Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Liczba miejsc do zabawy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Liczba miejsc do zabawy

    Droga Mamo, jak daleko masz plac zabaw, czy powinno być więcej takich miejsc w Twojej okolicy?
    9
    1
    0,00%
    0
    2
    22,22%
    2
    3
    11,11%
    1
    więcej niż 4
    55,56%
    5
    nie wiem
    11,11%
    1
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Liczba miejsc do zabawy

    mamy blisko na place zabaw bo mieszkamy w takiej okolicy ze sa 4bardzo blisko nas ale uwazam ze niektórzy budujacy plac zabaw powinni dbac o zanienione miejsce niewiem jakies drzewa przedsadziz zeby cien byl bo mamy taki jeden gdzie jak jest upał to jest patelnia i łatwo o udar i nieda sie wytrzymac...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Liczba miejsc do zabawy

      Mieszkamy na jednym z osiedli Rzeszowskich i Place zabaw sa co kawalek, lecz to normalne na blokowiskach.Sa nawet niezle zagospodarowane, lecz mieszkancy gdyby zachowali troche kultury bylo by czysto i sprzet byl by niezniszczalny. Zmora i zakala kazdej mamy sa psy i koty.Paniusie ktore wyprowadzaja pieski ,ktore zalatwiaja potrzeby wsrod hustawek, no i koty ktore brudza piaskownice.KOSZMAR. Na szczescie mam dzialke i dzieci bawia sie bezpiecznie.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Liczba miejsc do zabawy

        W mojej okolicy sa 2 place zabaw a dzieci mnóstwo zwłaszcza w wakacyjne dni, uwazam ze powinno być ich więcej wtedy byłoby mniej ludzi a kazde dziecko mogłoby się swobodnie bawić.
        Doriaś ur.17.03.2008




        Tristaś ur. 11.03.2010

        Skomentuj


          #5
          Odp: Liczba miejsc do zabawy

          Architektura Holandii to w przewadze małe domki szeregowe, z ogródkiem za domem i ewentualnie przed. Rodziny z małymi dziećmi zwykle urządzają w swoich ogródkach mini place zabaw dla swoich pociech. Najpopularniejszym sprzętem jest trampolina, basen dmuchany, huśtawka na sznurku.

          Place zabaw umieszczone są zwykle na wewnątrznych skwerach posród tych szeregowych domków. Samochody tam nie jeżdżą, a z okien mamy mogą obsewrować swoje pociechy. No i bawią się tam zwykle dzieci z sąsiedztwa. Choć bardziej popularne jest bawienie się we własnym ogródku. Takie placyki na skwerach sa malutkie, jest na nich jeden-dwa sprzęty, zjeżdżalnia na przykład i bujak czy huśtawki i drabinki albo domek.

          W naszej wsi są dwa duże ogrody zabaw, jak należałoby przetłumaczyć holenderska nazwę. Teren jest ogrodzony, ze świetlicą, toaletami, kantyną.Opiekują się takimi ogrodami stowarzyszenia, niekiedy pobierana jest jakaś symboliczna opłata za wstęp, są określone godziny otwarcia.

          W Holandii są też bardzo popularne mini zagrody, ze zwierzyńcem, gdzie dzieci mogą zobaczyć, pogłaskać, nakarmić czy oporządzić zwierzęta gospodarskie. Są tam kurki, króliki, gołębie, ale i owce, kozy, świnki. Super sprawa dla mieszczuchów

          Skomentuj


            #6
            Odp: Liczba miejsc do zabawy

            W mojej okolicy są 2 place zabaw, z czego jeden to ogród Jordanowski! Szczerze? Dar z nieba, widok mojej ucieszonej luby huśtanej na huśtawce

            Problemem czasem są starsze dzieci które wyraźnie dokuczają mojemu dziecku, ale ja nie przebieram w słowach i od razu zwracam uwagę matkom tych dzieci. No bez przesady. Czasem jak patrzę jak inne matki opiekują się dziećmi w takich parkach, to mi ręce opadają.
            Sore wa himitsu desu ^^

            Skomentuj


              #7
              Odp: Liczba miejsc do zabawy

              W większych miastach zdecydowanie łatwiej jest o place zabaw,natomiast pomyślmy co mają zrobić mamy i dzieci z małych miejscowości... Wtedy pozostaje jednie własna kreatywność i naprawdę trzeba się wykazać.


              www.Amko.com.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Liczba miejsc do zabawy

                na moim osiedlu jest pięć placów zabaw, każdy inny każdy fajny, i zawsze jest miejsce do zabawy, także nie możemy narzekać, pozdrawiam

                Skomentuj

                       
                Working...
                X