Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyposażenie placu zabaw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyposażenie placu zabaw

    Droga Mamo, Drogi Tato jakie przyrządy znajdują się na Waszym placu zabaw, a jakie mogłyby się pojawić?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wyposażenie placu zabaw

    Witam,

    Mamy kilka placów zabaw, do niedawna była również trampolina, którą niestety trzeba było zdemontować bo uszkodzili ja imprezowicze. Szkoda bo była olbrzymią atrakcja dla dzieciaków w różnym wieku, mamy własną mniejszą taką http://www.bbu-edukacja.pl/?page=skl...=211&kat=1-2-0 - też jest duży fan, bardzo polecam
    Salamandra

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyposażenie placu zabaw

      Ze względu na to że mamy 2letni plac zabaw, bezpieczny niestety nie ma nim piaskownicy dla dzieci a wiem ze bardzo by się przydała no i karuzela taka jak kiedyś były ze dzieci siadają, zapinają się w pasy a jeden z rodziców kręci.
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyposażenie placu zabaw

        Przydałoby się więcej huśtawek. Jak jest większa liczba dzieci to kolejki się do tej jednej ustawiają
        Złap balans

        Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyposażenie placu zabaw

          Na naszym osiedlu mamy od grudnia zeszłego roku profesjonalnie urządzony i wyposażony ogród zabaw (hol.speeltuin). Mowa będzie o rzeczywistości małego miasteczka holenderskiego, co nie znaczy,że w Polsce tego typu placów zabaw byc nie może
          Teren jest ogrodzony i na noc bramka jest zamykana. W środku jest budynek, w którym mieszczą sie toalety i świetlica z zapleczem gospodarczym. Jest też mała drewniania szopa, a w niej narzędzia. Jest stowarzyszenie, które opiekuje się placem zabaw, naprawia urządzenia, konserwuje, sprząta teren, sadzi rośliny, urządza imprezy okolicznościowe itp..
          Teren jest podzielony na część dla najmniejszych dzieci i tę dla nastolatków. W części dla maluszków mamy oczywiście wielką piaskownicę, a w niej paletę z wiatraczkiem, sitkiem, rurkami do przesypywania piasku i szufelkami. Jest zjeżdżalnia, karuzela, bujaczki, huśtawki. Całość tej części placu wyłożona sztuczna trawą i korkiem, dzieci mogą tu bezpiecznie raczkować czy usiąść na ziemi.
          Dalej część dla przedszkolaków. Tor przeszkód z linami, belkami, łańcuchami, zjeżdżalnia z drabinkami i ścianą wspinaczkową, prom na linach na kanale (woda po kolana), wyspa piratów. Dalej mini amfiteatr, a za nim teren dla nastolatków. Różne urządzenia sznurkowe do bujania się, huśtania, zjeżdżania na linie, trzepaki i kubusy do wspinania się. Poza ogrodzeniem duży trawiasty plac.
          W weekendy przyjeżdżają tu rodziny nawet z innych gmin i piknikują na trawie, gdy dzieci się bawią. Można wynająć salę i zrobić np imprezę urodzinową dziecka.
          Nasz plac zabaw jest wzorcowy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyposażenie placu zabaw

            Ja lubię place zabaw ogrodzone, wiem wtedy że dziecko nie trafi w "niespodziankę" tz. psią kupę.
            Plac z którego korzystamy ma mało zjeżdżalni, ciągle tam kolejka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyposażenie placu zabaw

              My z mężem mini plac zabaw urządziliśmy w ogrodzie. Teraz w internecie jest dużo promocji, również poprzez zakupy grupowe. Wrocław nie ma wielu takich miejsc gdzie dzieci bezpiecznie mogą się bawić. Mnie trochę przeraża co dzieje się na tych placach zabaw. Coraz częściej to nie miejsce dla dzieci tylko dla pijanej młodzieży aldo meneli.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyposażenie placu zabaw

                Mi na dzisiejszych super wypasionych placach zabaw brakuje zdecydowanie takich huśtawek dwuosobowych gdzie się odbija nogami od ziemi (nie pamiętam jak one się fachowo nazywają), ale kiedyś szaleliśmy na nich, że ho , ho, a dzisiaj tylko full drabinek i zjeżdżalni i jakies mini konie na sprężynach: ja chcę przywrócenia tych hustawek!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyposażenie placu zabaw

                  To dziwne, ja często widuję takie huśtawki Ale na takich mniejszych placach zabaw

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyposażenie placu zabaw

                    Mnie najbardziej brakuje takich długich huśtawek, na których spokojnie mieściło się nawet do 10 osób - na tym dopiero była zabawa. Na naszym podwórku jest piaskownica ze zjeżdżalnią, drabinki i parę zwykłych, pojedynczych huśtawek.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyposażenie placu zabaw

                      Bardzo fajne sa trampoliny, u nas niestety takich ma.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyposażenie placu zabaw

                        Faktycznie są bardzo ciekawe,jednak pamiętajmy,że jak większość wyposażenia na placu zabaw: jest to coś sezonowego i zimą ani rusz...


                        www.Amko.com.pl

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyposażenie placu zabaw

                          Po części tak - np basen ogrodowy czy np taka trampolinka http://ogrodosfera.pl/trampoliny to nadają się do zabawy tylko latem, ale już ślizgawka to no u nas jest eksploatowana o każdej porze roku, nawet zimą (co objawia się poniszczonymi spodenkami, ale cóż robić...)
                          Last edited by Margerytka28; 03-02-2014, 20:35.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyposażenie placu zabaw

                            W naszej miejscowości plac zabaw jest malutki. Są jedynie pojedyncze huśtawki, zjeżdżalnie, karuzela, sztuczna trawa, no i oczywiście koniki bujane. Ale nasze dzieci i tak świetnie się tam bawią, a to jest najważniejsze.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wyposażenie placu zabaw

                              u mnie w miescie place zabaw sa obskurne, nie sa ogrodzone, nie maja miekkiego bezpeicznego podloza.... wyposazenie jest typowe drabinki slizgawki piaskownica itp

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X