Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co myslicie o jesiennym grillowaniu?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• werna
    replied
    Odp: co myslicie o jesiennym grillowaniu?

ja griluję zawsze dwa razy w roku na wiosnę standardowo i na jesień tak jak ty , bardzo mi się to podoba i jest równie fajnie jak wiosną

Leave a comment:

•    

• anice222
    replied

Napisane przez joluska Pokaż wiadomość
    grillek i browarek,ful opcja
    i jest impreza
    ja też odświeżylam juz grilla. Jakie piwo lubisz?

Leave a comment:

• joluska
    replied

grillek i browarek,ful opcja

Leave a comment:

• anice222
    replied

Napisane przez joluska Pokaż wiadomość
    no teraz już czas na wiosenne grillowanie,wstawac zimowe niedzwiedzie
    no tak teraz wiosenne Grill już przygotowany?

Leave a comment:

• joluska
    replied

no teraz już czas na wiosenne grillowanie,wstawac zimowe niedzwiedzie

Leave a comment:

• anice222
    replied

szaszłyczki?uwielbiam je jakie warzywka dodajesz?

Leave a comment:

• mika9285
    replied

Napisane przez anice222 Pokaż wiadomość
    grillowanie moze byc miłym spedzeniem wolnego czasu..zastanawia mnie jakie pyszne potrawy przyrzadzacie i czy macie sekretne przepisy...moze sie ze mna podzielicie?

Niestety, nic wyjątkowego - dużo kiełbasy, pieczarki, no i czasami szaszłyki, żeby było kolorowo i smacznie

Leave a comment:

•    

• anice222
    replied

wieczory przy grillu fajna rzecz,lubie sobie posiedziec wieczorkiem przy grillu,ziemniaczki z ogniska jadłam,ale z grilla nie.Masz moze jakies fajne przepisy zeby je przyrzadzic?

Leave a comment:

• Kira13x
    replied

Pewnie, że można grilować też jesienią. Zresztą ja osobiście wolę takie chłodniejsze wieczoru od letniego skwaru. Zapach ziemniaczków z ogniska, znajomi i to wszystko.

Leave a comment:

• anice222
    replied

Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
    bylismy na weselu gdzie na tarasie w narozniku byl duzy kominek/grill, i to bylo super rozwiazanie na zimne dni, bo obok bylo bardzo przyjemnie , a nawet na wieczory we dwoje to blisko fotele i cieplutko , a i zadaszone bylo to deszcz nie grozny
    romantyczna atmosfera...kiedys bylam na takim..macie jakies fajne wspomnienia?,chetnie posłucham i podziele sie swoimi przezyciami

Leave a comment:

•    

• anice222
    replied

Napisane przez mika9285 Pokaż wiadomość
    Oczywiście że mozna! Jesienne grille i ogniska są cudowne! Ogniska chyba nawet bardziej, bo można się zagrzać Przecież można ciepło się ubrać i palić grilla nawet w listopadzie, zwłaszcza, kiedy listopad wygląda tak, jak w tym roku. Jestem z Rzeszowa, tutaj nad Wisłokiem mamy jedno takie fajne miejsce - wielkie palenisko pod dachem. Świetna sprawa na jesienny weekend.
    grillowanie moze byc miłym spedzeniem wolnego czasu..zastanawia mnie jakie pyszne potrawy przyrzadzacie i czy macie sekretne przepisy...moze sie ze mna podzielicie?

Leave a comment:

• pieczulka
    replied

bylismy na weselu gdzie na tarasie w narozniku byl duzy kominek/grill, i to bylo super rozwiazanie na zimne dni, bo obok bylo bardzo przyjemnie , a nawet na wieczory we dwoje to blisko fotele i cieplutko , a i zadaszone bylo to deszcz nie grozny

Leave a comment:

• mika9285
    replied

Oczywiście że mozna! Jesienne grille i ogniska są cudowne! Ogniska chyba nawet bardziej, bo można się zagrzać Przecież można ciepło się ubrać i palić grilla nawet w listopadzie, zwłaszcza, kiedy listopad wygląda tak, jak w tym roku. Jestem z Rzeszowa, tutaj nad Wisłokiem mamy jedno takie fajne miejsce - wielkie palenisko pod dachem. Świetna sprawa na jesienny weekend.

Leave a comment:

• anice222
    started a topic co myslicie o jesiennym grillowaniu?

co myslicie o jesiennym grillowaniu?

jak myslicie czy mozna grillowac niezaleznie od pory roku?

Working...
X