i piwko wypić

    Skomentuj


      #17
      Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

      oj tak piwko na ławeczce na placu to jest to, a potem głupoty do głowy przychodzą, wczoraj byliśmy z Majką na piaskownicy i są deski powyrywane i zasadzie to jest teraz niebezpiecznie bo drzazgi mogą dzieciom powchodzic, no normalnie cholera myslałam że mnie wezmie jak to zobaczyłam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

        to u nas jest plac zabaw dla dzieci - i niby jest zakaz ze dzieci szkole podczas lekcji wf nie moga z niego korzystac bo to sa klasy 5-6 podstawowki wiec duze byki - ale ostatnio dyrektor szkoły -nauczyciel wf wypuscil te dzieciaki na bisko szkolne czesc osob a czesc na plac, chłopcy grali w pilke tak ze pilki szly na pla, a dzieciaki co poszyly na plac to tak sie darly, wariowały, szalaly iz musialysmy sie zwijac z Młoda bo sie bała - i ja nie wytrzymalam i podeszlam do tego dyrektora i powiedzialam swoje cztery grosze - moze nie powinnam ale mnie wzielo cos i siewkurzylam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          to u nas jest plac zabaw dla dzieci - i niby jest zakaz ze dzieci szkole podczas lekcji wf nie moga z niego korzystac bo to sa klasy 5-6 podstawowki wiec duze byki - ale ostatnio dyrektor szkoły -nauczyciel wf wypuscil te dzieciaki na bisko szkolne czesc osob a czesc na plac, chłopcy grali w pilke tak ze pilki szly na pla, a dzieciaki co poszyly na plac to tak sie darly, wariowały, szalaly iz musialysmy sie zwijac z Młoda bo sie bała - i ja nie wytrzymalam i podeszlam do tego dyrektora i powiedzialam swoje cztery grosze - moze nie powinnam ale mnie wzielo cos i siewkurzylam
          Czyli Zosia nadal ma tak że się boi hałasu? Pamiętam kiedys pisałaś że się boi jak pies głośno zaszczeka, czy samochód przejedzie, nie przeszło jej to? Dalej tak się lęka?

          Skomentuj

                 
          Working...
          X