Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Elma świat.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Elma świat.

    Witam!
    moja córeczka jest jeszcze za mała na oglądanie bajek ale przyuważyłam że bardzo lubi oglądać bajkę pt'' Elma świat'' i całą serię tych oto bajek ,ma dopiero półtora roku ale za każdym razem kiedy ogląda tą bajkę cieszy się , śpiewa, tańczy wspólnie z tymi postaciami. W tej bajce jest dużo właśnie muzyki i elementów pomagających w rozwoju dziecka , moim zdaniem dzięki tej bajce dziecko nabywa również nowych umiejętności .
    Polecam bajeczkę , można ją znaleźć na kanale ''mini mini'' o 10 rano każdego dnia i po 18 .
    Co sądzicie o tej bajce ? czy wasze dzieci też oglądają?
    Last edited by mlodam17; 07-01-2011, 12:52.
  •    
       

    #2
    Odp: Elma świat.

    moja Amelka ogląda już dawno Świat Elma, kocha tę bajkę jak i inne postaci z Ulicy Sezamkowej, ma pacynkę Elmo bez której nigdzie się nie rusza, nawet oglądają razem codziennie tę bajkę..

    nie uważam żeby było coś złego w oglądaniu bajek przez dzieci..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj


      #3
      Odp: Elma świat.

      czacza
      miałam na myśli że za mała w sensie że mało rozumie jeszcze i dlatego polecam bajeczkę Elma bo uważam że dla dzieci w tym wieku jest odpowiednia

      Skomentuj


        #4
        Odp: Elma świat.

        No to i ja tez się przyłączam,moja Izunia (ma 21mc) kocha Elmo... Niestety nie mamy programu "mini mini" z internetu też niewiele mozna sciągnąc...a w sklepie płytka z tą bajką kosztuje 35zł Ale na pocieszenie dostała od Mikołaja dużego Elmo... Pozdrawiam.
        Attached Files

        Skomentuj


          #5
          Odp: Elma świat.

          Moja Claudia ma 13miesięcy i od dłuższego czasu zauważyliśmy że na Mini Mini najbardziej lubi oglądać właśnie Elma...... wpatrzona jest że ruszyć się nie da śmieje się, tańczy.... i gada po swojemu


          Skomentuj


            #6
            Odp: Elma świat.

            O, widzę Elma świat, my też jesteśmy fanami i śpiewamy po domu: lalalalala, elma świat, witajcie kochani... ale ubaw fajne to jest, moja Joasia, półtora roczna też ogląda










            Skomentuj


              #7
              Odp: Elma świat.

              Elmo jest super i porównywalnie kot Jazz z listonosza Pata ' Co pytań tyle jak pytań tyle ......... moja córeczka ich uwielbia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Elma świat.

                kruszon
                zgadzam się z tobą Kot Jazz jest super , Pola też go lubi ale chyba troszkę mniej









                Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Elma świat.

                  Witam
                  Mój Jaś ma 9 miesięcy i też uwielbia Elma, śmiej się jak go widzi , a jak śpiewaj ą to trzęsie dupka w rytm muzyki.
                  Ogólnie MiniMini jest super, fajne bajeczki tam są. Jasio jeszcze lubi Zgaduj z Jessem, Duży miś w niebieskim domu i Stacyjkowo, a innych nie bardzo.
                  Ja nie widzę nic złego w tym że dziecko się interesuje bajkami i je ogląda. Na pewno to coś wnosi w jego rozwój

                  waga:5660 wzrost 63

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Elma świat.

                    Moja córcia miała taki czas ze lubiła Elmo, było to w wieku 2,5 do 3 latek.Obcenie już on ja tak nie interesuje ale wg mnie bajka fajna, a ceły ten Elmo jest naprawde słodki




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Elma świat.

                      Moje dzieciaki uwielbiają Elma, córka to ma nawet pluszowego z którym śpi

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Elma świat.

                        ta bajka też jest super, w naszym domu bardzo dobrze się przyjęła oglądaliśmy wszyscy razem i nawet synkowi się spodobała

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X