Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczeństwo to podstawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mlecznasabi
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Niedaleko mojego domu w którym mieszkałam, był bezpieczny plac zabaw, ponieważ kożystałam z http://www.bezpiecznemiejsca.miniminiplus.pl/ na której można znaleźć m.in. wykaz bezpiecznych placów zabaw na terenie całego kraju.
    Teraz przeprowadziłam się do innego miasta i już poszukałam sobie na stronce gdzie w pobliżu znajde takie bezpieczne place zabaw :-))
    Swoją drogą to ktoś wpadł na świetny pomysł, aby stworzyć taką aplikację :-)
    Last edited by mlecznasabi; 22-09-2012, 21:38.

    Leave a comment:


  • andevi
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Tak, plac zabaw, gdzie bawią się moje dzieci, jest bezpieczny. Choć leży nad kanałem i dzieci mogą się bawić w wodzie, na wodzie i nad wodą.
    Co mi bardzo przeszkadza, to rodzice czy opiekunki z papierosem. Gonię takich bez pardonu. Albo miłośnicy psów, którzy wyprowadzają swoje pupile na trawniki przeznaczone dla dzieci. Akurat na naszym placu tacy się nie pojawiają, ale tam, gdzie wcześniej mieszkaliśmy, regularnie przychodziła jedna paniusia z wielgachnym włochatym dobermanem, by się piesio wybiegał, by go wyczesać na świeżym powietrzu i by piesek załatwił swoje potrzeby. Fuj! A parę metrów dalej miała ścieżkę spacerową specjalnie przeznaczoną dla psów...

    Leave a comment:


  • sylciar
    replied
    Odp: Bezpieczeństwo to podstawa

    Wraz z moimi dziećmi uwielbiamy chodzić na plac zabaw, który jest niedaleko nas, czujemy się tam bezpiecznie ponieważ ma stabilne metalowe ogrodzenie i znajduje się w miejscu z dala od ulic. Wiele moich znajomych na nim spotykam, więc ten plac zabaw jest w miarę przyjazny. Może jestem nim zachwycona dlatego ze jest on dość nowy i wszystko jest dopracowane, choć wiem ze mimo bezpiecznych miejsc i tak trzeba bacznie obserwować swoje dzieci.Na naszym placu zabaw jest wiele świetnych, fajnych, pomysłowych bujaków i innych zabawek, choć są i takie na które musimy baczniej uważać np, duża ślizgawka dla starszych dzieci, liny po których można się wspinać. Uważam również że takie miejsca powinny być monitorowane i często sprawdzane, gdyż mimo postawionych tam koszy na śmieci z rana zdarza się bałagan. Szkoda ze nie ma 2 odrębnych miejsc np dla dzieci do 6 lat a drugi dla starszych, ponieważ obserwując dzieciaczków widzę ze ciekawią się tym co zostało tam zamontowane dla starszaków. Mimo wszystko jestem happy że mam gdzie wychodzić z moimi pociechami i wiem ze zawsze spotkam tam znajomych. W razie wypadku zabieram ze sobą telefon kom, abym mogła szybko wezwać pomoc, zawsze może się przydać...Aby ten nasz plac zabaw zawsze wibrował tak dodatnią energią i przyjaźnią.Bo dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo dzieci a czas chcemy spędzać mile i bezstresowo.
    Attached Files
    Last edited by sylciar; 04-07-2012, 17:44.

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    started a topic Bezpieczeństwo to podstawa

    Bezpieczeństwo to podstawa


    Drogi Rodzicu, czy Ty i Twoje dziecko czujecie się bezpiecznie na placu zabaw? Co wzmacnia/osłabia Twoje poczucie bezpieczeństwa w miejscu zabaw?
       
Working...
X